Belgisch Kampioenschap 2021

Zaterdag 25 september 2021

Belgisch Kampioenschap Muurke Klop - zaterdag 25 en zondag 26 september 2021Na een jaartje coronapauze werd er weer volop gestreden op het vertrouwde August Hermansplein. Na een zinderende finale was het uiteindelijk Glenn Daneels die inmiddels zijn derde landstitel op zak mocht steken! Alle resultaten vind je hieronder terug.

Zondag 26 september 2021

Nieuw dit jaar was dat op zondag voor het eerst de jongeren van 10 t.e.m. 15 jaar ook een gooi mochten doen tijdens ons allereerste U16 toernooi!

Aftermovie


Algemeen klassement

  1. Glenn Daneels
  2. Glenn Peeters
  3. Gilles Lagrièrre

Vrouwen

  1. Birthe Verrelst
  2. Sarah Andries
  3. Lisse De Bock

Ploegenklassement

  1. Achilles en Moustafa
  2. Malse Mannen
  3. KMKC Lint C

Nijlenaars

  1. Glenn Daneels
  2. Glenn Peeters
  3. Gilles Lagrièrre

Partners

En natuurlijk willen we nog even onze partners bedanken!

Spar Verwimp NijlenBrouwerij VissenbergBuss SpiritsHoorcentrum Vercammen NijlenVrancken BVBAGregoor Iveco't GewatHens NijlenBreugelhoeveDe Slappen UierDe Mens CentraalAutoglass ClinicFerre BuelensBoost Health & Performance ClinicSportcenter MolenbosJefs Collection Car Storage & SalesBeemden aan de Nete

