Muurke Klop Tornooi Merksem 2018

Muurke Klop Tornooi Merksem 2018

Voor het vijfde jaar op rij organiseerden onze goede vrienden van Scouts 61 hun fantastische voorjaarstoernooi.

Eindresultaat Spelers

#SpelerRonde 1HerkansingRonde 2KwartfinaleinaleHalve FinaleinaleVrouwenfinaleFinaleTotaal
1Mathias Vertessen460454148018198
2Pieter-Jan De Smet510614144015212
3Yaro Meeusen4231405543012192
4Pieter Rombouts41043563409183
5Matthias De Beukelaer43046414506181
6Bart Faes474752433703182
7Anneke Verheyen2827210018067
8Valérie Herbosch500280015093
9Sofie Van Dyck2522200012057
10Romy De Pauw16180009025
11Carlien Ameloot282815006049
12Lienke Peeters332818003054
13Olivier Herbosch54060383100183
14Domien Vleugels41045353000151
15Robbe Devos55040392900163
16Jens Augustynen352934362800133
17Seppe Bogemans312437382500131
18Pieter-Jan Caals50043401900152
19Ward van Hassel6204034000136
20Viktor De Nys4604333000122
21Kristof Cuyvers5803831000127
22Quinten Vanderheyden6504031000136
23Lander Meys4704031000118
24Pieter Rahier3204628000106
25Micheal Vanneste5505128000134
26Michiel Orleans4504525000115
27Jorn Geerts3428362100091
28Ferre Deblock2723342100082
29Fokkie Jochems3928411700097
30Pieter Goovaerts3530371000082
31Evert Kenens373336000073
32Robbe Van Dyck45036000081
33Sam Verbist51034000085
34Nick Dealemans414132000073
35Vincent Petein322430000062
36Jelle Mampaey46029000075
37Maarten Meys383428000066
38Cedric Lenders272726000053
39Maarten Fransen45025000070
40Lars Bellens393425000064
41Pieter Gysemans39025000064
42Siebe De Belie48025000073
43Dimitri Verachtert402023000063
44Maarten Verhoeven272422000049
45Sam Pless292921000050
46Wim Bernaers51021000072
47Berten Van Echelpoel392717000056
48Dave Quirijnen262816000042
49Miguel Frez343016000050
50Kylian Van Eecke27240000027
51Charlotte Van Gilsen18230000018
52Jill De Langh26220000026
53Charlotte Foucart11210000011
54Isa van Leemput17210000017
55Thaikis Debruyne45190000045
56Margot Verheecke23180000023
57Jarne Fokker34180000034
58Margot Petein31170000031
59Charlotte Jansen41170000041
60Anke Van Bastelaer21140000021
61Inara Benali32140000032
62Jeroen Janssens3460000034
63Bob Somers2760000027
64Finn Geerts1600000016

Eindresultaat Teams

#TeamTotaal
161_2632
261_3523
3De Lepe Slijpers422
4Team Leuven414
5Apéro405
6The Deadsmashers 61402
7KMKC Lint350
826 lads316
961_1283
10Esketit275
11Sccccchjtieren267
12Casual235
13Terdonck boys225
14#MuurkeKlopMechelen191
15Voor ons nog ne wijn!184
16Jorn kan niet tegen zijn verlies107
1741 PowerPuff Girls100
18Pak ullie allemaal27
1941 PowerPuff Girls 218