Uitslag PK Vlaams-Brabant 2022

Algemeen klassement

# Speler Team R1 H R2 1/2 F Totaal
1 Glenn Peeters De Bevelse Nete Kloppers A 51 - 48 54 24 177
2 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 56 - 56 52 21 185
3 Stijn Marysael Klopt erop 56 - 42 37 18 153
4 Witze Tops De Bevelse Nete Kloppers A 49 - 51 42 15 157
5 Pieter Rombouts De Anciens 42 - 42 49 12 145
6 Wouter Min Achilles en Moustafa 41 - 35 39 9 124
7 Sander Saint Schorrie Morrie 32 46 46 36 6 120
8 Boris Beyen Boris Beyen 37 - 32 38 3 110
9 Giel Dockx De Bevelse Nete Kloppers B 51 - 55 32 - 138
10 Toby Verwimp De Bevelse Nete Kloppers A 57 - 47 34 - 138
11 Ben Vercammen De Lepe Slijper 54 - 40 31 - 125
12 Daan Animashaun Klopt erop 43 - 44 32 - 119
13 Robin Vloeberghs Klopt erop 55 - 35 26 - 116
14 Michiel Dewitte Toeren in tour 43 - 39 30 - 112
15 Frederik Leys Get Ready 2 36 52 41 35 - 112
16 Alexander Hons Toeren in tour 30 56 48 31 - 109
17 Karlien Verhaegen De Chiroleidsters 35 46 39 16 - 105
18 Jef Cauwenberghs Get Ready 2 34 47 38 31 - 103
19 Pieter Geutjens Get Ready 2 46 - 33 22 - 101
20 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 33 54 37 29 - 99
21 Jules Moons De Poezekes 28 43 35 19 - 82
22 Jasper Vyverman De Roje Poesjes 31 37 29 20 - 80
23 David - Dagovrienden 2 31 46 30 18 - 79
24 Otis van Thienen De Roje Poesjes 33 36 30 15 - 78
25 Robbe Dillen De Bevelse Nete Kloppers A 56 - 31 - - 87
26 Adelien Malisse Toeren 29 37 31 - - 84
27 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 30 46 22 - - 73
28 Cedric Vanleeuw Four of a Kind 50 - 23 - - 73
29 Bernard Blindemans Dagovrienden 2 46 - 24 - - 70
30 Ran Claes De Chiroleidsters 44 - 24 - - 68
31 Amelie Remerrie Toeren in tour 30 44 20 - - 68
32 Brecht Van Droogenbroeck Four of a Kind 37 - 29 - - 66
33 Jonas Vansevenant Four of a Kind 43 - 23 - - 66
34 Wies Geerts De Bevelse Nete Kloppers B 44 - 22 - - 66
35 Steve Nelsen Café Den Ossepoot 37 - 28 - - 65
36 Max Nevelsteen Klopt erop 38 47 26 - - 64
37 Ruben De Waerzegger Team X 35 - 27 - - 62
38 Alexander Eeraerts De Anciens 33 39 29 - - 62
39 Peter Keppens Lovoc 33 38 23 - - 56
40 Maarten Demin Four of a Kind 39 - 15 - - 54
41 Iniaki Rodondo Café Den Ossepoot 28 35 25 - - 53
42 Yannick Ringoot Café Den Ossepoot 28 34 24 - - 52
43 Bas Bilcke Vrienden van den Dagobert 30 36 22 - - 52
44 Axel Baert Lovoc 21 40 28 - - 49
45 Adam - Team X 25 39 20 - - 45
46 Karman Singh Team X 25 40 17 - - 42
47 Emiel Eenens De Poezekes 22 34 17 - - 39
48 Robbe Delue Vrienden van den Dagobert 18 39 14 - - 32
49 Denisa Roca Vrienden van den Dagobert 19 37 - - - 22
50 Hanne Vanwezer Toeren 39 27 - - - 45
51 Indra Moureau De Chiroleidsters 40 27 - - - 49
52 Loes Tanghe Toeren 34 19 - - - 46
53 Bas Clybouw De Roje Poesjes 35 32 - - - 35
54 Eric Morrison Njuguna Get Ready 2 31 28 - - - 31
55 Wout De Coster Vrienden van den Dagobert 27 24 - - - 27
56 Cedric Frans Café Den Ossepoot 26 30 - - - 26
57 Ruben Dewaersegger Lovoc 22 30 - - - 22
58 Lander Goffin De Roje Poesjes 20 26 - - - 20
59 Geert Dewaersegger Lovoc 19 33 - - - 19
60 Rick Kapteijns Dagovrienden 2 18 37 - - - 18
61 Dorien Maes Dagovrienden 2 18 18 - - - 18
62 Kor Uyar De Poezekes 18 21 - - - 18
63 Aline Eyckmans De Chiroleidsters 17 26 - - - 17
64 Elias Buysse Team X 17 24 - - - 17
65 Ellen Lamberts Toeren in tour 15 30 - - - 15
66 Toon Huls Lokerwood Hood 16 - - - - 16
67 Dieter De Wilde De Anciens 8 - - - - 8
68 Nicolas Verhulst Goatifi 8 - - - - 8

