Uitslag Belgisch Kampioenschap 2018

Algemeen klassement

# Speler Team R1 H R2 1/4 1/2 F Totaal
1 Jens Bastiaens Voorstam 1 57 - 46 37 46 24 210
2 Michael Schellekens FC Broekstraat 54 - 38 39 40 21 192
3 Pieterjan Deprest Team Glazen Man 42 44 40 47 54 18 201
4 Toon Huls Team Leuven 68 - 40 48 44 15 215
5 Pieter Rombouts Team Leuven 54 - 49 41 39 12 195
6 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 42 - 49 35 36 9 171
7 Quinten Vanderheyden Army 61 50 - 36 35 41 6 168
8 Pieter De Krock De Kloefkappers 48 - 42 42 39 3 174
9 Toon Daems De Danny's 70 - 41 39 30 - 180
10 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 63 - 35 40 36 - 174
11 Arnout De Wilde TC Savanti 56 - 45 41 32 - 174
12 Marijn Claes Videe Met Friet 48 - 44 45 36 - 173
13 Len De Greef Chiro Bevel C 54 - 45 45 27 - 171
14 Stijn Van Minsel Team Glazen Man 49 - 47 39 32 - 167
15 Enio Jeurissen KMKC Lint Heren A 50 - 41 46 28 - 165
16 Wouter Geerinck TC Savanti 56 - 41 36 27 - 160
17 Sandré Hazes Zwaar mannen van Weule part II 54 - 43 39 22 - 158
18 Toon Valaert Harlem Globeshotters 1 46 - 39 39 31 - 155
19 Jared Ruymaeckers Harlem Globeshotters 2 48 - 42 37 24 - 151
20 Emiel Lagrillière Joeng Leive 43 - 37 39 28 - 147
21 Jelle Verwimp Chiro Bevel C 37 38 44 36 29 - 146
22 Elias De Pourcq Army 61 53 - 27 53 12 - 145
23 Jef Michiels Chiro Holsbeek-Dorp 48 - 43 35 15 - 141
24 Sara De Keyzer Scouts 48-11 3 39 35 28 35 20 - 134
25 Karen Ceulemans Malleballe 53 - 31 27 - - 159
26 Glenn Peeters Chiro Bevel C 68 - 48 34 - - 150
27 Daan Christiaens Harlem Globeshotters 1 63 - 55 28 - - 146
28 Willem Massoels Harlem Globeshotters 2 68 - 41 35 - - 144
29 Flor Severens Chiro Holsbeek-Dorp 59 - 54 28 - - 141
30 Thomas Boonen Blauwput A 60 - 40 35 - - 135
31 Vincent Petein Kantine Leuven 2 59 - 45 31 - - 135
32 Lucas Devos Zwaar mannen van Weule 66 - 38 30 - - 134
33 Bo Alpaerts Malleballe 45 - 33 24 - - 134
34 Nick Hermans Pompoenen Kloppers A 59 - 40 34 - - 133
35 Wouter Min Achilles en Moustafa 48 - 51 34 - - 133
36 Robin Gyzels The Good, The Bad & Den Davy 58 - 37 31 - - 126
37 Maarten Wuyts Chiro Bevel A 52 - 50 23 - - 125
38 Nick Daelemans Veteran Army 61 59 - 39 26 - - 124
39 Jens (van Broechem) Racing Zure Frut 33 34 58 33 - - 124
40 Cedric Lenders Kantine Leuven 2 60 - 39 24 - - 123
41 Jarne Wouters KMKC Lint Heren B 57 - 38 27 - - 122
42 Jonas Verwimp Chiro Bevel B 52 - 38 31 - - 121
43 Pieter Goovaerts Si Segnor Capitano 49 32 38 34 - - 121
44 Willem Keppens Blauwput A 47 46 54 20 - - 121
45 Domien Vleugels KMKC Lint Heren A 56 - 35 30 - - 121
46 Jochem Lembregts Chiro Bevel B 46 42 43 29 - - 118
47 Rik Vanheuckelom Pompoenen Kloppers A 53 - 30 35 - - 118
48 Joris Van Lieshout KMKC Lint Gemengd 54 - 35 28 - - 117
49 Dries Van Looy De Kloefkappers 49 - 34 33 - - 116
50 Ward Van Hassel Si Segnor Capitano 42 31 40 33 - - 115
51 Gerrit Willems Team Leuven 45 - 35 35 - - 115
52 Senne Verwimp Chiro Bevel C 44 - 44 27 - - 115
53 Franz-Laurens Baro Team Glazen Man 49 - 37 27 - - 113
54 Loïc De Groof Scouts 48-11 2 45 - 33 34 - - 112
55 Matthias Verschueren De Danny's 42 42 34 35 - - 111
56 Sam De Pauw Het Palliatief Kamerke 502 54 - 35 22 - - 111
57 Arvid Rogiers d'Heiremenie 47 - 39 25 - - 111
58 Viktor Putseys Team Glazen Man 43 - 44 22 - - 109
59 Kristof Vercammen d'Heiremenie 47 - 37 23 - - 107
60 Thomas (van Broechem) Racing Zure Frut 42 - 42 22 - - 106
61 Jules Van Bavel Scouts 48-11 1 51 - 33 22 - - 106
62 Quinten Van Meerbeeck KMKC Lint Heren A 49 - 37 19 - - 105
63 Vincent Vandewoude Het Palliatief Kamerke 502 43 38 37 25 - - 105
64 Stijn Verellen Pompoenen Kloppers B 44 - 35 25 - - 104
65 Arnout Jordens Het Palliatief Kamerke 502 46 34 33 24 - - 103
66 Simon Vleugels KMKC Lint Heren B 38 38 40 24 - - 102
67 Tedi Ferra Scouts 48-11 4 35 30 32 34 - - 101
68 Philippe Witvrouwen Pompoenen Kloppers A 48 36 34 19 - - 101
69 Wout Mannaerts Het Palliatief Kamerke 205 30 31 37 32 - - 99
70 Michael Vanneste Sccccchjtieren 41 37 33 24 - - 98
71 Nick Van den Berg KMKC Lint Gemengd 37 36 35 18 - - 90
72 Vinnie Colli Si Segnor Capitano 31 29 29 21 - - 81
73 Tine Van Assche Nijlen Giants 34 38 25 - - - 113
74 Yanice Van den Keybus Jannes' Bitches 44 26 23 - - - 122
75 Valérie Daems Malleballe 50 - 23 - - - 141
76 Lynn Crauwels Nijlen Giants 46 33 24 - - - 113
77 Yanne Dela Ruelle Chiro Bevel A 40 25 26 - - - 99
78 Lienke Peeters Voor ons nog ne wijn! 40 32 27 - - - 99
79 Shenzi Boom TC Savanti 62 - 34 - - - 96
80 Annelies Aertbelien De Muskusratten 45 - 17 - - - 91
81 Jana Ruymaekers De Muskusratten 36 31 23 - - - 89
82 Glen Engelen De Kloefkappers 52 - 36 - - - 88
83 Jules Sybertz Zwaar mannen van Weule part II 58 - 29 - - - 87
84 Maarten Van Dessel The Good, The Bad & Den Davy 58 - 26 - - - 84
85 Jan-Maarten Descamps Blauwput A 51 - 31 - - - 82
86 Kaat Verbeeck Wijven 37 30 15 - - - 81
87 Matthew Vereesen Zwaar mannen van Weule part II 53 - 26 - - - 79
88 Dries Boonen Pompoenen Kloppers A 50 44 29 - - - 79
89 Jens Augustynen Sccccchjtieren 44 39 34 - - - 78
90 Bram De Peuter De Danny's 54 - 24 - - - 78
91 Ulrik Van Hecke Zwaar mannen van Weule 57 - 20 - - - 77
92 Thomas De Backer Scouts 48-11 3 48 - 29 - - - 77
93 Klaas Marynen Kantine Leuven 1 51 - 26 - - - 77
94 Pieter Smet Harlem Globeshotters 1 56 - 21 - - - 77
95 Toon Van Looy De Kloefkappers 50 - 26 - - - 76
96 Niels Vanreusel Zwaar mannen van Weule 48 - 28 - - - 76
97 Robbe Van Dyck Veteran Army 61 52 - 24 - - - 76
98 Jeroen Van Esbroeck Videe Met Friet 49 - 26 - - - 75
99 Robbe Devos Army 61 51 - 23 - - - 74
100 Kristof Cuyvers KMKC Lint Heren A 47 - 27 - - - 74
101 Toon Geris Chiro Holsbeek-Dorp 47 40 27 - - - 74
102 Kwinten Rummens Team Leuven 44 32 29 - - - 73
103 Rik Celis d'Heiremenie 3 44 - 28 - - - 72
104 Sam Decoster Zwaar mannen van Weule part II 40 36 32 - - - 72
105 Laura Ruymaekers De Muskusratten 29 44 14 - - - 72
106 Arno Van Hove Videe Met Friet 43 - 29 - - - 72
107 Yannick S'Jongers The Good, The Bad & Den Davy 42 34 28 - - - 70
108 Melanie Mertens d'Heiremenie 38 - 24 - - - 70
109 Kevin (van Lier) Racing Zure Frut 40 36 30 - - - 70
110 Dries Valaert Harlem Globeshotters 2 41 36 28 - - - 69
111 Daan Scheyltjens Voorstam 1 37 29 31 - - - 68
112 Anke Van Bastelaer Polensquad 26 32 21 - - - 68
113 Matthias Martens TC Savanti 48 - 20 - - - 68
114 Hannes Bocklandt Het Eiland 36 30 31 - - - 67
115 Olivier Verdonck De Danny's 39 41 27 - - - 66
116 Arno Horemans Joeng Leive 43 42 23 - - - 66
117 Robbe Dillen Chiro Bevel A 36 30 29 - - - 65
118 Matthias Van Poeck Scouts 48-11 2 46 - 19 - - - 65
119 Ziggy De Block Kantine Leuven 1 32 41 32 - - - 64
120 Anthony Lambotte Harlem Globeshotters 2 42 42 22 - - - 64
121 Simon Dael Scouts 48-11 1 39 38 25 - - - 64
122 Jorik Baeyens Pompoenen Kloppers B 44 - 19 - - - 63
123 Miguel Frey Alvarez Veteran Army 61 43 39 20 - - - 63
