Uitslag PK Antwerpen 2022

Algemeen klassement

# Speler Team R1 H R2 1/2 F Totaal
1 Sam Verbist 61 Army Veterans 69 - 47 29 24 169
2 Mathias Vertessen 61 Army 61 - 41 26 21 149
3 Ferre Buelens De Lepe Slijpers 47 54 32 27 18 124
4 Cedric Lenders Kantine Leuven 45 60 41 26 15 127
5 Joppe Vermeulen Schtieren 75 - 42 24 12 153
6 Robbe Van Dyck 61 Army 58 - 38 24 9 129
7 Ruben Hoskens Goeie Zondag 48 37 34 25 6 113
8 Yaro Meeusen 61 Army 54 - 41 22 3 120
9 Olivier Herbosch Baco's 75 - 36 14 - 125
10 Toon Van Looy De Gewiekste Diamantbewerkers 71 - 31 20 - 122
11 Michiel Orleans Kantine Leuven 54 43 38 19 - 111
12 Kristof Vercammen De Gewiekste Diamantbewerkers 57 - 35 18 - 110
13 Sep Sels Kantine Leuven 46 41 42 21 - 109
14 Kwinten Raman Goeie Zondag 60 - 29 17 - 106
15 Ben Vercammen De Lepe Slijpers 52 49 31 22 - 105
16 Kristof Lenaerts De Gewiekste Diamantbewerkers 51 33 34 18 - 103
17 Melanie Mertens De Lepe Slijpers 72 - 26 - - 119
18 Robbe Devos 61 Army Veterans 82 - 24 - - 106
19 Nick Daelemans 61 Army 58 - 32 - - 90
20 Tim Kloepper De Maarksemse Kloeppers 62 - 28 - - 90
21 Wietse Gouweloose De Lepe Slijpers 51 - 37 - - 88
22 Jens Augustynen De Maarksemse Kloeppers 54 46 30 - - 84
23 Wouter Vochten Schtieren 56 - 28 - - 84
24 Niels De Bock Goeie Zondag 53 44 29 - - 82
25 Michael Vanneste Schtieren 50 41 31 - - 81
26 Wout Essers Baco's 2 54 - 26 - - 80
27 Robbe De Vos Euphonia 48 48 28 - - 76
28 Siebe De Belie Baco's 48 43 24 - - 72
29 Yannick Mansouri Kantine Leuven 35 34 31 - - 66
30 Peter De Vos Euphonia 49 29 15 - - 64
31 Bob Somers Baco's 36 33 26 - - 62
32 Pieter Goovaerts Team Bitterbal 41 37 20 - - 61
33 Tuur Christiaens Goeie Zondag 35 33 25 - - 60
34 Dinneke Vissers Team Bitterbal 36 40 14 - - 59
35 Emma De Belie Bosto en Girls 32 28 13 - - 60
36 Rik Celis De Gewiekste Diamantbewerkers 34 50 22 - - 56
37 Arne Vochten Schtieren 45 42 11 - - 56
38 Joren Hermans Baco's 2 41 27 15 - - 56
39 Wout De Dobbeleer Bosto en Girls 29 45 17 - - 46
40 Tom Loux Baco's 2 20 28 8 - - 28
41 Den Daan Joe Paailer 37 16 - - - 37
42 Lena Verkaeren Bosto en Girls 33 21 - - - 36
43 Ingrid Taels Euphonia 28 14 - - - 28
44 Céline B Team Bitterbal 18 15 - - - 24
45 Emilia Verdoliva Bosto en Girls 33 14 - - - 45
46 Maryline Busschots Team Bitterbal 36 13 - - - 54
47 Robbe Desmarets Baco's 44 21 - - - 44
48 Lander Messiaen Baco's 2 35 25 - - - 35
49 Jitske Michelbrink Euphonia 28 24 - - - 28
50 De Keup Joe Paailer 64 - - - - 64
51 De Francis Joe Paailer 20 - - - - 20
52 De Sven Joe Paailer 20 - - - - 20