Vrouwenklassement

# Speler Geraakt tot F ♀ Totaal
1 Adelien Malisse Vrouwenfinale 24 84
2 Ellen Claeskens Vrouwenfinale 21 73
3 Amelie Remerrie Vrouwenfinale 18 68
4 Karlien Verhaegen Vrouwenfinale 15 105
5 Loes Tanghe Vrouwenfinale 12 46
6 Indra Moureau Vrouwenfinale 9 49
7 Hanne Vanwezer Vrouwenfinale 6 45
8 Denisa Roca Vrouwenfinale 3 22
9 Dorien Maes Herkansing - 18
10 Aline Eyckmans Herkansing - 17
11 Ellen Lamberts Herkansing - 15

Ploegenklassement

# Team Afkomstig van Totaal
1 De Bevelse Nete Kloppers A Bevel 559
2 Achilles en Moustafa Nijlen 481
3 Klopt erop Nijlen 452
4 Get Ready 2 Vlaams-Brabant 347
5 Toeren in tour Vlaams-Brabant 304
6 Four of a Kind Vlaams-Brabant 259
7 De Chiroleidsters Vlaams-Brabant 239
8 De Anciens Vlaams-Brabant 215
9 De Roje Poesjes Vlaams-Brabant 213
10 De Bevelse Nete Kloppers B Bevel 204
11 Café Den Ossepoot Vlaams-Brabant 196
12 Dagovrienden 2 Vlaams-Brabant 185
13 Toeren Vlaams-Brabant 175
14 Team X Vlaams-Brabant 166
15 Lovoc Vlaams-Brabant 146
16 De Poezekes Vlaams-Brabant 139
17 Vrienden van den Dagobert Vlaams-Brabant 133
18 De Lepe Slijper Nijlen 125
19 Schorrie Morrie Vlaams-Brabant 120
20 Boris Beyen Vlaams-Brabant 110
21 Lokerwood Hood Oost-Vlaanderen 16
22 Goatifi Sint-Niklaas 8

Lokaal klassement

# Speler Woonplaats Geraakt tot Totaal
1 Pieter Rombouts Leuven Finale 145
2 Sander Saint Leuven Finale 120
3 Boris Beyen Leuven Finale 110
4 Frederik Leys Leuven Halve Finale 112
5 Karlien Verhaegen Blauwput Vrouwenfinale 105
6 Pieter Geutjens Leuven Halve Finale 101
7 Jasper Vyverman Leuven Halve Finale 80
8 Cedric Vanleeuw Leuven Ronde 2 73
9 Brecht Van Droogenbroeck Leuven Ronde 2 66
10 Jonas Vansevenant Leuven Ronde 2 66
11 Maarten Demin Leuven Ronde 2 54
12 Iniaki Rodondo Leuven Ronde 2 53
13 Yannick Ringoot Leuven Ronde 2 52
14 Indra Moureau Blauwput Vrouwenfinale 49
15 Eric Morrison Njuguna Leuven Herkansing 31
16 Aline Eyckmans Blauwput Herkansing 17