Volledige uitslag

Algemeen klassement

# Speler Team R1 H R2 1/4 1/2 F Totaal
1 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 65 - 58 53 46 24 246
2 Glenn Peeters Chiro Bevel A 63 - 58 51 42 21 235
3 Gilles Lagrillière Malse mannnen 46 60 39 37 32 18 172
4 Gilles Bittoun Malse mannnen 60 - 32 41 37 15 185
5 Jef Cox Helemaal van slag 42 - 44 40 50 12 188
6 Jarne Wouters KMKC Lint C 59 - 39 42 41 9 190
7 Dieter De Wilde Helemaal van slag 44 56 36 40 42 6 168
8 Willem Sunaert KMKC Lint C 43 - 60 42 45 3 193
9 Michiel Orleans Kantine Leuven en Dimmy 48 - 35 41 36 - 160
10 Kristof Vercammen d'Heiremenie 52 - 40 39 36 - 167
11 Enio Jeurissen KMKC Lint A 56 - 49 42 35 - 182
12 Michael Vanneste De Schtieren 48 - 35 44 34 - 161
13 Wouter Janssen de losers 26 45 35 35 32 - 128
14 Jan Dupon ONEMANTEAM 43 - 58 43 32 - 176
15 Gerrit Willems Laat de zon in je hart 48 - 38 46 29 - 161
16 Kristof Cuyvers KMKC Lint A 50 - 40 44 29 - 163
17 Toon Huls Laat de zon in je hart 43 54 38 47 27 - 155
18 Jens Bastiaens WinnerOfTheWinners 66 - 58 50 25 - 199
19 Thomas Boonen Blauwput A 51 - 40 39 24 - 154
20 Pieter Geutjens Balls to the Wall 41 - 34 40 22 - 137
21 Tim Corten De Schtieren 38 43 42 44 22 - 146
22 Matthias Verschueren Malse mannnen 52 - 43 43 22 - 160
23 Wouter Min Achilles en Moustafa 49 - 42 50 20 - 161
24 Senne Van Houdt Captain Beastly 54 - 42 40 8 - 144
25 Yentl Van Bael Parijs 2024 45 - 35 41 - - 121
26 Tom Goovaerts 4 man en ne peirdek(l)op 53 - 47 38 - - 138
27 Rik Vanheuckelom Pompoenkloppers 1 58 - 32 37 - - 127
28 Jens Augustynen De Schtieren 49 - 28 37 - - 114
29 Stijn Verellen Pompoenkloppers 1 52 - 39 37 - - 128
30 Toon Van Looy Captain Beastly 62 - 42 34 - - 138
31 Jef Van den Branden Three's a crowd 35 53 48 34 - - 117
32 Domien Vleugels KMKC Lint A 61 - 45 34 - - 140
33 Cedric Lenders Kantine Leuven en Dimmy 55 - 45 33 - - 133
34 Cel Breugelmans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 57 - 36 33 - - 126
35 Simen Thys Joeng Leive 48 - 42 33 - - 123
36 Tim De Boom Toen we nog mochten punken 47 - 41 33 - - 121
37 Witze Tops Chiro Bevel A 48 - 43 32 - - 123
38 Pieter Gysemans Si Segnor Capitano 37 39 39 32 - - 108
39 Wout Mannaerts Toen we nog mochten punken 50 - 35 32 - - 117
40 Sander Smet JAWEL! 60 - 46 32 - - 138
41 Jonas Verwimp Chiro Bevel A 49 - 42 31 - - 122
42 Hannes Dams Sin City Never Sleeps 41 - 38 28 - - 107
43 Bert Van Ammel KMKC Lint D(ames) 48 - 44 28 - - 120
44 Mauro Schelles Chiro Bevel A+ 33 48 35 27 - - 95
45 Joeri Janssens Antwerpse handjes 48 - 27 27 - - 102
46 Yannick Lejeune 4 man en ne peirdek(l)op 38 49 35 27 - - 100
47 Tim Jurgens Antwerpse handjes 33 44 37 26 - - 96
48 Jeroen Cobbaut KMKC Lint C 59 - 33 26 - - 118
49 Ward Hoefkens de losers 48 - 41 25 - - 114
50 Birthe Verrelst Chiro Pako ME 42 44 31 25 - - 161
51 Kwinten Rummens Laat de zon in je hart 48 - 43 25 - - 116
52 Robin Dhanis Parijs 2024 43 - 32 25 - - 100
53 Koen Vervliet Antwerpse handjes 55 - 36 25 - - 116
54 Stefan Van de Leur Joeng Leive 34 35 28 24 - - 86
55 Jan-Maarten Descamps Blauwput A 38 39 31 24 - - 93
56 Alexandre Van de Vel de Sousa Forza Iberia! 26 43 31 24 - - 81
57 Laurent Moyersoen Malse mannnen 44 - 29 24 - - 97
58 Vertessen Nils WarandeParkBoys 45 - 37 23 - - 105
59 Lennert Van der Wee KMKC Lint B 43 - 36 23 - - 102
60 Joren Canter Parijs 2024 53 - 45 23 - - 121
61 Arno Horemans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 44 - 38 22 - - 104
62 Willem Keppens Blauwput A 50 - 57 22 - - 129
63 Lars Van Regenmortel Aspi's Chiro Gust 37 34 31 21 - - 89
64 Melanie Mertens d'Heiremenie 47 - 47 21 - - 123