Vrouwenklassement

# Speler Geraakt tot F ♀ Totaal
1 Melanie Mertens Vrouwenfinale 21 119
2 Maryline Busschots Vrouwenfinale 18 54
3 Emma De Belie Vrouwenfinale 15 60
4 Emilia Verdoliva Vrouwenfinale 12 45
5 Dinneke Vissers Vrouwenfinale 9 59
6 Céline B Vrouwenfinale 6 24
7 Lena Verkaeren Vrouwenfinale 3 36
8 Ingrid Taels Herkansing - 28
9 Jitske Michelbrink Herkansing - 28

Ploegenklassement

# Team Afkomstig van Totaal
1 61 Army Merksem 488
2 De Lepe Slijpers Nijlen 436
3 Kantine Leuven Merksem 413
4 De Gewiekste Diamantbewerkers Nijlen 391
5 Schtieren Westmalle 374
6 Goeie Zondag Nieuwkerken-Waas 361
7 Baco's Merksem 303
8 61 Army Veterans Merksem 275
9 Baco's 2 Merksem 199
10 Team Bitterbal Merksem 198
11 Euphonia Turnhout 196
12 Bosto en Girls Antwerpen 187
13 De Maarksemse Kloeppers Merksem 174
14 Joe Paailer Merksem 141

Lokaal klassement

# Speler Woonplaats Geraakt tot Totaal
1 Sam Verbist Schoten Finale 169
2 Mathias Vertessen Merksem Finale 149
3 Ferre Buelens Herenthout Finale 124
4 Cedric Lenders Ekeren Finale 127
5 Joppe Vermeulen Malle Finale 153
6 Robbe Van Dyck Schoten Finale 129
7 Yaro Meeusen Merksem Finale 120
8 Olivier Herbosch Ekeren Halve finales 125
9 Toon Van Looy Grobbendonk Halve finales 122
10 Michiel Orleans Schoten Halve finales 111
11 Kristof Vercammen Nijlen Halve finales 110
12 Sep Sels Schoten Halve finales 109
13 Ben Vercammen Nijlen Halve finales 105
14 Kristof Lenaerts Nijlen Halve finales 103
15 Melanie Mertens Nijlen Vrouwenfinale 119
16 Robbe Devos Merksem Ronde 2 106
17 Nick Daelemans Merksem Ronde 2 90
18 Tim Kloepper Merksem Ronde 2 90
19 Wietse Gouweloose Lier Ronde 2 88
20 Jens Augustynen Malle Ronde 2 84
21 Wouter Vochten Malle Ronde 2 84
22 Michael Vanneste Deurne Ronde 2 81
23 Wout Essers Merksem Ronde 2 80
24 Robbe De Vos Turnhout Ronde 2 76
25 Siebe De Belie Merksem Ronde 2 72
26 Yannick Mansouri Merksem Ronde 2 66
27 Peter De Vos Turnhout Ronde 2 64
28 Bob Somers Merksem Ronde 2 62
29 Pieter Goovaerts Merksem Ronde 2 61
30 Dinneke Vissers Ekeren Vrouwenfinale 59
31 Emma De Belie Antwerpen Vrouwenfinale 60
32 Rik Celis Kessel Ronde 2 56
33 Arne Vochten Malle Ronde 2 56
34 Joren Hermans Merksem Ronde 2 56
35 Wout De Dobbeleer Antwerpen Ronde 2 46
36 Tom Loux Merksem Ronde 2 28
37 Den Daan Merksem Herkansing 37
38 Lena Verkaeren Antwerpen Vrouwenfinale 36
39 Ingrid Taels Turnhout Herkansing 28
40 Céline B Merksem Vrouwenfinale 24
41 Emilia Verdoliva Antwerpen Vrouwenfinale 45
42 Maryline Busschots Kapellen Vrouwenfinale 54
43 Robbe Desmarets Merksem Herkansing 44
44 Lander Messiaen Merksem Herkansing 35
45 Jitske Michelbrink Turnhout Herkansing 28
46 De Keup Merksem Ronde 1 64
47 De Francis Merksem Ronde 1 20
48 De Sven Merksem Ronde 1 20