124 Mitchel Vandenhoeck KMKC Lint Heren B 38 33 25 - - - 63
125 Simen Thys Team MINI Patrick Smets 32 42 30 - - - 62
126 Frederic Verstraeten Harlem Globeshotters 1 34 48 28 - - - 62
127 Tim De Boom Het Palliatief Kamerke 205 39 34 22 - - - 61
128 Nick (van Broechem) Racing Zure Frut 35 34 23 - - - 58
129 Michiel Roebben Blauwput A 34 34 24 - - - 58
130 Ferre Janssens Joeng Leive 2 32 30 25 - - - 57
131 Michiel Frings Scouts 48-11 8 28 34 28 - - - 56
132 William Van Bavel Scouts 48-11 4 34 37 21 - - - 55
133 Timothy De Ryck Het Palliatief Kamerke 205 30 30 25 - - - 55
134 Bart Hellebaut Scouts 48-11 2 35 37 19 - - - 54
135 Alwyn Wymeersch Het Palliatief Kamerke 502 35 36 14 - - - 49
136 Stefaan Van Meerbeeck Scouts 48-11 8 35 34 13 - - - 48
137 Pieter-Jan Smet Scouts 48-11 2 31 36 17 - - - 48
138 Thomas Vanderstraeten Scouts 48-11 7 30 40 17 - - - 47
139 Lukas Van Den Bossche Scouts 48-11 3 24 34 21 - - - 45
140 Dennis Coomans Pompoenen Kloppers B 24 32 20 - - - 44
141 Alexander De Voet d'Heiremenie 3 16 30 26 - - - 42
142 Lloyd-Senna Dieltjens Joeng Leive 2 25 27 15 - - - 40
143 Margaux Vandenhoeck KMKC Lint Dames 22 32 16 - - - 38
144 Benoit Florus Scouts 48-11 7 30 32 8 - - - 38
145 Haike Verbeeck Wijven 41 17 - - - - 93
146 Emma Hofman Nijlen Giants 41 29 - - - - 76
147 Maura Verdoliva Never Give Up! 41 15 - - - - 62
148 Xander Van Steene Kantine Leuven 2 43 24 - - - - 43
149 Jannes Valkeneers Jannes' Bitches 43 21 - - - - 43
150 Karel Penris 61-Army 2 43 29 - - - - 43
151 Bas Philipsen 61-Army 2 42 29 - - - - 42
152 Willem Van Der Els Scouts 48-11 5 42 20 - - - - 42
153 Lennert De Dobbelaere Scouts 48-11 4 41 23 - - - - 41
154 Brian Peeters KMKC Lint Heren B 41 27 - - - - 41
155 Sander Smet Wolfpack 41 27 - - - - 41
156 Elise Daems Jannes' Bitches 41 27 - - - - 41
157 Mathias Symons KMKC Lint Gemengd 41 25 - - - - 41
158 Lena Fokker Scrambled Legs 40 20 - - - - 40
159 Dinneke Vissers Polensquad 40 17 - - - - 40
160 Thaikis De Bruyne Kantine Leuven 1 40 27 - - - - 40
161 Glenn Sebregts The Good, The Bad & Den Davy 40 19 - - - - 40
162 Juno Quayhackx Scouts 48-11 4 39 19 - - - - 39
163 Anke Jacobs Wijven 39 23 - - - - 39
164 Josefien Mertens d'Heiremenie 39 24 - - - - 39
165 Lore Gyzels Buffels 1 38 24 - - - - 38
166 Dieter Lenaerts Team MINI Patrick Smets 38 27 - - - - 38
167 Hendrik Casaer Scouts 48-11 9 38 29 - - - - 38
168 Noa Bortolin KMKC Lint Dames 38 16 - - - - 38
169 Laura Raets Jannes' Bitches 38 29 - - - - 38
170 Ellen Verschueren Wijven 37 33 - - - - 37
171 Elise Bastiaens Voorstam 1 37 31 - - - - 37
172 Lotte Dieltjens Buffels 2 37 24 - - - - 37
173 Félice Lagrillière Malleballe 37 26 - - - - 37
174 Roel Vercammen d'Heiremenie 3 36 26 - - - - 36
175 Rick Jimenez 61-Army 2 36 27 - - - - 36
176 Frederik Niemans Veteran Army 61 36 30 - - - - 36
177 Cassandra Jeurissen KMKC Lint Dames 36 12 - - - - 36
178 Gert Boonen Pompoenen Kloppers B 36 25 - - - - 36
179 Andreas Peeters Scouts 48-11 9 35 12 - - - - 35
180 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 34 31 - - - - 34
181 Emma Dillen Buffels 1 34 19 - - - - 34
182 Dominika Kruszewska Polensquad 34 24 - - - - 34
183 Bram Vanreusel Zwaar mannen van Weule 34 19 - - - - 34
184 Liese Rylants Kantine Leuven 2 33 26 - - - - 33
185 Wouter Neven Scouts 48-11 3 33 23 - - - - 33
186 Isa Van Leemput Scrambled Legs 33 18 - - - - 33
187 Amber Dekeyser Het Eiland 32 30 - - - - 32
188 Lorenz T'Syen Voorstam 1 32 24 - - - - 32
189 Sverre Peeters Kantine Leuven 1 32 22 - - - - 32
190 Eva Meeus Never Give Up! 32 15 - - - - 32
191 Margot Petein Voor ons nog ne wijn! 32 26 - - - - 32
192 Ellen Van Meerbeeck Scouts 48-11 6 32 21 - - - - 32
193 Anne Sluijs De Muskusratten 31 19 - - - - 31
194 Zimon Quayhackx Scouts 48-11 1 31 25 - - - - 31
195 Witse De Cleene KMKC Lint Dames 31 17 - - - - 31
196 Jan De Cauter Chiro Bevel B 31 26 - - - - 31
197 Matti Van der Brempt Het Eiland 31 30 - - - - 31
198 Daan Bogaerts Chiro Bevel A 30 12 - - - - 30
199 Toke Devolder Scouts 48-11 1 30 15 - - - - 30
200 Miet Baelen Scouts 48-11 5 30 18 - - - - 30
201 Arne Peeters Chiro Holsbeek-Dorp 30 27 - - - - 30
202 Nicolas Verhulst Wolfpack 30 23 - - - - 30
203 Emily Horemans Buffels 1 30 22 - - - - 30
204 Katrien Franquet Never Give Up! 29 26 - - - - 29
205 An-Sofie Smet Scouts 48-11 9 29 19 - - - - 29
206 Ben De Keyzer Scouts 48-11 9 28 26 - - - - 28
207 Annelies Rijnders d'Heiremenie 3 28 13 - - - - 28
208 Matilde Verwimp Scrambled Legs 28 21 - - - - 28
209 Iza Mostien Never Give Up! 28 16 - - - - 28
210 Dot Salden Scouts 48-11 5 28 30 - - - - 28
211 Inara Benali Voor ons nog ne wijn! 28 21 - - - - 28
212 Eva Brijs Het Eiland 28 18 - - - - 28
213 Marijn Roothooft Buffels 2 28 22 - - - - 28
214 Linde Peeters Scouts 48-11 8 27 16 - - - - 27
215 Melissa De Clippel Scouts 48-11 5 27 19 - - - - 27
216 Charlotte Lenaerts Buffels 2 27 26 - - - - 27
217 Jolien Crommen Scouts 48-11 6 26 29 - - - - 26
218 Jarne Fokker Si Segnor Capitano 26 19 - - - - 26
219 Dennis De Doncker Joeng Leive 26 6 - - - - 26
220 Stefan Van de Leur Team MINI Patrick Smets 25 20 - - - - 25
221 Romy De Pauw Voor ons nog ne wijn! 25 20 - - - - 25
222 Camille Van der Meijden Scouts 48-11 6 25 32 - - - - 25
223 Kobe De Hert 61-Army 2 24 12 - - - - 24
224 Maryline Busschots Polensquad 24 24 - - - - 24
225 An-Katrien Van de Leur Nijlen Giants 24 28 - - - - 24
226 Dries Wouters Scouts 48-11 6 24 22 - - - - 24
227 Insen Brueren Scrambled Legs 23 23 - - - - 23
228 Steven Aelbrecht Het Palliatief Kamerke 205 23 24 - - - - 23
229 Isabelle Van Poeck Scouts 48-11 7 23 18 - - - - 23
230 Caroline Gigase Scouts 48-11 8 21 19 - - - - 21
231 Lucas D'Haen Scouts 48-11 7 21 19 - - - - 21
232 Anke Van Camp KMKC Lint Gemengd 20 20 - - - - 20
233 Marie Peeters Buffels 2 19 30 - - - - 19
234 Yannick Van de Velde d'Heiremenie 4 16 12 - - - - 16
235 Jonathan Coutteel d'Heiremenie 2 16 12 - - - - 16
236 Raf Van Styvoort d'Heiremenie 2 16 12 - - - - 16
237 Dries Vekemans Videe Met Friet 16 12 - - - - 16
238 Lars Henderieckx Team MINI Patrick Smets 16 6 - - - - 16
239 Pieter-Jan Caals Army 61 16 18 - - - - 16
240 Cel Breugelmans Joeng Leive 16 12 - - - - 16
241 Jules Breugelmans Joeng Leive 2 16 12 - - - - 16
242 Roel Van Dyck Joeng Leive 2 16 12 - - - - 16
243 Kristof Ivens d'Heiremenie 4 16 12 - - - - 16
244 Lorraine Umans Buffels 1 8 18 - - - - 8
245 Sarah Andries MFS 8 12 - - - - 8
246 Merijn Driesen Chiro Bevel B 57 - - - - - 57

Vrouwenklassement

# Speler Geraakt tot 1/2 ♀ F ♀ Totaal
1 Valérie Daems Vrouwenfinale 50 18 141
2 Tine Van Assche Vrouwenfinale 39 15 113
3 Sara De Keyzer Vrouwenfinale - 12 134
4 Yanice Van den Keybus Vrouwenfinale 46 9 122
5 Karen Ceulemans Vrouwenfinale 42 6 159
6 Haike Verbeeck Vrouwenfinale 49 3 93
7 Bo Alpaerts Halve Finale Vrouwen 32 - 134
8 Lynn Crauwels Halve Finale Vrouwen 43 - 113
9 Lienke Peeters Halve Finale Vrouwen 32 - 99