65 Michiel Roebben Blauwput A 53 - 37 20 - - 110
66 Robbert Verreth MFS 39 43 31 20 - - 90
67 Liese Cautreels Chiro Pako ME 36 42 33 18 - - 124
68 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 41 43 35 18 - - 131
69 Jules Sybertz Titsbeirensquad 34 57 37 16 - - 87
70 Alexander Eeraerts Helemaal van slag 48 - 40 15 - - 103
71 Michiel Delsemme WarandeParkBoys 31 45 30 8 - - 69
72 Sander Geerkens Titsbeirensquad 46 - 34 8 - - 88
73 Gert Boonen Pompoenkloppers 1 41 - 35 - - - 76
74 Niels Van Regenmortel Aspi's Chiro Gust 47 - 33 - - - 80
75 Mil Aerts Chiro Bevel A+ 28 38 32 - - - 60
76 Sam Vergauwen Danger Zone 49 - 31 - - - 80
77 Timo Diels Joeng Leive 38 51 31 - - - 69
78 Lode van Wesemael Chiro Bevel B 32 41 31 - - - 63
79 Pieter Rombouts Laat de zon in je hart 41 58 31 - - - 72
80 Cédric Chanet Titsbeirensquad 37 51 31 - - - 68
81 Gianni Noulez de Miguel Three's a crowd 36 54 30 - - - 66
82 Robbe Dillen Chiro Bevel B 44 - 30 - - - 74
83 Jens Gysels de losers 42 - 30 - - - 72
84 Pieter De Klerk 4 man en ne peirdek(l)op 61 - 30 - - - 91
85 Karel Felix Team Suikerdip 31 39 30 - - - 61
86 Vincent Vandewoude Toen we nog mochten punken 47 - 30 - - - 77
87 Mitchel Vandenhoeck KMKC Lint C 32 44 29 - - - 61
88 Michaël Lintermans Het Spoor 49 - 29 - - - 78
89 Lisse De Bock Team Bannan 29 38 29 - - - 121
90 Jules Breugelmans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 17 38 28 - - - 45
91 Sep Sels Kantine Leuven en Dimmy 54 - 28 - - - 82
92 Jarne Fokker Si Segnor Capitano 19 37 28 - - - 47
93 Liesbeth De Winter Achilles en Moustafa 33 36 28 - - - 123
94 Joost Moyaert Forza Iberia! 37 - 27 - - - 64
95 Flore Cautreels Chiro Pako ME 31 40 27 - - - 58
96 Casper De Weirdt De goeie zondag 24 38 27 - - - 51
97 Hendrik Diels supper 42 - 27 - - - 69
98 Wies Geerts Chiro Bevel A 47 - 27 - - - 74
99 Ward Van Hassel Si Segnor Capitano 44 - 26 - - - 70
100 Thibaut Vangeel Tibbe & The Backbreakers 42 - 26 - - - 68
101 Sarah Andries MFS 31 48 26 - - - 126
102 Bjorn Verhaert KMKC Lint B 34 44 26 - - - 60
103 Dario Jeurissen KMKC Lint B 39 - 26 - - - 65
104 Roefie Van Dyck De geui vant Sonneheem 37 39 26 - - - 63
105 Greg De Reys KMKC Lint D(ames) 40 - 26 - - - 66
106 Wannes Vloemans supper 37 39 25 - - - 62
107 Lode Vloemans supper 33 46 25 - - - 58
108 Xuyên Boddou De buitenlanders en Joris 39 - 25 - - - 64
109 Jeroen Beyers 4 man en ne peirdek(l)op 48 - 24 - - - 72
110 Quinten Van Meerbeeck KMKC Lint A 45 - 24 - - - 69
111 Yanne Dela Ruelle Chiro Bevel B 33 42 24 - - - 93
112 Marie Torrelle Sin City Never Sleeps 31 36 24 - - - 84
113 Tuur Christiaens De goeie zondag 24 40 24 - - - 48
114 Timothy De Ryck Toen we nog mochten punken 28 47 23 - - - 51
115 Dennis Coomans Team Tank 42 - 23 - - - 65
116 Nick Van den Berg KMKC Lint B 53 - 23 - - - 76
117 Eric Morrison Njuguna Balls to the Wall 46 - 23 - - - 69
118 Benjamin Hetzheim Tibbe & The Backbreakers 49 - 23 - - - 72
119 Tom Colman Sin City Never Sleeps 53 - 23 - - - 76
120 Sander Van Dijck supper 47 - 23 - - - 70
121 Lore Van Hool Chiro Bevel A+ 33 34 22 - - - 101
122 Pim van Onsem Tibbe & The Backbreakers 53 - 22 - - - 75
123 Sarah Buytaert Danger Zone 40 - 22 - - - 62
124 Sebastian Schillebeeckx Captain Beastly 56 - 22 - - - 78
125 Thomas Decoster Titsbeirensquad 33 39 22 - - - 55
126 Ziggy De Block Overblijvers 39 46 22 - - - 61
127 Stijn Claes Chiro Bevel A+ 48 - 21 - - - 69
128 Nelsen Steve De rest mocht ni van hun madam 41 - 21 - - - 62
129 Emily Horemans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 35 38 21 - - - 80
130 Jaan Goyvaerts Aspi's Chiro Gust 40 38 21 - - - 61