Ronde 1 -

Ronde 1 | Groep 1 | Muur A | 12:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 Totaal
1 50 Tim Kloepper De Maarksemse Kloeppers 9 5 7 5 1 9 3 9 9 5 62
2 6 Yaro Meeusen 61 Army 7 3 4 9 7 1 5 5 4 9 54
3 26 Niels De Bock Goeie Zondag 4 9 5 2 4 7 9 3 7 3 53
4 24 Sep Sels Kantine Leuven 5 7 1 7 5 5 7 4 3 2 46
5 39 Pieter Goovaerts Team Bitterbal 1 4 9 1 9 3 2 7 1 4 41
6 17 Rik Celis De Gewiekste Diamantbewerkers 3 1 2 4 2 4 4 2 5 7 34
7 47 Tom Loux Baco's 2 2 2 3 3 3 2 1 1 2 1 20
Ronde 1 | Groep 2 | Muur B | 12:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 Totaal
1 43 Olivier Herbosch Baco's 9 7 7 7 7 4 9 9 7 9 75
2 10 Joppe Vermeulen Schtieren 7 4 9 9 9 9 5 7 9 7 75
3 4 Ben Vercammen De Lepe Slijpers 4 9 4 3 5 7 7 4 5 4 52
4 32 Lena Verkaeren Bosto en Girls 2 5 2 5 2 3 4 3 4 3 33
5 35 Ingrid Taels Euphonia 3 2 5 2 4 2 3 2 3 2 28
6 13 Den Daan Joe Paailer 5 3 3 4 3 5 2 5 2 5 37
- - - - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 3 | Muur C | 12:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 Totaal
1 7 Robbe Van Dyck 61 Army 5 9 3 7 9 9 7 7 1 1 58
2 20 Kristof Vercammen De Gewiekste Diamantbewerkers 4 2 9 2 7 7 1 9 9 7 57
3 49 Jens Augustynen De Maarksemse Kloeppers 7 7 7 9 5 4 2 1 3 9 54
4 38 Maryline Busschots Team Bitterbal 9 5 2 3 2 3 3 5 2 2 36
5 25 Tuur Christiaens Goeie Zondag 2 4 4 1 4 2 5 4 4 5 35
6 48 Lander Messiaen Baco's 2 1 1 1 4 3 5 9 2 5 4 35
7 22 Yannick Mansouri Kantine Leuven 3 3 5 5 1 1 4 3 7 3 35
Ronde 1 | Groep 4 | Muur D | 12:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 Totaal
1 1 Melanie Mertens De Lepe Slijpers 9 9 9 2 9 9 7 7 4 7 72
2 12 Wouter Vochten Schtieren 5 7 7 7 4 4 4 4 5 9 56
3 41 Siebe De Belie Baco's 4 5 5 5 5 5 5 3 7 4 48
4 29 Emma De Belie Bosto en Girls 3 4 3 3 3 2 3 5 3 3 32
5 36 Jitske Michelbrink Euphonia 2 3 2 4 2 7 2 2 2 2 28
- 14 De Keup Joe Paailer 7 2 4 9 7 3 9 9 9 5 64
- - - - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 5 | Muur A | 12:35
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 Totaal
1 28 Kwinten Raman Goeie Zondag 3 7 2 7 9 7 5 9 7 4 60
2 5 Nick Daelemans 61 Army 9 3 5 4 7 3 2 7 9 9 58
3 23 Michiel Orleans Kantine Leuven 7 1 7 9 2 4 9 5 3 7 54
4 2 Ferre Buelens De Lepe Slijpers 2 9 4 5 4 9 4 3 2 5 47
5 42 Robbe Desmarets Baco's 5 4 9 2 1 5 7 4 5 2 44
6 30 Wout De Dobbeleer Bosto en Girls 4 5 3 1 5 2 1 1 4 3 29
7 37 Céline B Team Bitterbal 1 2 1 3 3 1 3 2 1 1 18
Ronde 1 | Groep 6 | Muur B | 12:35
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 Totaal
1 51 Robbe Devos 61 Army Veterans 9 7 9 7 9 7 9 9 9 7 82
2 45 Wout Essers Baco's 2 4 9 4 9 5 5 3 3 3 9 54
3 18 Kristof Lenaerts De Gewiekste Diamantbewerkers 5 5 7 5 4 3 5 5 7 5 51
4 34 Robbe De Vos Euphonia 7 4 3 4 3 9 7 4 4 3 48
5 11 Arne Vochten Schtieren 3 3 5 3 7 4 4 7 5 4 45
- 16 De Francis Joe Paailer 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 20
- - - - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 7 | Muur C | 12:35
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 Totaal
1 8 Mathias Vertessen 61 Army 7 7 5 1 9 7 4 7 9 5 61
2 27 Ruben Hoskens Goeie Zondag 3 2 3 9 5 4 5 5 5 7 48
3 21 Cedric Lenders Kantine Leuven 2 9 9 2 1 5 2 3 3 9 45
4 44 Bob Somers Baco's 9 4 2 3 2 2 1 9 1 3 36
5 40 Dinneke Vissers Team Bitterbal 5 1 4 4 4 1 7 2 7 1 36
6 31 Emilia Verdoliva Bosto en Girls 4 3 1 5 7 3 3 1 4 2 33
- 3 Wietse Gouweloose De Lepe Slijpers 1 5 7 7 3 9 9 4 2 4 51
Ronde 1 | Groep 8 | Muur D | 12:35
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 Totaal
1 19 Toon Van Looy De Gewiekste Diamantbewerkers 7 7 4 9 7 5 5 9 9 9 71
2 52 Sam Verbist 61 Army Veterans 9 9 7 5 9 9 9 4 5 3 69
3 9 Michael Vanneste Schtieren 3 5 5 7 5 3 7 3 7 5 50
4 33 Peter De Vos Euphonia 4 3 9 4 3 4 4 7 4 7 49
5 46 Joren Hermans Baco's 2 5 4 3 3 4 7 3 5 3 4 41
- 15 De Sven Joe Paailer 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 20
- - - - - - - - - - - - - - -