Ronde 1 -

Ronde 1 | Groep 1 | Muur A | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 27 Witze Tops De Bevelse Nete Kloppers A 4 8 6 6 3 8 6 8 49
2 29 Daan Animashaun Klopt erop 8 3 8 8 8 4 1 3 43
3 57 Yannick Ringoot Café Den Ossepoot 2 4 2 2 4 6 2 6 28
4 22 Wout De Coster Vrienden van den Dagobert 6 6 4 1 1 3 4 2 27
5 83 Karman Singh Team X 3 1 3 4 6 1 3 4 25
6 50 Lander Goffin De Roje Poesjes 1 2 1 3 2 2 8 1 20
Ronde 1 | Groep 2 | Muur B | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 41 Michiel Dewitte Toeren in tour 6 4 1 8 4 8 8 4 43
2 7 Wouter Min Achilles en Moustafa 8 2 8 6 3 4 2 8 41
3 3 Alexander Eeraerts De Anciens 1 3 6 2 8 6 1 6 33
4 20 Eric Morrison Njuguna Get Ready 2 2 8 4 4 2 3 6 2 31
5 39 Ruben Dewaersegger Lovoc 3 6 3 1 1 1 4 3 22
6 58 Emiel Eenens De Poezekes 4 1 2 3 6 2 3 1 22
Ronde 1 | Groep 3 | Muur C | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 46 Bernard Blindemans Dagovrienden 2 6 6 3 6 8 8 6 3 46
2 16 Jonas Vansevenant Four of a Kind 8 3 4 4 6 4 8 6 43
3 11 Indra Moureau De Chiroleidsters 4 4 6 8 4 6 4 4 40
4 71 Hanne Vanwezer Toeren 3 8 8 3 3 3 3 8 39
- 64 Toon Huls Lokerwood Hood 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 4 | Muur D | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 25 Robbe Dillen De Bevelse Nete Kloppers A 8 8 8 8 8 4 8 4 56
2 82 Ruben De Waerzegger Team X 4 6 3 2 6 2 4 8 35
3 49 Bas Clybouw De Roje Poesjes 6 3 2 4 4 8 2 6 35
4 21 Bas Bilcke Vrienden van den Dagobert 2 2 6 3 2 6 6 3 30
5 56 Iniaki Rodondo Café Den Ossepoot 3 4 4 6 3 3 3 2 28
- 61 Nicolas Verhulst Goatifi 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 5 | Muur A | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 74 Ben Vercammen De Lepe Slijper 8 8 6 8 4 6 8 6 54
2 18 Pieter Geutjens Get Ready 2 6 6 4 4 8 8 6 4 46
3 8 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 4 3 8 6 2 4 4 2 33
4 44 Amelie Remerrie Toeren in tour 3 4 2 2 6 3 2 8 30
5 72 Axel Baert Lovoc 2 2 3 3 3 2 3 3 21
- 67 Dieter De Wilde De Anciens 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 6 | Muur B | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 15 Cedric Vanleeuw Four of a Kind 8 4 8 8 4 8 6 4 50
2 10 Ran Claes De Chiroleidsters 6 3 6 3 8 6 4 8 44
3 31 Max Nevelsteen Klopt erop 3 8 4 6 3 3 8 3 38
4 78 Loes Tanghe Toeren 4 6 3 2 6 4 3 6 34
5 48 Dorien Maes Dagovrienden 2 2 2 2 4 2 2 2 2 18