131 Lander Peinen Parijs 2024 53 - 20 - - - 73
132 Max Caers Danger Zone 37 37 20 - - - 57
133 Youri Van Chiro Bevel Chiro Bevel B 40 45 20 - - - 60
134 Lore Gyzels Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 31 45 20 - - - 51
135 Annelies Lenaerts Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 23 41 19 - - - 69
136 Kwinten Raman De goeie zondag 41 - 18 - - - 59
137 Cassandra Jeurissen KMKC Lint D(ames) 38 - 18 - - - 116
138 Zeta Bombeke Team Bannan 23 40 17 - - - 67
139 Ruben Hoskens De goeie zondag 43 - 17 - - - 60
140 Joren Holmstock Three's a crowd 48 - 17 - - - 65
141 Dieter Verthongen Antwerpse handjes 39 - 17 - - - 56
142 Thorbe Van Brande Team Suikerdip 34 - 16 - - - 50
143 Jorik Baeyens Pompoenkloppers 1 26 49 15 - - - 41
144 Preetam Kumar Maheshwari Balls to the Wall 46 - 12 - - - 58
145 Valérie Codesido Lopéz Forza Iberia! 35 38 - - - - 70
146 Nick Van den Eynde Joeng Leive 34 38 - - - - 34
147 Mathias Staes Overblijvers 37 36 - - - - 37
148 Jerko De Rycke Team Suikerdip 29 35 - - - - 29
149 Josefien Mertens d'Heiremenie 34 34 - - - - 66
150 Jeroen Van Aalst WarandeParkBoys 36 34 - - - - 36
151 Fenne Wagemans Aspi's Chiro Gust 29 34 - - - - 29
152 Axelle Bax De geui vant Sonneheem 32 33 - - - - 67
153 Beau Vingerhoets Sin City Never Sleeps 32 33 - - - - 32
154 Lotte Van der Veken WinnerOfTheWinners 26 32 - - - - 79
155 Ward Bosman Team Bannan 23 31 - - - - 23
156 Tibo Dierickx Team Bannan 32 31 - - - - 32
157 Julie Luypaert Forza Iberia! 21 31 - - - - 21
158 Rik Celis d'Heiremenie 41 31 - - - - 41
159 Jolien Kempeneers Danger Zone 32 30 - - - - 64
160 Felia Thys Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 27 30 - - - - 27
161 Juannie - Overblijvers 35 30 - - - - 35
162 Nicolas Verhulst JAWEL! 37 29 - - - - 37
163 Merel Van Puyvelde De geui vant Sonneheem 22 29 - - - - 22
164 Dinneke Vissers Kantine Leuven en Dimmy 35 28 - - - - 35
165 Marjolein Van Berendoncks Tibbe & The Backbreakers 24 27 - - - - 24
166 Frederike Liebregts Three's a crowd 32 27 - - - - 32
167 Margaux Vandenhoeck KMKC Lint D(ames) 37 27 - - - - 37
168 Liene Peeters Chiro Pako ME 41 25 - - - - 75
169 Charlotte Lenaerts De geui vant Sonneheem 37 24 - - - - 80
170 Maxima Aerts WinnerOfTheWinners 27 23 - - - - 27
171 Arne Roels Helemaal van slag 16 - - - - - 16
172 Howard De Vriendt Smalldicks 16 - - - - - 16
173 Dante Simoens Smalldicks 16 - - - - - 16
174 Stan Medaer Smalldicks 16 - - - - - 16
175 Pieter Goovaerts Si Segnor Capitano 16 - - - - - 16
176 Joris Jansen Jansenbruurs 16 - - - - - 16
177 Wouter Geerinck TC Savanti 16 - - - - - 16
178 Shenzi Boom TC Savanti 16 - - - - - 16
179 Sami Hallak De buitenlanders en Joris 16 - - - - - 16
180 Loorin Bastiaens WinnerOfTheWinners 16 - - - - - 16
181 Joppe Vermeulen De Schtieren 16 - - - - - 16
182 Arnout De Wilde TC Savanti 16 - - - - - 16
183 Bart Jansen Jansenbruurs 16 - - - - - 16
184 Matthias Martens TC Savanti 16 - - - - - 16
185 Pieter De Krock Captain Beastly 8 - - - - - 8
186 Nico Dries WarandeParkBoys 8 - - - - - 8
187 Marijn Roothooft Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 8 - - - - - 8
188 Ellen Van Poecke Poeckie 8 - - - - - 8
189 Maarten Vervoort De Skippy's 8 - - - - - 8
190 Lorraine Umans Team Boost 8 - - - - - 8
191 Jasper Mertens Team Boost 8 - - - - - 8
192 Thomas De Bie Team Boost 8 - - - - - 8
193 Mathieu Tilmont Team Boost 8 - - - - - 8
194 Joris van Looy De buitenlanders en Joris 8 - - - - - 8
195 Dominika Kruszewska De buitenlanders en Joris 8 - - - - - 8
196 Matthias Wymeersch Team Suikerdip 8 - - - - - 8
197 Vic Kentane Smalldicks 8 - - - - - 8