10 Yanne Dela Ruelle Halve Finale Vrouwen 33 - 99
11 Annelies Aertbelien Halve Finale Vrouwen 29 - 91
12 Jana Ruymaekers Halve Finale Vrouwen 30 - 89
13 Kaat Verbeeck Halve Finale Vrouwen 29 - 81
14 Emma Hofman Halve Finale Vrouwen 35 - 76
15 Laura Ruymaekers Halve Finale Vrouwen 29 - 72
16 Melanie Mertens Halve Finale Vrouwen 8 - 70
17 Anke Van Bastelaer Halve Finale Vrouwen 21 - 68
18 Maura Verdoliva Halve Finale Vrouwen 21 - 62
19 Elise Daems Herkansing - - 41
20 Lena Fokker Herkansing - - 40
21 Dinneke Vissers Herkansing - - 40
22 Juno Quayhackx Herkansing - - 39
23 Anke Jacobs Herkansing - - 39
24 Josefien Mertens Herkansing - - 39
25 Margaux Vandenhoeck Ronde 2 - - 38
26 Lore Gyzels Herkansing - - 38
27 Noa Bortolin Herkansing - - 38
28 Ellen Verschueren Herkansing - - 37
29 Elise Bastiaens Herkansing - - 37
30 Lotte Dieltjens Herkansing - - 37
31 Félice Lagrillière Herkansing - - 37
32 Cassandra Jeurissen Herkansing - - 36
33 Dominika Kruszewska Herkansing - - 34
34 Emma Dillen Herkansing - - 34
35 Ellen Claeskens Herkansing - - 34
36 Liese Rylants Herkansing - - 33
37 Isa Van Leemput Herkansing - - 33
38 Amber Dekeyser Herkansing - - 32
39 Eva Meeus Herkansing - - 32
40 Margot Petein Herkansing - - 32
41 Ellen Van Meerbeeck Herkansing - - 32
42 Anne Sluijs Herkansing - - 31
43 Witse De Cleene Herkansing - - 31
44 Miet Baelen Herkansing - - 30
45 Emily Horemans Herkansing - - 30
46 Katrien Franquet Herkansing - - 29
47 An-Sofie Smet Herkansing - - 29
48 Eva Brijs Herkansing - - 28
49 Inara Benali Herkansing - - 28
50 Dot Salden Herkansing - - 28
51 Iza Mostien Herkansing - - 28
52 Annelies Rijnders Herkansing - - 28
53 Linde Peeters Herkansing - - 27
54 Melissa De Clippel Herkansing - - 27
55 Charlotte Lenaerts Herkansing - - 27
56 Jolien Crommen Herkansing - - 26
57 Romy De Pauw Herkansing - - 25
58 Camille Van der Meijden Herkansing - - 25
59 Maryline Busschots Herkansing - - 24
60 An-Katrien Van de Leur Herkansing - - 24
61 Insen Brueren Herkansing - - 23
62 Isabelle Van Poeck Herkansing - - 23
63 Caroline Gigase Herkansing - - 21
64 Anke Van Camp Herkansing - - 20
65 Marie Peeters Herkansing - - 19
66 Lorraine Umans Herkansing - - 8
67 Sarah Andries Herkansing - - 8

Ploegenklassement

# Team Afkomstig van Totaal
1 Team Leuven Leuven 598
2 Team Glazen Man Leuven 590
3 Chiro Bevel C Bevel 582
4 Achilles en Moustafa Nijlen 512
5 TC Savanti Sint-Amands 498
6 Malleballe Nijlen 471
7 KMKC Lint Heren A Lint 465
8 De Kloefkappers Grobbendonk 454
9 Harlem Globeshotters 1 Sint-Niklaas 440
10 De Danny's Nijlen 435
11 Pompoenen Kloppers A Kasterlee 431
12 Harlem Globeshotters 2 Sint-Niklaas 428
13 Army 61 Merksem 403
14 Blauwput A Kessel-Lo 396
15 Zwaar mannen van Weule part II Sint-Stevens-Woluwe 396
16 Chiro Holsbeek-Dorp Holsbeek 386
17 Het Palliatief Kamerke 502 Sint-Niklaas 368
18 Racing Zure Frut Broechem 358
19 Voorstam 1 Poederlee 347
20 Si Segnor Capitano Merksem 343
21 Videe Met Friet Booischot 336
22 Kantine Leuven 2 Merksem 334
23 KMKC Lint Heren B Lint 328
24 d'Heiremenie Nijlen 327
25 Chiro Bevel B Bevel 327
26 Nijlen Giants Nijlen 326
27 Zwaar mannen van Weule Sint-Stevens-Woluwe 321
28 The Good, The Bad & Den Davy Nijlen 320
29 Chiro Bevel A Bevel 319
30 Veteran Army 61 Merksem 299
31 Scouts 48-11 3 Antwerpen 289
32 De Muskusratten Antwerpen 283
33 Scouts 48-11 2 Antwerpen 279
34 KMKC Lint Gemengd Lint 268
35 Joeng Leive Nijlen 255
36 Wijven Nijlen 250
37 Pompoenen Kloppers B Kasterlee 247
38 Jannes' Bitches Nijlen 244
39 Het Palliatief Kamerke 205 Sint-Niklaas 238
40 Scouts 48-11 4 Antwerpen 236
41 Scouts 48-11 1 Antwerpen 231
42 Kantine Leuven 1 Merksem 213
43 FC Broekstraat Bornem 192
44 Voor ons nog ne wijn! Merksem 184
45 d'Heiremenie 3 Nijlen 178
46 Sccccchjtieren Westmalle 176
47 Polensquad Antwerpen 166
48 Het Eiland Antwerpen 158
49 Scouts 48-11 8 Antwerpen 152
50 Never Give Up! Merksem 151
51 61-Army 2 Merksem 145
52 KMKC Lint Dames Lint 143
53 Team MINI Patrick Smets Lier 141
54 Scouts 48-11 9 Antwerpen 130
55 Scouts 48-11 7 Antwerpen 129
56 Joeng Leive 2 Nijlen 129
57 Scouts 48-11 5 Antwerpen 127
58 Scrambled Legs Merksem 124
59 Buffels 2 Nijlen 111
60 Buffels 1 Nijlen 110
61 Scouts 48-11 6 Antwerpen 107
62 Wolfpack Sint-Niklaas 71
63 d'Heiremenie 2 Nijlen 32
64 d'Heiremenie 4 Nijlen 32
65 MFS Duffel 8

Lokaal klassement

# Speler Woonplaats Geraakt tot Totaal
1 Toon Daems Nijlen Halve Finale 180
2 Glenn Daneels Kessel Halve Finale 174
3 Len De Greef Bevel Halve Finale 171
4 Emiel Lagrillière Nijlen Halve Finale 147
5 Jelle Verwimp Bevel Halve Finale 146
6 Karen Ceulemans Nijlen Vrouwenfinale 159
7 Glenn Peeters Bevel Kwartfinale 150
8 Bo Alpaerts Nijlen Halve Finale Vrouwen 134
9 Robin Gyzels Nijlen Kwartfinale 126
10 Maarten Wuyts Nijlen Kwartfinale 125
11 Jonas Verwimp Bevel Kwartfinale 121
12 Jochem Lembregts Bevel Kwartfinale 118
13 Senne Verwimp Bevel Kwartfinale 115
14 Matthias Verschueren Nijlen Kwartfinale 111
15 Kristof Vercammen Nijlen Kwartfinale 107
16 Tine Van Assche Nijlen Vrouwenfinale 113
17 Valérie Daems Nijlen Vrouwenfinale 141
18 Lynn Crauwels Nijlen Halve Finale Vrouwen 113
19 Yanne Dela Ruelle Bevel Halve Finale Vrouwen 99
20 Maarten Van Dessel Nijlen Ronde 2 84
21 Kaat Verbeeck Nijlen Halve Finale Vrouwen 81
22 Bram De Peuter Nijlen Ronde 2 78
23 Rik Celis Kessel Ronde 2 72
24 Yannick S'Jongers Nijlen Ronde 2 70
25 Melanie Mertens Nijlen Halve Finale Vrouwen 70
26 Olivier Verdonck Nijlen Ronde 2 66
27 Arno Horemans Bevel Ronde 2 66
28 Robbe Dillen Bevel Ronde 2 65
29 Simen Thys Nijlen Ronde 2 62
30 Ferre Janssens Nijlen Ronde 2 57
31 Alexander De Voet Nijlen Ronde 2 42
32 Lloyd-Senna Dieltjens Nijlen Ronde 2 40
33 Haike Verbeeck Nijlen Vrouwenfinale 93
34 Emma Hofman Nijlen Halve Finale Vrouwen 76
35 Elise Daems Nijlen Herkansing 41
36 Glenn Sebregts Nijlen Herkansing 40
37 Anke Jacobs Nijlen Herkansing 39
38 Josefien Mertens Nijlen Herkansing 39
39 Lore Gyzels Nijlen Herkansing 38
40 Dieter Lenaerts Nijlen Herkansing 38
41 Laura Raets Nijlen Herkansing 38
42 Ellen Verschueren Nijlen Herkansing 37
43 Lotte Dieltjens Nijlen Herkansing 37
44 Félice Lagrillière Nijlen Herkansing 37
45 Roel Vercammen Nijlen Herkansing 36
46 Emma Dillen Nijlen Herkansing 34
47 Jan De Cauter Bevel Herkansing 31
48 Daan Bogaerts Bevel Herkansing 30
49 Emily Horemans Bevel Herkansing 30
50 Annelies Rijnders Nijlen Herkansing 28
51 Marijn Roothooft Nijlen Herkansing 28
52 Charlotte Lenaerts Nijlen Herkansing 27
53 Dennis De Doncker Nijlen Herkansing 26
54 Marie Peeters Nijlen Herkansing 19
55 Jonathan Coutteel Nijlen Herkansing 16
56 Raf Van Styvoort Nijlen Herkansing 16
57 Cel Breugelmans Nijlen Herkansing 16
58 Jules Breugelmans Nijlen Herkansing 16
59 Roel Van Dyck Nijlen Herkansing 16
60 Lorraine Umans Nijlen Herkansing 8
61 Merijn Driesen Nijlen Ronde 1 57

Ronde 1 -