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 7 | Muur C | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 28 Toby Verwimp De Bevelse Nete Kloppers A 8 8 3 8 8 8 8 6 57
2 55 Steve Nelsen Café Den Ossepoot 2 6 4 6 4 6 1 8 37
3 69 Jef Cauwenberghs Get Ready 2 4 2 8 3 6 2 6 3 34
4 59 Jules Moons De Poezekes 1 4 6 4 2 3 4 4 28
5 24 Denisa Roca Vrienden van den Dagobert 6 1 2 2 1 4 2 1 19
6 81 Elias Buysse Team X 3 3 1 1 3 1 3 2 17
Ronde 1 | Groep 8 | Muur D | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 1 Pieter Rombouts De Anciens 8 8 3 6 1 2 6 8 42
2 68 Brecht Van Droogenbroeck Four of a Kind 3 3 8 8 2 8 4 1 37
3 12 Karlien Verhaegen De Chiroleidsters 4 6 6 2 8 6 1 2 35
4 40 Peter Keppens Lovoc 6 4 4 3 6 4 3 3 33
5 5 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 2 2 1 4 4 3 8 6 30
6 43 Ellen Lamberts Toeren in tour 1 1 2 1 3 1 2 4 15
Ronde 1 | Groep 9 | Muur A | 13:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 32 Robin Vloeberghs Klopt erop 8 6 8 3 8 8 8 6 55
2 53 Giel Dockx De Bevelse Nete Kloppers B 6 8 3 8 6 6 6 8 51
3 66 Jasper Vyverman De Roje Poesjes 2 4 6 4 3 4 4 4 31
4 70 Adelien Malisse Toeren 4 2 4 6 4 3 3 3 29
5 73 Rick Kapteijns Dagovrienden 2 3 3 2 2 2 2 2 2 18
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 10 | Muur B | 13:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 26 Glenn Peeters De Bevelse Nete Kloppers A 8 6 4 8 3 8 6 8 51
2 79 Boris Beyen Boris Beyen 4 4 3 6 8 4 4 4 37
3 19 Frederik Leys Get Ready 2 6 1 8 4 4 6 1 6 36
4 75 Sander Saint Schorrie Morrie 1 8 1 3 6 2 8 3 32
5 23 Robbe Delue Vrienden van den Dagobert 2 2 6 1 2 1 2 2 18
6 60 Kor Uyar De Poezekes 3 3 2 2 1 3 3 1 18
Ronde 1 | Groep 11 | Muur C | 13:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 6 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 8 4 8 8 8 8 8 4 56
2 13 Maarten Demin Four of a Kind 4 6 6 4 4 6 1 8 39
3 45 David - Dagovrienden 2 6 1 4 6 2 3 6 3 31
4 42 Alexander Hons Toeren in tour 2 8 2 3 6 4 3 2 30
5 38 Geert Dewaersegger Lovoc 3 3 1 2 3 2 4 1 19
6 9 Aline Eyckmans De Chiroleidsters 1 2 3 1 1 1 2 6 17
Ronde 1 | Groep 12 | Muur D | 13:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 30 Stijn Marysael Klopt erop 8 4 6 8 8 8 6 8 56
2 54 Wies Geerts De Bevelse Nete Kloppers B 6 3 8 4 3 6 8 6 44
3 51 Otis van Thienen De Roje Poesjes 3 8 4 2 6 3 3 4 33
4 77 Cedric Frans Café Den Ossepoot 2 2 2 6 4 4 4 2 26
5 84 Adam - Team X 4 6 3 3 2 2 2 3 25
- - - - - - - - - - - - -