Vrouwenklassement

# Speler Geraakt tot 1/4 ♀ 1/2 ♀ F ♀ Totaal
1 Birthe Verrelst Vrouwenfinale - 39 24 161
2 Sarah Andries Vrouwenfinale 33 48 21 126
3 Lisse De Bock Vrouwenfinale 38 45 18 121
4 Cassandra Jeurissen Vrouwenfinale 26 45 15 116
5 Liesbeth De Winter Vrouwenfinale 29 50 12 123
6 Lotte Van der Veken Vrouwenfinale 28 44 9 79
7 Lore Van Hool Vrouwenfinale 36 40 6 101
8 Charlotte Lenaerts Vrouwenfinale 21 40 3 80
9 Ellen Claeskens Halve Finale Vrouwen - 37 - 131
10 Liese Cautreels Halve Finale Vrouwen - 37 - 124
11 Melanie Mertens Halve Finale Vrouwen - 8 - 123
12 Yanne Dela Ruelle Halve Finale Vrouwen 29 36 - 93
13 Marie Torrelle Halve Finale Vrouwen 32 29 - 84
14 Emily Horemans Halve Finale Vrouwen 25 24 - 80
15 Liene Peeters Halve Finale Vrouwen 31 34 - 75
16 Valérie Codesido Lopéz Halve Finale Vrouwen 24 35 - 70
17 Annelies Lenaerts Halve Finale Vrouwen 30 27 - 69
18 Axelle Bax Halve Finale Vrouwen 19 35 - 67
19 Zeta Bombeke Halve Finale Vrouwen 31 27 - 67
20 Josefien Mertens Halve Finale Vrouwen 31 32 - 66
21 Jolien Kempeneers Halve Finale Vrouwen 26 32 - 64
22 Sarah Buytaert Kwartfinale Vrouwen 16 - - 62
23 Flore Cautreels Kwartfinale Vrouwen 18 - - 58
24 Lore Gyzels Kwartfinale Vrouwen 16 - - 51
25 Margaux Vandenhoeck Kwartfinale Vrouwen 13 - - 37
26 Dinneke Vissers Kwartfinale Vrouwen 15 - - 35
27 Beau Vingerhoets Kwartfinale Vrouwen 13 - - 32
28 Frederike Liebregts Kwartfinale Vrouwen 15 - - 32
29 Felia Thys Kwartfinale Vrouwen 18 - - 27
30 Maxima Aerts Kwartfinale Vrouwen 18 - - 27
31 Marjolein Van Berendoncks Kwartfinale Vrouwen 13 - - 24
32 Merel Van Puyvelde Kwartfinale Vrouwen 18 - - 22
33 Julie Luypaert Kwartfinale Vrouwen 18 - - 21
34 Ellen Van Poecke Ronde 1 - - - 8
35 Lorraine Umans Ronde 1 - - - 8
36 Dominika Kruszewska Ronde 1 - - - 8