Ronde 1 | Groep 1 | Muur A | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 160 Toon Van Looy De Kloefkappers 9 2 9 9 5 7 7 2 50
2 45 Franz-Laurens Baro Team Glazen Man 7 9 3 5 7 2 9 7 49
3 86 Jochem Lembregts Chiro Bevel B 2 1 7 7 9 9 2 9 46
4 15 Timothy De Ryck Het Palliatief Kamerke 205 4 4 5 3 3 5 1 5 30
5 8 Stefan Van de Leur Team MINI Patrick Smets 1 5 2 2 4 4 3 4 25
6 200 Dries Wouters Scouts 48-11 6 3 3 4 1 2 3 5 3 24
7 120 An-Katrien Van de Leur Nijlen Giants 5 7 1 4 1 1 4 1 24
Ronde 1 | Groep 2 | Muur B | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 161 Kristof Cuyvers KMKC Lint Heren A 7 9 4 3 7 9 5 3 47
2 12 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 9 1 9 7 5 3 1 7 42
3 242 Michael Vanneste Sccccchjtieren 4 7 1 4 2 7 7 9 41
4 50 Gert Boonen Pompoenen Kloppers B 3 5 7 2 9 5 4 1 36
5 121 Vinnie Colli Si Segnor Capitano 5 3 2 5 1 4 9 2 31
6 244 Nicolas Verhulst Wolfpack 1 4 5 9 3 1 2 5 30
7 201 Lucas D'Haen Scouts 48-11 7 2 2 3 1 4 2 3 4 21
Ronde 1 | Groep 3 | Muur C | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 55 Sam De Pauw Het Palliatief Kamerke 502 9 9 3 2 9 9 4 9 54
2 132 Matthew Vereesen Zwaar mannen van Weule part II 4 5 9 9 5 7 9 5 53
3 93 Lotte Dieltjens Buffels 2 5 2 5 3 7 5 3 7 37
4 169 Nick Van den Berg KMKC Lint Gemengd 7 4 4 5 4 3 7 3 37
5 237 Maryline Busschots Polensquad 2 3 2 7 2 2 2 4 24
6 211 Andreas Peeters Scouts 48-11 9 3 7 7 4 3 4 5 2 35
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 4 | Muur D | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 57 Daan Christiaens Harlem Globeshotters 1 9 9 4 9 5 9 9 9 63
2 100 Emiel Lagrillière Joeng Leive 4 7 9 4 4 4 7 4 43
3 136 Matthias Verschueren De Danny's 3 3 7 3 9 7 5 5 42
4 18 Thaikis De Bruyne Kantine Leuven 1 5 5 3 7 7 3 3 7 40
5 175 Cassandra Jeurissen KMKC Lint Dames 7 4 5 5 3 5 4 3 36
6 213 Alexander De Voet d'Heiremenie 3 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 5 | Muur E | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 218 Toon Huls Team Leuven 9 7 9 9 7 9 9 9 68
2 66 Karen Ceulemans Malleballe 5 9 7 7 9 4 5 7 53
3 140 Maura Verdoliva Never Give Up! 7 5 3 3 5 7 7 4 41
4 28 Margot Petein Voor ons nog ne wijn! 4 3 5 4 4 5 4 3 32
5 178 Toke Devolder Scouts 48-11 1 3 4 4 5 3 3 3 5 30
6 104 Roel Van Dyck Joeng Leive 2 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 6 | Muur F | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 72 Maarten Wuyts Chiro Bevel A 7 2 7 7 9 9 2 9 52
2 30 Jan-Maarten Descamps Blauwput A 9 5 4 9 3 7 9 5 51
3 143 Jannes Valkeneers Jannes' Bitches 2 9 9 4 4 3 5 7 43
4 108 Lorenz T'Syen Voorstam 1 4 4 5 2 7 4 3 3 32
5 224 Anne Sluijs De Muskusratten 5 3 3 5 2 2 7 4 31
6 183 Pieter-Jan Smet Scouts 48-11 2 3 7 2 3 5 5 4 2 31
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 7 | Muur G | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 33 Shenzi Boom TC Savanti 9 9 7 7 7 9 9 5 62
2 115 Jelle Verwimp Chiro Bevel C 3 5 2 5 9 2 7 4 37
3 230 Rick Jimenez 61-Army 2 7 2 3 9 4 4 5 2 36
4 192 William Van Bavel Scouts 48-11 4 5 3 9 2 5 3 4 3 34
5 151 Isa Van Leemput Scrambled Legs 4 4 4 4 3 5 2 7 33
6 79 Melanie Mertens d'Heiremenie 2 7 5 3 2 7 3 9 38
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 8 | Muur H | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 234 Elias De Pourcq Army 61 9 4 7 9 9 5 3 7 53
2 156 Robbe Van Dyck Veteran Army 61 7 5 9 4 5 4 9 9 52
3 40 Philippe Witvrouwen Pompoenen Kloppers A 5 7 3 7 7 9 7 3 48
4 3 Haike Verbeeck Wijven 4 9 5 3 4 7 5 4 41
5 193 Miet Baelen Scouts 48-11 5 3 3 4 5 3 3 4 5 30
6 80 Raf Van Styvoort d'Heiremenie 2 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 9 | Muur A | 11:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 159 Dries Van Looy De Kloefkappers 7 7 3 9 7 2 9 5 49
2 46 Pieterjan Deprest Team Glazen Man 2 4 5 5 3 9 7 7 42
3 119 Tine Van Assche Nijlen Giants 3 5 4 3 5 7 4 3 34
4 7 Simen Thys Team MINI Patrick Smets 9 3 2 4 4 3 3 4 32
5 197 Jolien Crommen Scouts 48-11 6 5 2 7 2 2 4 2 2 26
6 87 Merijn Driesen Chiro Bevel B 4 9 9 7 9 5 5 9 57
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 10 | Muur B | 11:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 127 Ulrik Van Hecke Zwaar mannen van Weule 4 7 9 9 9 5 9 5 57
2 11 Wouter Min Achilles en Moustafa 7 9 7 5 2 9 5 4 48
3 168 Simon Vleugels KMKC Lint Heren B 5 5 1 7 4 7 7 2 38
4 91 Emily Horemans Buffels 1 3 1 3 4 5 4 1 9 30
5 13 Wout Mannaerts Het Palliatief Kamerke 205 9 4 4 2 3 1 4 3 30
6 51 Dennis Coomans Pompoenen Kloppers B 2 2 5 3 7 2 2 1 24
7 206 Caroline Gigase Scouts 48-11 8 1 3 2 1 1 3 3 7 21
Ronde 1 | Groep 11 | Muur C | 11:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 131 Jules Sybertz Zwaar mannen van Weule part II 9 3 5 9 9 9 5 9 58
2 171 Joris Van Lieshout KMKC Lint Gemengd 5 9 9 5 7 3 9 7 54
3 53 Arnout Jordens Het Palliatief Kamerke 502 7 7 7 7 4 5 7 2 46
4 210 Ben De Keyzer Scouts 48-11 9 2 5 2 4 2 7 2 4 28
5 96 Marijn Roothooft Buffels 2 3 4 3 2 5 4 4 3 28
6 239 Anke Van Bastelaer Polensquad 4 2 4 3 3 2 3 5 26
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 12 | Muur D | 11:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 133 Toon Daems De Danny's 7 9 9 9 9 9 9 9 70
2 63 Jared Ruymaeckers Harlem Globeshotters 2 9 5 5 5 7 7 7 3 48
3 23 Glenn Sebregts The Good, The Bad & Den Davy 4 7 4 7 5 4 5 4 40
4 173 Noa Bortolin KMKC Lint Dames 5 3 7 3 4 5 4 7 38
5 215 Annelies Rijnders d'Heiremenie 3 3 4 3 4 3 3 3 5 28
6 97 Cel Breugelmans Joeng Leive 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 13 | Muur E | 11:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 180 Jules Van Bavel Scouts 48-11 1 9 9 9 4 5 3 7 5 51
2 65 Bo Alpaerts Malleballe 2 2 7 5 9 7 4 9 45
3 217 Kwinten Rummens Team Leuven 3 7 3 9 7 2 9 4 44
4 27 Lienke Peeters Voor ons nog ne wijn! 7 5 5 7 3 9 2 2 40
5 103 Ferre Janssens Joeng Leive 2 5 4 4 3 2 4 3 7 32
6 139 Iza Mostien Never Give Up! 4 3 2 2 4 5 5 3 28
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 14 | Muur F | 11:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 110 Jef Michiels Chiro Holsbeek-Dorp 4 9 9 7 3 5 2 9 48
2 185 Thomas De Backer Scouts 48-11 3 5 7 4 4 5 9 9 5 48
3 31 Willem Keppens Blauwput A 7 2 3 9 9 7 3 7 47
4 70 Robbe Dillen Chiro Bevel A 9 5 7 3 2 3 5 2 36
5 145 Jens (van Broechem) Racing Zure Frut 2 4 5 5 7 2 4 4 33
6 225 Eva Brijs Het Eiland 3 3 2 2 4 4 7 3 28
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 15 | Muur G | 11:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 35 Wouter Geerinck TC Savanti 9 9 4 7 9 9 2 7 56
2 116 Senne Verwimp Chiro Bevel C 5 7 9 2 5 2 5 9 44
3 231 Karel Penris 61-Army 2 4 5 7 4 2 7 9 5 43
4 78 Josefien Mertens d'Heiremenie 7 3 2 9 7 4 3 4 39
5 190 Tedi Ferra Scouts 48-11 4 3 4 5 5 4 5 7 2 35
6 149 Insen Brueren Scrambled Legs 2 2 3 3 3 3 4 3 23
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 16 | Muur H | 11:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 43 Vincent Petein Kantine Leuven 2 9 9 9 5 5 9 9 4 59