Herkansing -

Herkansing | Groep 1 | Muur A | 13:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 5 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 3 8 8 2 8 6 3 8 46
2 3 Alexander Eeraerts De Anciens 8 3 1 8 3 4 8 4 39
3 40 Peter Keppens Lovoc 4 6 6 3 6 8 2 3 38
4 50 Lander Goffin De Roje Poesjes 2 4 4 1 2 3 4 6 26
5 22 Wout De Coster Vrienden van den Dagobert 6 2 3 4 1 1 6 1 24
6 78 Loes Tanghe Toeren 1 1 2 6 4 2 1 2 19
Herkansing | Groep 2 | Muur B | 13:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 19 Frederik Leys Get Ready 2 8 6 8 8 8 3 3 8 52
2 44 Amelie Remerrie Toeren in tour 2 8 6 4 6 8 4 6 44
3 58 Emiel Eenens De Poezekes 6 2 2 6 2 6 6 4 34
4 77 Cedric Frans Café Den Ossepoot 4 3 4 3 3 2 8 3 30
5 81 Elias Buysse Team X 3 4 3 2 4 4 2 2 24
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 3 | Muur C | 13:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 45 David - Dagovrienden 2 6 8 4 2 6 6 6 8 46
2 70 Adelien Malisse Toeren 3 6 3 4 3 8 8 2 37
3 21 Bas Bilcke Vrienden van den Dagobert 8 2 8 3 4 3 4 4 36
4 38 Geert Dewaersegger Lovoc 4 4 6 6 2 2 3 6 33
5 49 Bas Clybouw De Roje Poesjes 2 3 2 8 8 4 2 3 32
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 4 | Muur D | 13:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 12 Karlien Verhaegen De Chiroleidsters 3 4 3 8 8 8 6 6 46
2 75 Sander Saint Schorrie Morrie 4 8 8 3 6 6 8 3 46
3 57 Yannick Ringoot Café Den Ossepoot 8 2 6 2 3 2 3 8 34
4 43 Ellen Lamberts Toeren in tour 6 3 4 4 2 3 4 4 30
5 20 Eric Morrison Njuguna Get Ready 2 2 6 2 6 4 4 2 2 28
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 5 | Muur A | 14:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 31 Max Nevelsteen Klopt erop 4 4 6 6 3 8 8 8 47
2 59 Jules Moons De Poezekes 6 6 8 8 4 4 4 3 43
3 84 Adam - Team X 8 2 4 4 6 3 6 6 39
4 24 Denisa Roca Vrienden van den Dagobert 2 8 3 3 8 6 3 4 37
5 48 Dorien Maes Dagovrienden 2 3 3 2 2 2 2 2 2 18
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 6 | Muur B | 14:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 42 Alexander Hons Toeren in tour 8 8 6 8 2 8 8 8 56
2 66 Jasper Vyverman De Roje Poesjes 2 6 3 6 6 6 2 6 37
3 56 Iniaki Rodondo Café Den Ossepoot 6 2 8 3 4 4 4 4 35
4 39 Ruben Dewaersegger Lovoc 4 4 4 2 8 3 3 2 30
5 9 Aline Eyckmans De Chiroleidsters 3 3 2 4 3 2 6 3 26
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 7 | Muur C | 14:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 69 Jef Cauwenberghs Get Ready 2 3 8 6 3 3 8 8 8 47
2 83 Karman Singh Team X 6 6 2 4 8 4 6 4 40
3 23 Robbe Delue Vrienden van den Dagobert 8 4 3 8 6 6 2 2 39
4 73 Rick Kapteijns Dagovrienden 2 4 2 8 6 4 3 4 6 37
5 60 Kor Uyar De Poezekes 2 3 4 2 2 2 3 3 21
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 8 | Muur D | 14:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 8 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 4 8 8 8 8 2 8 8 54
2 72 Axel Baert Lovoc 8 6 2 6 2 6 6 4 40
3 51 Otis van Thienen De Roje Poesjes 6 3 6 4 4 3 4 6 36
4 11 Indra Moureau De Chiroleidsters 2 4 4 2 6 4 2 3 27
5 71 Hanne Vanwezer Toeren 3 2 3 3 3 8 3 2 27
- - - - - - - - - - - - -