Herkansing -

Herkansing | Groep 1 | Muur A | 13:20
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 49 Jens Augustynen De Maarksemse Kloeppers 4 8 8 8 6 4 6 2 46
2 24 Sep Sels Kantine Leuven 8 6 6 2 1 6 4 8 41
3 39 Pieter Goovaerts Team Bitterbal 3 3 2 6 3 8 8 4 37
4 25 Tuur Christiaens Goeie Zondag 6 4 4 3 4 3 3 6 33
5 42 Robbe Desmarets Baco's 1 2 3 1 8 1 2 3 21
6 31 Emilia Verdoliva Bosto en Girls 2 1 1 4 2 2 1 1 14
Herkansing | Groep 2 | Muur B | 13:20
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 21 Cedric Lenders Kantine Leuven 8 8 8 8 8 8 4 8 60
2 40 Dinneke Vissers Team Bitterbal 6 6 2 6 6 6 2 6 40
3 18 Kristof Lenaerts De Gewiekste Diamantbewerkers 4 2 6 2 4 3 8 4 33
4 46 Joren Hermans Baco's 2 3 3 4 3 2 4 6 2 27
5 36 Jitske Michelbrink Euphonia 2 4 3 4 3 2 3 3 24
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 3 | Muur C | 13:20
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 2 Ferre Buelens De Lepe Slijpers 8 8 8 8 8 8 3 3 54
2 27 Ruben Hoskens Goeie Zondag 6 4 4 4 4 1 6 8 37
3 44 Bob Somers Baco's 3 6 3 3 6 6 4 2 33
4 32 Lena Verkaeren Bosto en Girls 1 3 1 6 2 3 1 4 21
5 38 Maryline Busschots Team Bitterbal 2 2 2 1 1 2 2 1 13
6 22 Yannick Mansouri Kantine Leuven 4 1 6 2 3 4 8 6 34
Herkansing | Groep 4 | Muur D | 13:20
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 17 Rik Celis De Gewiekste Diamantbewerkers 6 4 8 4 4 8 8 8 50
2 34 Robbe De Vos Euphonia 8 8 4 6 6 6 4 6 48
3 11 Arne Vochten Schtieren 3 6 6 8 8 4 3 4 42
4 47 Tom Loux Baco's 2 4 3 3 3 3 3 6 3 28
- 13 Den Daan Joe Paailer 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 5 | Muur D | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 4 Ben Vercammen De Lepe Slijpers 3 8 4 6 8 6 8 6 49
2 23 Michiel Orleans Kantine Leuven 6 3 3 3 6 8 6 8 43
3 41 Siebe De Belie Baco's 8 6 6 8 4 4 3 4 43
4 29 Emma De Belie Bosto en Girls 4 2 8 4 3 1 4 2 28
5 37 Céline B Team Bitterbal 2 1 2 1 2 3 1 3 15
6 35 Ingrid Taels Euphonia 1 4 1 2 1 2 2 1 14
Herkansing | Groep 6 | Muur B | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 30 Wout De Dobbeleer Bosto en Girls 4 6 3 2 8 8 6 8 45
2 26 Niels De Bock Goeie Zondag 8 2 6 8 3 6 8 3 44
3 9 Michael Vanneste Schtieren 6 8 8 4 2 3 4 6 41
4 33 Peter De Vos Euphonia 3 4 2 6 6 2 2 4 29
5 48 Lander Messiaen Baco's 2 2 3 4 3 4 4 3 2 25
- - - - - - - - - - - - -