2 81 Marijn Claes Videe Met Friet 7 7 3 9 7 3 7 5 48
3 196 Willem Van Der Els Scouts 48-11 5 5 5 4 4 9 5 3 7 42
4 2 Anke Jacobs Wijven 3 4 7 7 4 7 4 3 39
5 155 Frederik Niemans Veteran Army 61 4 3 5 3 3 4 5 9 36
6 233 Pieter-Jan Caals Army 61 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 17 | Muur A | 11:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 164 Domien Vleugels KMKC Lint Heren A 9 4 9 5 9 9 9 2 56
2 47 Viktor Putseys Team Glazen Man 3 7 4 7 3 7 5 7 43
3 124 Ward Van Hassel Si Segnor Capitano 5 5 3 9 5 3 7 5 42
4 6 Dieter Lenaerts Team MINI Patrick Smets 7 9 7 2 2 5 2 4 38
5 85 Jan De Cauter Chiro Bevel B 2 3 2 3 7 2 3 9 31
7 246 Sarah Andries MFS 1 1 1 1 1 1 1 1 8
6 202 Benoit Florus Scouts 48-11 7 4 2 5 4 4 4 4 3 30
Ronde 1 | Groep 18 | Muur B | 11:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 125 Niels Vanreusel Zwaar mannen van Weule 2 7 7 5 9 9 2 7 48
2 49 Jorik Baeyens Pompoenen Kloppers B 9 5 9 4 4 2 7 4 44
3 166 Brian Peeters KMKC Lint Heren B 5 9 3 7 7 3 4 3 41
4 90 Lore Gyzels Buffels 1 3 3 4 9 2 7 5 5 38
5 208 Stefaan Van Meerbeeck Scouts 48-11 8 4 4 2 3 5 5 3 9 35
6 9 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 7 2 5 2 3 4 9 2 34
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 19 | Muur C | 11:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 58 Pieter Smet Harlem Globeshotters 1 2 4 9 7 9 9 7 9 56
2 130 Sandré Hazes Zwaar mannen van Weule part II 9 3 7 9 3 7 9 7 54
3 172 Mathias Symons KMKC Lint Gemengd 5 9 5 4 7 3 5 3 41
4 209 Hendrik Casaer Scouts 48-11 9 4 7 4 5 5 5 4 4 38
5 17 Ziggy De Block Kantine Leuven 1 7 5 2 2 4 4 3 5 32
6 95 Marie Peeters Buffels 2 3 2 3 3 2 2 2 2 19
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 20 | Muur D | 11:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 24 Maarten Van Dessel The Good, The Bad & Den Davy 9 5 7 7 7 5 9 9 58
2 214 Rik Celis d'Heiremenie 3 4 9 9 4 4 9 3 2 44
3 62 Anthony Lambotte Harlem Globeshotters 2 3 4 3 9 2 7 7 7 42
4 135 Olivier Verdonck De Danny's 7 7 4 2 9 3 2 5 39
5 174 Witse De Cleene KMKC Lint Dames 5 2 2 5 5 4 5 3 31
6 98 Dennis De Doncker Joeng Leive 2 3 5 3 3 2 4 4 26
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 21 | Muur E | 11:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 105 Jens Bastiaens Voorstam 1 4 7 9 5 9 9 9 5 57
2 221 Annelies Aertbelien De Muskusratten 9 3 5 9 5 2 5 7 45
3 141 Elise Daems Jannes' Bitches 3 5 7 7 3 7 7 2 41
4 68 Félice Lagrillière Malleballe 7 4 4 4 2 4 3 9 37
5 182 Bart Hellebaut Scouts 48-11 2 2 9 2 3 7 5 4 3 35
6 26 Romy De Pauw Voor ons nog ne wijn! 5 2 3 2 4 3 2 4 25
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 22 | Muur F | 11:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 112 Flor Severens Chiro Holsbeek-Dorp 9 9 9 9 9 7 4 3 59
2 147 Thomas (van Broechem) Racing Zure Frut 2 5 3 5 2 9 7 9 42
3 69 Yanne Dela Ruelle Chiro Bevel A 7 3 5 3 7 3 5 7 40
4 32 Michiel Roebben Blauwput A 5 7 2 2 3 2 9 4 34
5 187 Wouter Neven Scouts 48-11 3 4 2 7 7 4 4 3 2 33
6 226 Amber Dekeyser Het Eiland 3 4 4 4 5 5 2 5 32
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 23 | Muur G | 11:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 38 Nick Hermans Pompoenen Kloppers A 9 9 9 7 3 4 9 9 59
2 114 Len De Greef Chiro Bevel C 7 7 5 9 5 9 7 5 54
3 232 Bas Philipsen 61-Army 2 5 4 7 3 9 5 5 4 42
4 189 Lennert De Dobbelaere Scouts 48-11 4 4 5 4 4 7 7 3 7 41
5 152 Matilde Verwimp Scrambled Legs 3 3 3 5 4 3 4 3 28
6 73 Kristof Ivens d'Heiremenie 4 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 24 | Muur H | 11:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 236 Quinten Vanderheyden Army 61 9 7 2 9 5 5 9 4 50
2 83 Jeroen Van Esbroeck Videe Met Friet 3 5 4 5 9 9 7 7 49
3 153 Miguel Frey Alvarez Veteran Army 61 4 9 7 7 2 7 2 5 43
4 1 Ellen Verschueren Wijven 7 4 3 2 4 4 4 9 37
5 42 Liese Rylants Kantine Leuven 2 5 3 5 3 7 3 5 2 33
6 195 Dot Salden Scouts 48-11 5 2 2 9 4 3 2 3 3 28
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 25 | Muur A | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 88 Jonas Verwimp Chiro Bevel B 7 4 9 5 9 4 7 7 52
2 162 Enio Jeurissen KMKC Lint Heren A 3 9 4 4 7 9 5 9 50
3 123 Pieter Goovaerts Si Segnor Capitano 4 7 7 9 4 5 9 4 49
4 54 Vincent Vandewoude Het Palliatief Kamerke 502 9 3 3 7 5 7 4 5 43
5 204 Thomas Vanderstraeten Scouts 48-11 7 5 5 5 3 3 3 3 3 30
6 5 Lars Henderieckx Team MINI Patrick Smets 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 26 | Muur B | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 165 Jarne Wouters KMKC Lint Heren B 7 9 7 9 9 2 7 7 57
2 48 Stijn Van Minsel Team Glazen Man 2 7 9 3 7 3 9 9 49
3 14 Tim De Boom Het Palliatief Kamerke 205 9 2 3 7 2 9 5 2 39
4 89 Emma Dillen Buffels 1 5 4 4 4 5 5 3 4 34
5 128 Bram Vanreusel Zwaar mannen van Weule 4 5 5 5 3 7 2 3 34
6 207 Linde Peeters Scouts 48-11 8 3 3 2 2 4 4 4 5 27
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 27 | Muur C | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 245 Michael Schellekens FC Broekstraat 9 9 4 9 5 5 9 4 54
2 59 Toon Valaert Harlem Globeshotters 1 7 1 9 3 9 9 7 1 46
3 129 Sam Decoster Zwaar mannen van Weule part II 3 4 7 7 4 2 4 9 40
4 20 Sverre Peeters Kantine Leuven 1 5 7 1 1 7 7 1 3 32
5 212 An-Sofie Smet Scouts 48-11 9 4 2 5 2 3 1 5 7 29
6 94 Charlotte Lenaerts Buffels 2 2 5 3 4 2 4 2 5 27
7 170 Anke Van Camp KMKC Lint Gemengd 1 3 2 5 1 3 3 2 20
Ronde 1 | Groep 28 | Muur D | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 21 Robin Gyzels The Good, The Bad & Den Davy 5 7 7 9 9 9 9 3 58
2 220 Pieter Rombouts Team Leuven 9 3 9 7 7 7 7 5 54
3 64 Dries Valaert Harlem Globeshotters 2 7 9 4 5 4 3 5 4 41
4 177 Simon Dael Scouts 48-11 1 3 5 5 4 5 5 3 9 39
5 138 Eva Meeus Never Give Up! 4 4 3 3 3 4 4 7 32
6 101 Jules Breugelmans Joeng Leive 2 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 29 | Muur E | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 67 Valérie Daems Malleballe 7 9 4 3 7 4 9 7 50
2 181 Loïc De Groof Scouts 48-11 2 5 4 2 9 4 5 7 9 45
3 144 Yanice Van den Keybus Jannes' Bitches 9 5 9 2 2 9 5 3 44
4 106 Elise Bastiaens Voorstam 1 3 2 3 4 9 7 4 5 37
5 222 Jana Ruymaekers De Muskusratten 2 7 5 7 5 3 3 4 36
6 25 Inara Benali Voor ons nog ne wijn! 4 3 7 5 3 2 2 2 28
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 30 | Muur F | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 34 Arnout De Wilde TC Savanti 9 7 9 9 4 2 7 9 56
2 76 Kristof Vercammen d'Heiremenie 5 9 3 4 7 9 3 7 47
3 109 Toon Geris Chiro Holsbeek-Dorp 7 5 2 7 9 4 9 4 47
4 146 Nick (van Broechem) Racing Zure Frut 4 3 7 5 2 7 2 5 35
5 228 Matti Van der Brempt Het Eiland 3 4 5 2 5 5 4 3 31
6 188 Lukas Van Den Bossche Scouts 48-11 3 2 2 4 3 3 3 5 2 24