Ronde 2 -

Ronde 2 | Groep 1 | Muur A | 14:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 27 Witze Tops De Bevelse Nete Kloppers A 8 8 8 8 4 3 4 8 51
2 69 Jef Cauwenberghs Get Ready 2 6 6 1 4 6 8 3 4 38
3 51 Otis van Thienen De Roje Poesjes 2 4 6 2 8 1 6 1 30
4 82 Ruben De Waerzegger Team X 3 1 3 1 1 4 8 6 27
5 57 Yannick Ringoot Café Den Ossepoot 4 2 4 6 2 2 1 3 24
6 21 Bas Bilcke Vrienden van den Dagobert 1 3 2 3 3 6 2 2 22
Ronde 2 | Groep 2 | Muur B | 14:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 42 Alexander Hons Toeren in tour 8 3 6 8 8 3 4 8 48
2 12 Karlien Verhaegen De Chiroleidsters 4 4 8 6 3 8 3 3 39
3 7 Wouter Min Achilles en Moustafa 3 8 4 3 4 6 6 1 35
4 3 Alexander Eeraerts De Anciens 2 2 1 2 6 2 8 6 29
5 31 Max Nevelsteen Klopt erop 6 1 3 4 2 4 2 4 26
6 13 Maarten Demin Four of a Kind 1 6 2 1 1 1 1 2 15
Ronde 2 | Groep 3 | Muur C | 14:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 75 Sander Saint Schorrie Morrie 2 8 8 8 4 2 6 8 46
2 19 Frederik Leys Get Ready 2 8 6 2 3 8 8 2 4 41
3 59 Jules Moons De Poezekes 4 4 4 2 1 6 8 6 35
4 25 Robbe Dillen De Bevelse Nete Kloppers A 6 3 6 4 2 4 3 3 31
5 56 Iniaki Rodondo Café Den Ossepoot 3 1 3 6 6 1 4 1 25
6 23 Robbe Delue Vrienden van den Dagobert 1 2 1 1 3 3 1 2 14
Ronde 2 | Groep 4 | Muur D | 14:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 1 Pieter Rombouts De Anciens 3 6 8 8 6 2 8 1 42
2 8 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 6 8 6 3 2 6 4 2 37
3 32 Robin Vloeberghs Klopt erop 2 3 4 1 8 3 6 8 35
4 70 Adelien Malisse Toeren 8 4 2 6 4 1 2 4 31
5 10 Ran Claes De Chiroleidsters 4 1 1 2 1 8 1 6 24
6 16 Jonas Vansevenant Four of a Kind 1 2 3 4 3 4 3 3 23
Ronde 2 | Groep 5 | Muur A | 15:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 28 Toby Verwimp De Bevelse Nete Kloppers A 6 1 8 2 8 8 6 8 47
2 41 Michiel Dewitte Toeren in tour 4 8 3 3 6 4 8 3 39
3 18 Pieter Geutjens Get Ready 2 8 3 6 6 2 3 4 1 33
4 72 Axel Baert Lovoc 2 4 2 8 3 2 1 6 28
5 55 Steve Nelsen Café Den Ossepoot 3 2 4 4 4 6 3 2 28
6 58 Emiel Eenens De Poezekes 1 6 1 1 1 1 2 4 17
Ronde 2 | Groep 6 | Muur B | 15:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 53 Giel Dockx De Bevelse Nete Kloppers B 6 1 8 8 8 8 8 8 55
2 30 Stijn Marysael Klopt erop 8 8 4 6 6 3 3 4 42
3 45 David - Dagovrienden 2 2 4 6 4 1 6 1 6 30
4 15 Cedric Vanleeuw Four of a Kind 1 6 1 3 3 2 4 3 23
5 5 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 4 3 3 1 2 1 6 2 22
6 84 Adam - Team X 3 2 2 2 4 4 2 1 20
Ronde 2 | Groep 7 | Muur C | 15:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 26 Glenn Peeters De Bevelse Nete Kloppers A 3 1 8 8 8 8 6 6 48
2 74 Ben Vercammen De Lepe Slijper 6 6 3 3 4 2 8 8 40
3 79 Boris Beyen Boris Beyen 4 8 2 6 2 4 3 3 32
4 68 Brecht Van Droogenbroeck Four of a Kind 8 3 4 2 1 6 1 4 29
5 40 Peter Keppens Lovoc 1 4 6 1 6 1 2 2 23
6 44 Amelie Remerrie Toeren in tour 2 2 1 4 3 3 4 1 20
Ronde 2 | Groep 8 | Muur D | 15:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 6 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 8 8 4 6 6 8 8 8 56
2 29 Daan Animashaun Klopt erop 3 6 8 8 8 3 6 2 44
3 66 Jasper Vyverman De Roje Poesjes 2 4 6 4 3 1 3 6 29
4 46 Bernard Blindemans Dagovrienden 2 4 3 2 2 1 6 2 4 24
5 54 Wies Geerts De Bevelse Nete Kloppers B 6 2 3 1 4 4 1 1 22
6 83 Karman Singh Team X 1 1 1 3 2 2 4 3 17

