Uitslag Belgisch Kampioenschap 2022 - U12

Algemeen klassement

# Speler Team R1 H 1/2 F Totaal
1 Emiel Rummens De Zandkloppers 35 56 36 24 95
2 Cas Derboven Cool kids 62 - 36 21 119
3 Felix Thys Cool kids 40 40 38 18 96
4 Tuur Van Roy Tuur 46 - 32 15 93
5 Mathis Scherens Mathis 47 - 44 12 103
6 Arthur Pukrop De Zandkloppers 42 - 30 9 81
7 Alec Verwimp Ultra pro's 27 39 36 6 69
8 Neal Hellemans De Zandkloppers 44 - 34 3 81
9 Sem Thys Sem 55 - 27 - 82
10 Oliver Van Dessel De Klopgeesten 45 - 30 - 75
11 Stien Verhaegen De Kloppers 40 - 27 - 67
12 Wout Vanherck De Klopgeesten 36 - 31 - 67
13 Lars Verswijvel De Zandkloppers 39 - 27 - 66
14 Zjef Hermans Rakkers Chiro Bevel 35 46 26 - 61
15 Fons Spildooren Chiro Bevel Rakkers 37 - 22 - 59
16 Léon Meeus Chiro Bevel Rakkers 30 56 26 - 56
17 Willem Schoepen De Klopgeesten 39 - 15 - 54
18 Camil Mariën Ultra pro's 32 40 22 - 54
19 Wannes Bastiaenssen Rakkers Chiro Bevel 33 39 19 - 52
20 Zjef Verhaegen Chiro Bevel Rakkers 22 41 18 - 40
21 Sep Van Roy Sep 32 23 - - 32
22 Fenna Massez de Oempa Loempa's 32 21 - - 32
23 Jonas Vandekerckhove de Oempa Loempa's 31 26 - - 31
24 Lucas Van den Eynden Cool kids 29 38 - - 29
25 Ferre Luyten de Oempa Loempa's 28 31 - - 28
26 Leon Stuyck Rakkers Chiro Bevel 28 35 - - 28
27 Nox Van Tendeloo Ultra pro's 27 32 - - 27
28 Aline Massez Cool kids 26 30 - - 26
29 Lars Bosschaerts Bosschaerts 22 22 - - 22
30 Jules Mortier De Klopgeesten 21 26 - - 21
31 Elisabeth Dierickx De Kloppers 20 36 - - 20
32 Tomas Bosschaerts Bosschaerts 19 16 - - 19
33 Twan Lintermans Twakke 18 29 - - 18
34 Josse Klerkx de Oempa Loempa's 17 30 - - 17
35 Tanveer Singh Het Spoor 8 - - - 8

Vrouwenklassement

# Speler Geraakt tot Totaal
1 Stien Verhaegen Halve Finale 67
2 Fenna Massez Herkansing 32
3 Aline Massez Herkansing 26
4 Elisabeth Dierickx Herkansing 20

Ploegenklassement

# Team Afkomstig van Totaal
1 De Zandkloppers Nijlen 323
2 Cool kids Nijlen/ Bouwel 270
3 De Klopgeesten Nijlen 217
4 Chiro Bevel Rakkers Nijlen 155
5 Ultra pro's Grobbendonk 150
6 Rakkers Chiro Bevel Nijlen 141
7 de Oempa Loempa's Nijlen 108
8 Mathis Nijlen 103
9 Tuur Nijlen 93
10 De Kloppers nijlen 87
11 Sem Nijlen 82
12 Bosschaerts Nijlen 41
13 Sep Nijlen 32
14 Twakke Itegem 18
15 Het Spoor Lier 8

Lokaal klassement

# Speler Woonplaats Geraakt tot Totaal
1 Emiel Rummens Nijlen Finale 95
2 Cas Derboven Nijlen Finale 119
3 Felix Thys Nijlen Finale 96
4 Tuur Van Roy Nijlen Finale 93
5 Mathis Scherens Nijlen Finale 103
6 Alec Verwimp Nijlen Finale 69
7 Neal Hellemans Nijlen Finale 81
8 Sem Thys Nijlen Halve Finale 82
9 Oliver Van Dessel Nijlen Halve Finale 75
10 Stien Verhaegen Nijlen Halve Finale 67
11 Wout Vanherck Nijlen Halve Finale 67
12 Zjef Hermans Bevel Halve Finale 61
13 Fons Spildooren Bevel Halve Finale 59
14 Léon Meeus Bevel Halve Finale 56
15 Camil Mariën Bevel Halve Finale 54
16 Wannes Bastiaenssen Bevel Halve Finale 52
17 Zjef Verhaegen Bevel Halve Finale 40
18 Sep Van Roy Nijlen Herkansing 32
19 Fenna Massez Nijlen Herkansing 32
20 Jonas Vandekerckhove Nijlen Herkansing 31
21 Lucas Van den Eynden Nijlen Herkansing 29
22 Ferre Luyten Nijlen Herkansing 28
23 Leon Stuyck Bevel Herkansing 28
24 Aline Massez Nijlen Herkansing 26
25 Lars Bosschaerts Nijlen Herkansing 22
26 Jules Mortier Nijlen Herkansing 21
27 Elisabeth Dierickx Nijlen Herkansing 20
28 Tomas Bosschaerts Nijlen Herkansing 19
29 Josse Klerkx Nijlen Herkansing 17