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 31 | Muur G | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 113 Glenn Peeters Chiro Bevel C 9 5 9 9 9 9 9 9 68
2 39 Rik Vanheuckelom Pompoenen Kloppers A 7 9 7 7 4 7 5 7 53
3 150 Lena Fokker Scrambled Legs 5 7 5 4 7 4 4 4 40
4 191 Juno Quayhackx Scouts 48-11 4 4 4 4 5 5 5 7 5 39
5 229 Kobe De Hert 61-Army 2 3 3 3 3 3 3 3 3 24
6 75 Yannick Van de Velde d'Heiremenie 4 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 32 | Muur H | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 157 Pieter De Krock De Kloefkappers 9 4 9 3 4 7 7 5 48
2 82 Arno Van Hove Videe Met Friet 4 3 2 5 2 9 9 9 43
3 44 Xander Van Steene Kantine Leuven 2 7 9 3 7 7 5 2 3 43
4 118 Emma Hofman Nijlen Giants 3 5 7 9 5 4 4 4 41
5 240 Dinneke Vissers Polensquad 5 2 5 4 9 3 5 7 40
6 198 Camille Van der Meijden Scouts 48-11 6 2 7 4 2 3 2 3 2 25
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 33 | Muur A | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 10 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 9 9 9 4 7 9 9 7 63
2 163 Quinten Van Meerbeeck KMKC Lint Heren A 7 5 7 7 9 3 7 4 49
3 241 Jens Augustynen Sccccchjtieren 4 7 4 9 5 7 3 5 44
4 56 Alwyn Wymeersch Het Palliatief Kamerke 502 5 2 5 3 4 5 2 9 35
5 122 Jarne Fokker Si Segnor Capitano 2 4 3 5 3 2 5 2 26
6 203 Isabelle Van Poeck Scouts 48-11 7 3 3 2 2 2 4 4 3 23
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 34 | Muur B | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 126 Lucas Devos Zwaar mannen van Weule 9 9 5 9 9 7 9 9 66
2 52 Stijn Verellen Pompoenen Kloppers B 7 3 9 7 2 4 5 7 44
3 243 Sander Smet Wolfpack 2 5 4 5 5 9 7 4 41
4 167 Mitchel Vandenhoeck KMKC Lint Heren B 5 7 3 4 7 3 4 5 38
5 205 Michiel Frings Scouts 48-11 8 3 2 7 3 3 5 2 3 28
6 16 Steven Aelbrecht Het Palliatief Kamerke 205 4 4 2 2 4 2 3 2 23
7 92 Lorraine Umans Buffels 1 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 35 | Muur C | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 134 Bram De Peuter De Danny's 7 5 5 9 9 5 5 9 54
2 19 Klaas Marynen Kantine Leuven 1 9 9 9 4 7 4 2 7 51
3 99 Arno Horemans Joeng Leive 3 7 4 5 5 7 7 5 43
4 216 Roel Vercammen d'Heiremenie 3 5 3 7 2 3 3 9 4 36
5 60 Frederic Verstraeten Harlem Globeshotters 1 2 4 2 7 4 9 4 2 34
6 176 Margaux Vandenhoeck KMKC Lint Dames 4 2 3 3 2 2 3 3 22
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 36 | Muur D | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 61 Willem Massoels Harlem Globeshotters 2 9 9 9 9 5 9 9 9 68
2 219 Gerrit Willems Team Leuven 7 2 7 5 7 7 3 7 45
3 22 Yannick S'Jongers The Good, The Bad & Den Davy 2 7 4 3 9 5 7 5 42
4 179 Zimon Quayhackx Scouts 48-11 1 4 3 5 7 4 2 4 2 31
5 137 Katrien Franquet Never Give Up! 5 4 3 2 3 3 5 4 29
6 102 Lloyd-Senna Dieltjens Joeng Leive 2 3 5 2 4 2 4 2 3 25
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 37 | Muur E | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 29 Thomas Boonen Blauwput A 5 7 9 7 9 9 5 9 60
2 184 Matthias Van Poeck Scouts 48-11 2 9 9 4 2 2 4 9 7 46
3 142 Laura Raets Jannes' Bitches 3 5 3 5 7 7 4 4 38
4 107 Daan Scheyltjens Voorstam 1 4 2 5 9 3 2 7 5 37
5 223 Laura Ruymaekers De Muskusratten 7 4 2 3 5 3 3 2 29
6 71 Daan Bogaerts Chiro Bevel A 2 3 7 4 4 5 2 3 30
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 38 | Muur F | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 36 Matthias Martens TC Savanti 7 7 2 7 5 4 7 9 48
2 74 Arvid Rogiers d'Heiremenie 3 3 5 9 9 7 9 2 47
3 148 Kevin (van Lier) Racing Zure Frut 9 2 9 3 7 3 4 3 40
4 186 Sara De Keyzer Scouts 48-11 3 2 9 3 4 4 9 3 5 39
5 227 Hannes Bocklandt Het Eiland 5 5 4 2 3 5 5 7 36
6 111 Arne Peeters Chiro Holsbeek-Dorp 4 4 7 5 2 2 2 4 30
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 39 | Muur G | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 154 Nick Daelemans Veteran Army 61 9 5 9 9 5 4 9 9 59
2 235 Robbe Devos Army 61 5 9 5 5 9 9 4 5 51
3 37 Dries Boonen Pompoenen Kloppers A 7 7 7 4 7 7 7 4 50
4 4 Kaat Verbeeck Wijven 3 4 3 7 3 5 5 7 37
5 194 Melissa De Clippel Scouts 48-11 5 4 3 4 3 4 3 3 3 27
6 77 Jonathan Coutteel d'Heiremenie 2 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 40 | Muur H | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 41 Cedric Lenders Kantine Leuven 2 9 7 3 9 7 9 7 9 60
2 158 Glen Engelen De Kloefkappers 7 5 7 5 5 7 9 7 52
3 117 Lynn Crauwels Nijlen Giants 3 9 9 3 9 5 3 5 46
4 238 Dominika Kruszewska Polensquad 5 3 5 7 3 3 4 4 34
5 199 Ellen Van Meerbeeck Scouts 48-11 6 4 4 4 4 4 4 5 3 32
6 84 Dries Vekemans Videe Met Friet 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -

Herkansing -

Herkansing | Groep 1 | Muur A | 13:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 86 Jochem Lembregts Chiro Bevel B 6 8 8 8 6 6 42
2 13 Wout Mannaerts Het Palliatief Kamerke 205 2 4 6 3 8 8 31
3 244 Nicolas Verhulst Wolfpack 8 6 1 2 2 4 23
4 224 Anne Sluijs De Muskusratten 4 1 4 4 3 3 19
5 3 Haike Verbeeck Wijven 1 3 2 6 4 1 17
6 175 Cassandra Jeurissen KMKC Lint Dames 3 2 3 1 1 2 12
Herkansing | Groep 2 | Muur B | 13:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 192 William Van Bavel Scouts 48-11 4 8 8 3 8 4 6 37
2 183 Pieter-Jan Smet Scouts 48-11 2 6 2 8 4 8 8 36
3 201 Lucas D'Haen Scouts 48-11 7 4 4 1 1 6 3 19
4 206 Caroline Gigase Scouts 48-11 8 1 6 6 2 2 2 19
5 193 Miet Baelen Scouts 48-11 5 3 3 4 3 1 4 18
6 178 Toke Devolder Scouts 48-11 1 2 1 2 6 3 1 15
Herkansing | Groep 3 | Muur C | 13:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 46 Pieterjan Deprest Team Glazen Man 8 8 8 6 8 6 44
2 115 Jelle Verwimp Chiro Bevel C 6 6 6 8 4 8 38
3 93 Lotte Dieltjens Buffels 2 4 3 4 3 6 4 24
4 8 Stefan Van de Leur Team MINI Patrick Smets 3 4 3 4 3 3 20
- 104 Roel Van Dyck Joeng Leive 2 2 2 2 2 2 2 12
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 4 | Muur D | 13:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 119 Tine Van Assche Nijlen Giants 6 8 6 6 6 6 38
2 169 Nick Van den Berg KMKC Lint Gemengd 8 6 8 3 8 3 36
3 230 Rick Jimenez 61-Army 2 4 3 4 8 4 4 27
4 200 Dries Wouters Scouts 48-11 6 2 4 2 4 2 8 22
5 140 Maura Verdoliva Never Give Up! 3 2 3 2 3 2 15
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 5 | Muur E | 13:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 7 Simen Thys Team MINI Patrick Smets 8 8 6 8 8 4 42
2 213 Alexander De Voet d'Heiremenie 3 3 6 4 3 6 8 30
3 120 An-Katrien Van de Leur Nijlen Giants 4 4 8 6 3 3 28
4 28 Margot Petein Voor ons nog ne wijn! 6 3 3 4 4 6 26
- 211 Andreas Peeters Scouts 48-11 9 2 2 2 2 2 2 12
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 6 | Muur F | 13:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 242 Michael Vanneste Sccccchjtieren 8 8 2 3 8 8 37
2 15 Timothy De Ryck Het Palliatief Kamerke 205 3 6 8 6 3 4 30
3 197 Jolien Crommen Scouts 48-11 6 4 4 3 8 4 6 29
4 237 Maryline Busschots Polensquad 6 2 6 2 6 2 24
5 151 Isa Van Leemput Scrambled Legs 2 3 4 4 2 3 18