Halve Finale -

Halve Finale | Groep 1 | Muur A | 15:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 79 Boris Beyen Boris Beyen 8 3 6 2 8 4 6 1 38
2 30 Stijn Marysael Klopt erop 1 6 4 8 4 8 4 2 37
3 28 Toby Verwimp De Bevelse Nete Kloppers A 2 1 8 4 2 3 8 6 34
4 74 Ben Vercammen De Lepe Slijper 3 8 3 6 1 1 1 8 31
5 41 Michiel Dewitte Toeren in tour 6 4 1 1 6 6 2 4 30
6 18 Pieter Geutjens Get Ready 2 4 2 2 3 3 2 3 3 22
Halve Finale | Groep 2 | Muur B | 15:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 26 Glenn Peeters De Bevelse Nete Kloppers A 8 4 8 8 2 8 8 8 54
2 7 Wouter Min Achilles en Moustafa 4 8 2 6 6 4 6 3 39
3 29 Daan Animashaun Klopt erop 6 2 3 4 8 3 2 4 32
4 42 Alexander Hons Toeren in tour 1 6 6 3 4 6 4 1 31
5 66 Jasper Vyverman De Roje Poesjes 2 1 4 1 3 2 1 6 20
6 12 Karlien Verhaegen De Chiroleidsters 3 3 1 2 1 1 3 2 16
Halve Finale | Groep 3 | Muur C | 15:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 1 Pieter Rombouts De Anciens 8 4 8 3 8 8 8 2 49
2 75 Sander Saint Schorrie Morrie 3 8 3 1 3 6 6 6 36
3 53 Giel Dockx De Bevelse Nete Kloppers B 6 2 4 8 2 2 4 4 32
4 69 Jef Cauwenberghs Get Ready 2 4 6 6 6 4 1 1 3 31
5 8 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 2 1 2 4 6 3 3 8 29
6 51 Otis van Thienen De Roje Poesjes 1 3 1 2 1 4 2 1 15
Halve Finale | Groep 4 | Muur D | 15:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 6 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 4 4 8 8 8 8 8 4 52
2 27 Witze Tops De Bevelse Nete Kloppers A 8 6 2 6 3 6 3 8 42
3 19 Frederik Leys Get Ready 2 6 8 6 1 6 1 1 6 35
4 32 Robin Vloeberghs Klopt erop 2 3 3 4 2 3 6 3 26
5 59 Jules Moons De Poezekes 3 2 1 2 4 4 2 1 19
6 45 David - Dagovrienden 2 1 1 4 3 1 2 4 2 18

Vrouwenfinale -

Finale -

Powered by scorekeeper.io