Ronde 2 -

Ronde 2 | Groep 1 | Muur A | 14:20
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 23 Michiel Orleans Kantine Leuven 3 7 3 3 3 7 7 5 38
2 43 Olivier Herbosch Baco's 7 3 7 1 7 2 2 7 36
3 50 Tim Kloepper De Maarksemse Kloeppers 5 5 2 5 2 1 5 3 28
4 17 Rik Celis De Gewiekste Diamantbewerkers 2 1 5 2 5 3 3 1 22
5 39 Pieter Goovaerts Team Bitterbal 1 2 1 7 1 5 1 2 20
Ronde 2 | Groep 2 | Muur B | 14:20
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 6 Yaro Meeusen 61 Army 3 7 5 3 2 7 7 7 41
2 28 Kwinten Raman Goeie Zondag 5 1 2 5 3 5 5 3 29
3 45 Wout Essers Baco's 2 7 3 3 1 5 2 3 2 26
4 11 Arne Vochten Schtieren 2 2 1 2 1 1 1 1 11
5 3 Wietse Gouweloose De Lepe Slijpers 1 5 7 7 7 3 2 5 37
Ronde 2 | Groep 3 | Muur C | 14:20
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 21 Cedric Lenders Kantine Leuven 7 5 5 3 7 7 5 2 41
2 20 Kristof Vercammen De Gewiekste Diamantbewerkers 5 7 7 5 2 1 3 5 35
3 49 Jens Augustynen De Maarksemse Kloeppers 3 2 1 7 5 2 7 3 30
4 41 Siebe De Belie Baco's 2 3 3 2 3 3 1 7 24
5 40 Dinneke Vissers Team Bitterbal 1 1 2 1 1 5 2 1 14
Ronde 2 | Groep 4 | Muur D | 14:20
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 7 Robbe Van Dyck 61 Army 7 5 3 5 5 3 7 3 38
2 27 Ruben Hoskens Goeie Zondag 5 3 7 3 1 5 5 5 34
3 9 Michael Vanneste Schtieren 3 7 5 7 3 2 2 2 31
4 1 Melanie Mertens De Lepe Slijpers 2 2 2 2 7 1 3 7 26
5 46 Joren Hermans Baco's 2 1 1 1 1 2 7 1 1 15
Ronde 2 | Groep 5 | Muur A | 14:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 10 Joppe Vermeulen Schtieren 5 5 7 5 7 7 1 5 42
2 2 Ferre Buelens De Lepe Slijpers 3 7 5 1 5 1 3 7 32
3 26 Niels De Bock Goeie Zondag 7 3 2 3 3 3 5 3 29
4 51 Robbe Devos 61 Army Veterans 1 2 3 7 1 2 7 1 24
5 30 Wout De Dobbeleer Bosto en Girls 2 1 1 2 2 5 2 2 17
Ronde 2 | Groep 6 | Muur B | 14:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 24 Sep Sels Kantine Leuven 7 7 7 5 2 2 5 7 42
2 18 Kristof Lenaerts De Gewiekste Diamantbewerkers 3 3 5 7 7 3 3 3 34
3 5 Nick Daelemans 61 Army 2 5 3 3 3 7 7 2 32
4 34 Robbe De Vos Euphonia 5 2 2 2 5 5 2 5 28
- 47 Tom Loux Baco's 2 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 2 | Groep 7 | Muur C | 14:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 52 Sam Verbist 61 Army Veterans 7 7 5 7 7 2 5 7 47
2 4 Ben Vercammen De Lepe Slijpers 5 3 2 5 2 7 2 5 31
3 12 Wouter Vochten Schtieren 3 1 7 2 5 1 7 2 28
4 25 Tuur Christiaens Goeie Zondag 2 5 1 3 3 5 3 3 25
5 29 Emma De Belie Bosto en Girls 1 2 3 1 1 3 1 1 13
Ronde 2 | Groep 8 | Muur D | 14:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 8 Mathias Vertessen 61 Army 5 7 7 7 2 3 3 7 41
2 19 Toon Van Looy De Gewiekste Diamantbewerkers 7 5 1 5 3 2 5 3 31
3 44 Bob Somers Baco's 2 3 5 1 5 7 2 1 26
4 33 Peter De Vos Euphonia 3 1 3 3 1 1 1 2 15
- 22 Yannick Mansouri Kantine Leuven 1 2 2 2 7 5 7 5 31