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 7 | Muur G | 13:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 136 Matthias Verschueren De Danny's 8 6 8 8 4 8 42
2 168 Simon Vleugels KMKC Lint Heren B 6 8 6 6 6 6 38
3 50 Gert Boonen Pompoenen Kloppers B 4 3 3 4 8 3 25
4 143 Jannes Valkeneers Jannes' Bitches 3 4 4 3 3 4 21
- 80 Raf Van Styvoort d'Heiremenie 2 2 2 2 2 2 2 12
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 8 | Muur H | 13:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 40 Philippe Witvrouwen Pompoenen Kloppers A 6 4 4 6 8 8 36
2 121 Vinnie Colli Si Segnor Capitano 4 3 6 8 6 2 29
3 18 Thaikis De Bruyne Kantine Leuven 1 2 8 3 4 4 6 27
4 108 Lorenz T'Syen Voorstam 1 8 6 2 2 3 3 24
5 91 Emily Horemans Buffels 1 3 2 8 3 2 4 22
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 9 | Muur A | 13:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 208 Stefaan Van Meerbeeck Scouts 48-11 8 8 6 6 6 2 6 34
2 51 Dennis Coomans Pompoenen Kloppers B 2 8 2 4 8 8 32
3 155 Frederik Niemans Veteran Army 61 6 1 8 8 6 1 30
4 225 Eva Brijs Het Eiland 4 3 4 1 4 2 18
5 174 Witse De Cleene KMKC Lint Dames 3 4 1 2 3 4 17
6 215 Annelies Rijnders d'Heiremenie 3 1 2 3 3 1 3 13
Herkansing | Groep 10 | Muur B | 13:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 53 Arnout Jordens Het Palliatief Kamerke 502 3 8 8 3 6 6 34
2 217 Kwinten Rummens Team Leuven 8 6 4 8 3 3 32
3 9 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 6 4 3 6 8 4 31
4 231 Karel Penris 61-Army 2 4 3 6 4 4 8 29
- 246 Sarah Andries MFS 2 2 2 2 2 2 12
- 98 Dennis De Doncker Joeng Leive 1 1 1 1 1 1 6
Herkansing | Groep 11 | Muur C | 13:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 27 Lienke Peeters Voor ons nog ne wijn! 6 4 8 3 8 3 32
2 124 Ward Van Hassel Si Segnor Capitano 8 8 3 4 6 2 31
3 210 Ben De Keyzer Scouts 48-11 9 2 2 4 8 2 8 26
4 172 Mathias Symons KMKC Lint Gemengd 3 6 6 2 4 4 25
5 78 Josefien Mertens d'Heiremenie 4 3 2 6 3 6 24
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 12 | Muur D | 13:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 103 Ferre Janssens Joeng Leive 2 6 6 3 4 8 3 30
2 190 Tedi Ferra Scouts 48-11 4 4 8 2 8 6 2 30
3 209 Hendrik Casaer Scouts 48-11 9 2 4 6 6 3 8 29
4 6 Dieter Lenaerts Team MINI Patrick Smets 8 3 8 2 2 4 27
5 96 Marijn Roothooft Buffels 2 3 2 4 3 4 6 22
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 13 | Muur E | 13:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 17 Ziggy De Block Kantine Leuven 1 3 8 8 8 8 6 41
2 239 Anke Van Bastelaer Polensquad 2 6 4 6 6 8 32
3 85 Jan De Cauter Chiro Bevel B 8 3 3 4 4 4 26
4 149 Insen Brueren Scrambled Legs 6 4 6 2 3 2 23
5 139 Iza Mostien Never Give Up! 4 2 2 3 2 3 16
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 14 | Muur F | 13:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 31 Willem Keppens Blauwput A 8 8 8 8 6 8 46
2 95 Marie Peeters Buffels 2 6 4 6 4 4 6 30
- 233 Pieter-Jan Caals Army 61 3 3 3 3 3 3 18
- 97 Cel Breugelmans Joeng Leive 2 2 2 2 2 2 12
3 202 Benoit Florus Scouts 48-11 7 4 6 4 6 8 4 32
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 15 | Muur G | 13:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 62 Anthony Lambotte Harlem Globeshotters 2 8 8 4 6 8 8 42
2 70 Robbe Dillen Chiro Bevel A 6 3 8 3 4 6 30
3 166 Brian Peeters KMKC Lint Heren B 4 4 3 8 6 2 27
4 196 Willem Van Der Els Scouts 48-11 5 3 2 6 2 3 4 20
5 23 Glenn Sebregts The Good, The Bad & Den Davy 2 6 2 4 2 3 19
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 16 | Muur H | 13:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 135 Olivier Verdonck De Danny's 3 8 6 8 8 8 41
2 145 Jens (van Broechem) Racing Zure Frut 8 6 8 2 4 6 34
3 90 Lore Gyzels Buffels 1 4 2 2 6 6 4 24
4 2 Anke Jacobs Wijven 6 4 3 4 3 3 23
5 173 Noa Bortolin KMKC Lint Dames 2 3 4 3 2 2 16
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 17 | Muur A | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 129 Sam Decoster Zwaar mannen van Weule part II 8 8 6 3 3 8 36
2 188 Lukas Van Den Bossche Scouts 48-11 3 3 3 8 6 8 6 34
3 232 Bas Philipsen 61-Army 2 6 6 4 4 6 3 29
4 141 Elise Daems Jannes' Bitches 4 4 3 8 4 4 27
- 73 Kristof Ivens d'Heiremenie 4 2 2 2 2 2 2 12
- 5 Lars Henderieckx Team MINI Patrick Smets 1 1 1 1 1 1 6
Herkansing | Groep 18 | Muur B | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 123 Pieter Goovaerts Si Segnor Capitano 6 8 3 4 8 3 32
2 144 Yanice Van den Keybus Jannes' Bitches 1 2 8 1 6 8 26
3 68 Félice Lagrillière Malleballe 2 6 6 8 3 1 26
4 189 Lennert De Dobbelaere Scouts 48-11 4 3 4 4 6 2 4 23
5 20 Sverre Peeters Kantine Leuven 1 4 3 2 3 4 6 22
6 138 Eva Meeus Never Give Up! 8 1 1 2 1 2 15
Herkansing | Groep 19 | Muur C | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 54 Vincent Vandewoude Het Palliatief Kamerke 502 4 4 8 6 8 8 38
2 182 Bart Hellebaut Scouts 48-11 2 6 8 6 8 6 3 37
3 106 Elise Bastiaens Voorstam 1 8 6 4 3 4 6 31
4 170 Anke Van Camp KMKC Lint Gemengd 3 3 3 4 3 4 20
- 229 Kobe De Hert 61-Army 2 2 2 2 2 2 2 12
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 20 | Muur D | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 204 Thomas Vanderstraeten Scouts 48-11 7 6 8 2 8 8 8 40
2 222 Jana Ruymaekers De Muskusratten 8 3 4 6 4 6 31
3 94 Charlotte Lenaerts Buffels 2 4 6 8 3 3 2 26
4 152 Matilde Verwimp Scrambled Legs 3 2 3 4 6 3 21
5 26 Romy De Pauw Voor ons nog ne wijn! 2 4 6 2 2 4 20
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 21 | Muur E | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 153 Miguel Frey Alvarez Veteran Army 61 3 8 8 6 8 6 39
2 14 Tim De Boom Het Palliatief Kamerke 205 8 3 4 8 3 8 34
3 69 Yanne Dela Ruelle Chiro Bevel A 4 6 3 2 6 4 25
4 25 Inara Benali Voor ons nog ne wijn! 2 2 6 4 4 3 21
5 212 An-Sofie Smet Scouts 48-11 9 6 4 2 3 2 2 19
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 22 | Muur F | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 109 Toon Geris Chiro Holsbeek-Dorp 8 8 6 6 4 8 40
2 32 Michiel Roebben Blauwput A 4 6 4 8 8 4 34
3 1 Ellen Verschueren Wijven 6 4 8 3 6 6 33
4 89 Emma Dillen Buffels 1 3 3 3 4 3 3 19
- 101 Jules Breugelmans Joeng Leive 2 2 2 2 2 2 2 12
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 23 | Muur G | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 64 Dries Valaert Harlem Globeshotters 2 8 6 4 2 8 8 36
2 146 Nick (van Broechem) Racing Zure Frut 4 8 8 8 2 4 34
3 42 Liese Rylants Kantine Leuven 2 6 4 3 4 6 3 26
4 187 Wouter Neven Scouts 48-11 3 3 2 6 3 3 6 23
5 128 Bram Vanreusel Zwaar mannen van Weule 2 3 2 6 4 2 19
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 24 | Muur H | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 177 Simon Dael Scouts 48-11 1 6 8 8 8 6 2 38
2 186 Sara De Keyzer Scouts 48-11 3 8 3 4 6 8 6 35
3 195 Dot Salden Scouts 48-11 5 4 6 6 3 3 8 30