Ronde 1 -

Ronde 1 | Groep 1 | Muur C | 09:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 213 Arthur Pukrop De Zandkloppers 8 6 8 1 8 2 3 6 42
2 232 Fons Spildooren Chiro Bevel Rakkers 4 3 6 8 4 8 2 2 37
3 207 Wannes Bastiaenssen Rakkers Chiro Bevel 6 4 1 4 1 3 6 8 33
4 219 Fenna Massez de Oempa Loempa's 1 2 2 3 6 6 8 4 32
5 200 Nox Van Tendeloo Ultra pro's 2 8 4 2 2 4 4 1 27
6 223 Jules Mortier De Klopgeesten 3 1 3 6 3 1 1 3 21
Ronde 1 | Groep 2 | Muur H | 09:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 205 Sem Thys Sem 4 8 3 8 8 8 8 8 55
2 220 Stien Verhaegen De Kloppers 8 2 8 4 6 4 2 6 40
3 235 Sep Van Roy Sep 6 4 4 6 4 2 4 2 32
4 228 Aline Massez Cool kids 3 1 6 1 2 6 3 4 26
5 234 Lars Bosschaerts Bosschaerts 1 6 1 3 1 1 6 3 22
6 216 Josse Klerkx de Oempa Loempa's 2 3 2 2 3 3 1 1 17
Ronde 1 | Groep 3 | Muur I | 09:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 212 Lars Verswijvel De Zandkloppers 3 6 2 8 6 3 3 8 39
2 222 Willem Schoepen De Klopgeesten 8 4 6 1 8 6 4 2 39
3 206 Zjef Hermans Rakkers Chiro Bevel 6 3 3 6 1 8 2 6 35
4 218 Jonas Vandekerckhove de Oempa Loempa's 2 8 1 3 3 2 8 4 31
5 231 Léon Meeus Chiro Bevel Rakkers 4 2 8 4 4 1 6 1 30
6 203 Twan Lintermans Twakke 1 1 4 2 2 4 1 3 18
Ronde 1 | Groep 4 | Muur C | 10:10
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 227 Cas Derboven Cool kids 8 8 8 8 8 6 8 8 62
2 225 Wout Vanherck De Klopgeesten 3 2 4 6 4 8 6 3 36
3 215 Emiel Rummens De Zandkloppers 4 4 6 4 3 4 4 6 35
4 202 Camil Mariën Ultra pro's 6 6 3 2 6 3 2 4 32
5 233 Tomas Bosschaerts Bosschaerts 2 3 2 3 2 2 3 2 19
- 211 Tanveer Singh Het Spoor 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 5 | Muur H | 10:10
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 210 Mathis Scherens Mathis 8 1 4 8 4 6 8 8 47
2 204 Tuur Van Roy Tuur 4 8 8 4 6 8 4 4 46
3 229 Lucas Van den Eynden Cool kids 3 2 3 2 8 4 1 6 29
4 217 Ferre Luyten de Oempa Loempa's 6 4 2 6 3 3 3 1 28
5 230 Zjef Verhaegen Chiro Bevel Rakkers 1 3 6 3 2 2 2 3 22
6 221 Elisabeth Dierickx De Kloppers 2 6 1 1 1 1 6 2 20
Ronde 1 | Groep 6 | Muur I | 10:10
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 224 Oliver Van Dessel De Klopgeesten 8 4 8 2 8 8 4 3 45
2 214 Neal Hellemans De Zandkloppers 6 8 6 6 6 6 2 4 44
3 226 Felix Thys Cool kids 3 2 3 8 4 4 8 8 40
4 208 Leon Stuyck Rakkers Chiro Bevel 2 6 2 3 3 3 3 6 28
5 201 Alec Verwimp Ultra pro's 4 3 4 4 2 2 6 2 27
- - - - - - - - - - - - -