Halve finales -

Halve finales | Groep 1 | Muur A | 15:10
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 52 Sam Verbist 61 Army Veterans 5 3 5 3 5 1 5 2 29
2 10 Joppe Vermeulen Schtieren 1 5 3 2 2 5 3 3 24
3 18 Kristof Lenaerts De Gewiekste Diamantbewerkers 3 2 1 5 1 3 2 1 18
4 28 Kwinten Raman Goeie Zondag 2 1 2 1 3 2 1 5 17
Halve finales | Groep 2 | Muur B | 15:10
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 27 Ruben Hoskens Goeie Zondag 3 3 1 3 3 2 5 5 25
2 6 Yaro Meeusen 61 Army 5 5 3 2 2 3 1 1 22
3 24 Sep Sels Kantine Leuven 2 1 2 5 5 1 3 2 21
4 19 Toon Van Looy De Gewiekste Diamantbewerkers 1 2 5 1 1 5 2 3 20
Halve finales | Groep 3 | Muur C | 15:10
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 2 Ferre Buelens De Lepe Slijpers 2 5 5 5 1 3 3 3 27
2 7 Robbe Van Dyck 61 Army 1 3 3 3 5 2 5 2 24
3 23 Michiel Orleans Kantine Leuven 5 1 2 1 2 1 2 5 19
4 20 Kristof Vercammen De Gewiekste Diamantbewerkers 3 2 1 2 3 5 1 1 18
Halve finales | Groep 4 | Muur D | 15:10
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 8 Mathias Vertessen 61 Army 5 2 3 3 2 3 3 5 26
2 21 Cedric Lenders Kantine Leuven 3 3 5 5 1 5 1 3 26
3 4 Ben Vercammen De Lepe Slijpers 2 5 1 2 3 2 5 2 22
4 43 Olivier Herbosch Baco's 1 1 2 1 5 1 2 1 14

Vrouwenfinale -

Finale -

Powered by scorekeeper.io