4 191 Juno Quayhackx Scouts 48-11 4 3 4 2 2 4 4 19
5 207 Linde Peeters Scouts 48-11 8 2 2 3 4 2 3 16
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 25 | Muur A | 14:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 99 Arno Horemans Joeng Leive 8 8 6 8 8 4 42
2 56 Alwyn Wymeersch Het Palliatief Kamerke 502 6 6 8 6 4 6 36
3 142 Laura Raets Jannes' Bitches 4 4 4 3 6 8 29
4 194 Melissa De Clippel Scouts 48-11 5 3 3 3 4 3 3 19
- 75 Yannick Van de Velde d'Heiremenie 4 2 2 2 2 2 2 12
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 26 | Muur B | 14:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 37 Dries Boonen Pompoenen Kloppers A 6 6 8 8 8 8 44
2 107 Daan Scheyltjens Voorstam 1 8 4 6 3 6 2 29
3 216 Roel Vercammen d'Heiremenie 3 4 8 3 2 3 6 26
4 150 Lena Fokker Scrambled Legs 3 3 2 4 4 4 20
5 122 Jarne Fokker Si Segnor Capitano 2 2 4 6 2 3 19
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 27 | Muur C | 14:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 60 Frederic Verstraeten Harlem Globeshotters 1 8 8 8 8 8 8 48
2 4 Kaat Verbeeck Wijven 6 4 6 4 4 6 30
3 226 Amber Dekeyser Het Eiland 4 6 4 6 6 4 30
4 203 Isabelle Van Poeck Scouts 48-11 7 3 3 3 3 3 3 18
- 71 Daan Bogaerts Chiro Bevel A 2 2 2 2 2 2 12
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 28 | Muur D | 14:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 223 Laura Ruymaekers De Muskusratten 8 4 8 8 8 8 44
2 198 Camille Van der Meijden Scouts 48-11 6 4 8 6 4 4 6 32
3 176 Margaux Vandenhoeck KMKC Lint Dames 6 6 4 6 6 4 32
- 92 Lorraine Umans Buffels 1 3 3 3 3 3 3 18
- 77 Jonathan Coutteel d'Heiremenie 2 2 2 2 2 2 2 12
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 29 | Muur E | 14:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 148 Kevin (van Lier) Racing Zure Frut 3 3 8 8 8 6 36
2 22 Yannick S'Jongers The Good, The Bad & Den Davy 4 8 6 4 4 8 34
3 118 Emma Hofman Nijlen Giants 6 6 4 3 6 4 29
4 243 Sander Smet Wolfpack 8 4 3 6 3 3 27
- 84 Dries Vekemans Videe Met Friet 2 2 2 2 2 2 12
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 30 | Muur F | 14:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 117 Lynn Crauwels Nijlen Giants 8 6 3 6 2 8 33
2 167 Mitchel Vandenhoeck KMKC Lint Heren B 4 8 8 3 6 4 33
3 228 Matti Van der Brempt Het Eiland 3 3 6 4 8 6 30
4 179 Zimon Quayhackx Scouts 48-11 1 6 2 2 8 4 3 25
5 240 Dinneke Vissers Polensquad 2 4 4 2 3 2 17
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 31 | Muur G | 14:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 205 Michiel Frings Scouts 48-11 8 8 4 8 8 2 4 34
2 227 Hannes Bocklandt Het Eiland 3 3 6 2 8 8 30
3 137 Katrien Franquet Never Give Up! 6 2 4 4 4 6 26
4 238 Dominika Kruszewska Polensquad 4 8 3 3 3 3 24
5 44 Xander Van Steene Kantine Leuven 2 2 6 2 6 6 2 24
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 32 | Muur H | 14:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 241 Jens Augustynen Sccccchjtieren 8 8 3 6 8 6 39
2 102 Lloyd-Senna Dieltjens Joeng Leive 2 2 6 4 8 3 4 27
3 111 Arne Peeters Chiro Holsbeek-Dorp 6 2 8 4 4 3 27
4 16 Steven Aelbrecht Het Palliatief Kamerke 205 4 3 6 3 6 2 24
5 199 Ellen Van Meerbeeck Scouts 48-11 6 3 4 2 2 2 8 21
- - - - - - - - - - -

Ronde 2 -

Ronde 2 | Groep 1 | Muur A | 14:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 86 Jochem Lembregts Chiro Bevel B 4 6 1 8 6 4 8 6 43
2 218 Toon Huls Team Leuven 3 8 6 4 8 3 4 4 40
3 40 Philippe Witvrouwen Pompoenen Kloppers A 2 3 8 6 4 2 6 3 34
4 17 Ziggy De Block Kantine Leuven 1 6 1 3 3 1 8 2 8 32
5 7 Simen Thys Team MINI Patrick Smets 8 4 4 2 3 6 1 2 30
6 208 Stefaan Van Meerbeeck Scouts 48-11 8 1 2 2 1 2 1 3 1 13
Ronde 2 | Groep 2 | Muur B | 14:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 31 Willem Keppens Blauwput A 6 8 8 8 8 4 8 4 54
2 13 Wout Mannaerts Het Palliatief Kamerke 205 8 3 1 4 2 8 3 8 37
3 45 Franz-Laurens Baro Team Glazen Man 2 4 6 6 6 6 1 6 37
4 213 Alexander De Voet d'Heiremenie 3 1 6 4 2 3 3 4 3 26
5 239 Anke Van Bastelaer Polensquad 4 1 2 1 4 1 6 2 21
6 183 Pieter-Jan Smet Scouts 48-11 2 3 2 3 3 1 2 2 1 17
Ronde 2 | Groep 3 | Muur C | 14:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 115 Jelle Verwimp Chiro Bevel C 1 8 8 6 1 8 4 8 44
2 100 Emiel Lagrillière Joeng Leive 3 6 3 8 2 3 6 6 37
3 53 Arnout Jordens Het Palliatief Kamerke 502 6 3 4 4 6 6 2 2 33
4 30 Jan-Maarten Descamps Blauwput A 8 4 1 3 3 1 8 3 31
5 161 Kristof Cuyvers KMKC Lint Heren A 2 2 6 1 8 4 3 1 27
6 51 Dennis Coomans Pompoenen Kloppers B 4 1 2 2 4 2 1 4 20
Ronde 2 | Groep 4 | Muur D | 14:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 72 Maarten Wuyts Chiro Bevel A 2 8 6 8 8 4 6 8 50
2 12 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 8 4 8 6 4 8 8 3 49
3 66 Karen Ceulemans Malleballe 6 6 4 3 2 3 3 4 31
4 217 Kwinten Rummens Team Leuven 3 2 3 4 3 6 2 6 29
5 15 Timothy De Ryck Het Palliatief Kamerke 205 4 3 2 2 6 2 4 2 25
- 202 Benoit Florus Scouts 48-11 7 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 2 | Groep 5 | Muur E | 14:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 46 Pieterjan Deprest Team Glazen Man 3 8 8 4 3 8 4 2 40
2 55 Sam De Pauw Het Palliatief Kamerke 502 8 4 6 2 2 4 6 3 35
3 136 Matthias Verschueren De Danny's 6 3 4 6 1 3 3 8 34
4 33 Shenzi Boom TC Savanti 2 6 1 8 8 1 2 6 34
5 27 Lienke Peeters Voor ons nog ne wijn! 1 1 3 1 6 6 8 1 27
6 62 Anthony Lambotte Harlem Globeshotters 2 4 2 2 3 4 2 1 4 22
Ronde 2 | Groep 6 | Muur F | 14:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 168 Simon Vleugels KMKC Lint Heren B 6 8 6 2 3 1 6 8 40
2 124 Ward Van Hassel Si Segnor Capitano 8 6 2 4 2 6 8 4 40
3 242 Michael Vanneste Sccccchjtieren 3 2 4 6 8 3 1 6 33
4 70 Robbe Dillen Chiro Bevel A 4 3 8 3 1 4 3 3 29
5 132 Matthew Vereesen Zwaar mannen van Weule part II 2 4 3 8 4 2 2 1 26
6 79 Melanie Mertens d'Heiremenie 1 1 1 1 6 8 4 2 24
Ronde 2 | Groep 7 | Muur G | 14:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 57 Daan Christiaens Harlem Globeshotters 1 1 8 8 8 8 8 8 6 55
2 190 Tedi Ferra Scouts 48-11 4 8 2 1 6 6 2 6 1 32
3 234 Elias De Pourcq Army 61 2 1 4 3 4 4 1 8 27
4 135 Olivier Verdonck De Danny's 4 6 3 2 2 3 3 4 27
5 160 Toon Van Looy De Kloefkappers 3 3 6 1 1 6 4 2 26
6 119 Tine Van Assche Nijlen Giants 6 4 2 4 3 1 2 3 25
Ronde 2 | Groep 8 | Muur H | 14:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 145 Jens (van Broechem) Racing Zure Frut 6 8 8 8 8 4 8 8 58
2 169 Nick Van den Berg KMKC Lint Gemengd 8 4 4 3 6 1 6 3 35
3 121 Vinnie Colli Si Segnor Capitano 3 3 6 1 1 8 1 6 29
4 103 Ferre Janssens Joeng Leive 2 1 6 3 6 2 2 4 1 25
5 156 Robbe Van Dyck Veteran Army 61 2 1 2 4 4 6 3 2 24
6 192 William Van Bavel Scouts 48-11 4 4 2 1 2 3 3 2 4 21
Ronde 2 | Groep 9 | Muur A | 14:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 105 Jens Bastiaens Voorstam 1 4 1 3 8 6 8 8 8 46
2 164 Domien Vleugels KMKC Lint Heren A 6 8