Herkansing -

Herkansing | Groep 1 | Muur C | 10:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 215 Emiel Rummens De Zandkloppers 6 6 6 8 8 6 8 8 56
2 202 Camil Mariën Ultra pro's 8 8 8 6 1 2 4 3 40
3 228 Aline Massez Cool kids 3 2 3 4 2 8 6 2 30
4 235 Sep Van Roy Sep 2 4 1 3 4 3 2 4 23
5 234 Lars Bosschaerts Bosschaerts 1 3 2 2 3 4 1 6 22
6 219 Fenna Massez de Oempa Loempa's 4 1 4 1 6 1 3 1 21
Herkansing | Groep 2 | Muur H | 10:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 231 Léon Meeus Chiro Bevel Rakkers 2 8 8 8 8 8 8 6 56
2 207 Wannes Bastiaenssen Rakkers Chiro Bevel 3 4 6 3 6 3 6 8 39
3 200 Nox Van Tendeloo Ultra pro's 4 6 2 6 2 6 4 2 32
4 217 Ferre Luyten de Oempa Loempa's 8 2 4 4 4 2 3 4 31
5 223 Jules Mortier De Klopgeesten 6 3 3 2 3 4 2 3 26
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 3 | Muur I | 10:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 226 Felix Thys Cool kids 8 4 4 2 3 8 8 3 40
2 201 Alec Verwimp Ultra pro's 6 8 2 3 8 2 6 4 39
3 221 Elisabeth Dierickx De Kloppers 1 2 6 8 6 6 1 6 36
4 208 Leon Stuyck Rakkers Chiro Bevel 3 1 8 4 4 3 4 8 35
5 218 Jonas Vandekerckhove de Oempa Loempa's 4 6 1 6 1 4 3 1 26
6 233 Tomas Bosschaerts Bosschaerts 2 3 3 1 2 1 2 2 16
Herkansing | Groep 4 | Muur C | 11:10
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 206 Zjef Hermans Rakkers Chiro Bevel 6 4 8 4 8 6 2 8 46
2 230 Zjef Verhaegen Chiro Bevel Rakkers 3 6 6 6 6 8 3 3 41
3 229 Lucas Van den Eynden Cool kids 8 8 4 2 4 2 6 4 38
4 216 Josse Klerkx de Oempa Loempa's 2 3 2 3 3 3 8 6 30
5 203 Twan Lintermans Twakke 4 2 3 8 2 4 4 2 29
- - - - - - - - - - - - -

Halve Finale -

Halve Finale | Groep 1 | Muur C | 11:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 226 Felix Thys Cool kids 7 3 5 3 5 5 7 3 38
2 214 Neal Hellemans De Zandkloppers 1 7 7 7 2 3 5 2 34
3 225 Wout Vanherck De Klopgeesten 3 5 1 5 7 1 2 7 31
4 202 Camil Mariën Ultra pro's 5 1 3 2 3 2 1 5 22
5 207 Wannes Bastiaenssen Rakkers Chiro Bevel 2 2 2 1 1 7 3 1 19
Halve Finale | Groep 2 | Muur H | 11:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 210 Mathis Scherens Mathis 7 1 3 7 5 7 7 7 44
2 204 Tuur Van Roy Tuur 3 7 7 5 1 5 3 1 32
3 212 Lars Verswijvel De Zandkloppers 5 3 1 2 7 2 5 2 27
4 231 Léon Meeus Chiro Bevel Rakkers 1 5 5 3 3 3 1 5 26
5 222 Willem Schoepen De Klopgeesten 2 2 2 1 2 1 2 3 15
Halve Finale | Groep 3 | Muur C | 12:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 201 Alec Verwimp Ultra pro's 7 7 1 7 2 7 3 2 36
2 213 Arthur Pukrop De Zandkloppers 2 2 3 1 7 1 7 7 30
3 224 Oliver Van Dessel De Klopgeesten 1 5 7 3 5 5 1 3 30
4 206 Zjef Hermans Rakkers Chiro Bevel 5 1 2 5 1 2 5 5 26
5 232 Fons Spildooren Chiro Bevel Rakkers 3 3 5 2 3 3 2 1 22
Halve Finale | Groep 4 | Muur H | 12:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 227 Cas Derboven Cool kids 7 2 1 3 7 2 7 7 36
2 215 Emiel Rummens De Zandkloppers 5 3 5 7 5 5 1 5 36
3 205 Sem Thys Sem 1 7 7 1 2 3 3 3 27
4 220 Stien Verhaegen De Kloppers 3 5 2 2 1 7 5 2 27
5 230 Zjef Verhaegen Chiro Bevel Rakkers 2 1 3 5 3 1 2 1 18

Finale -

Finale | Groep 1 | Muur H | 12:35
# Nr Speler Team Totaal
1 215 Emiel Rummens De Zandkloppers 24
2 227 Cas Derboven Cool kids 21
3 226 Felix Thys Cool kids 18
4 204 Tuur Van Roy Tuur 15
5 210 Mathis Scherens Mathis 12
6 213 Arthur Pukrop De Zandkloppers 9
7 201 Alec Verwimp Ultra pro's 6
8 214 Neal Hellemans De Zandkloppers 3
Powered by scorekeeper.io