Ploegenklassement

# Team Afkomstig van Totaal
1 Achilles en Moustafa Nijlen 661
2 Malse mannnen Nijlen 614
3 KMKC Lint C Lint 562
4 KMKC Lint A Lint 554
5 Chiro Bevel A Bevel 554
6 Laat de zon in je hart Leuven 504
7 Blauwput A Kessel-Lo 486
8 Helemaal van slag Van over heel Vlaanderen 475
9 De Schtieren Malle 437
10 Chiro Pako ME Nijlen 418
11 Parijs 2024 Gierle 415
12 Kantine Leuven en Dimmy Merksem (kantine) 410
13 4 man en ne peirdek(l)op Antwerpen 401
14 d'Heiremenie Nijlen 397
15 Pompoenkloppers 1 Kasterlee 372
16 Antwerpse handjes Antwerpen 370
17 Captain Beastly Herentals/Grobbendonk 368
18 Toen we nog mochten punken Sint-niklaas deels 366
19 KMKC Lint D(ames) Lint 339
20 Chiro Bevel A+ Bevel 325
21 WinnerOfTheWinners Poederlee 321
22 de losers Nijlen 314
23 Joeng Leive Nijlen 312
24 KMKC Lint B Lint 303
25 Sin City Never Sleeps Antwerpen 299
26 Titsbeirensquad Zaventem 298
27 Chiro Bevel B Bevel 290
28 Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 Nijlen 283
29 Three's a crowd Antwerpen 280
30 Balls to the Wall Mechelen-Leuven 264
31 Danger Zone Antwerpen 263
32 Aspi's Chiro Gust Kessel 259
33 supper Lille 259
34 Team Bannan Nieuwkerken-Waas 243
35 Si Segnor Capitano Merksem 241
36 Tibbe & The Backbreakers Antwerpen 239
37 Forza Iberia! Antwerpen 236
38 De geui vant Sonneheem Nijlen 232
39 Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 Nijlen 227
40 De goeie zondag Nieuwkerken-Waas 218
41 WarandeParkBoys Vorselaar 218
42 MFS Duffel 216
43 ONEMANTEAM Leuven 176
44 JAWEL! Sint-niklaas 175
45 Team Suikerdip Nieuwkerken-Waas 148
46 Overblijvers Schoten 133
47 De buitenlanders en Joris Antwerpen 96
48 Het Spoor Lier 78
49 Team Tank Kasterlee 65
50 TC Savanti Sint-Amands 64
51 De rest mocht ni van hun madam Putte 62
52 Smalldicks Gent 56
53 Jansenbruurs Belgie 32
54 Team Boost Bouwel 32
55 Poeckie Bevel 8
56 De Skippy's Zoersel 8

Lokaal klassement

# Speler Woonplaats Geraakt tot Totaal
1 Glenn Daneels Kessel Finale 246
2 Glenn Peeters Bevel Finale 235
3 Gilles Lagrillière Nijlen Finale 172
4 Kristof Vercammen Nijlen Halve Finale 167
5 Matthias Verschueren Nijlen Halve Finale 160
6 Cel Breugelmans Nijlen Kwartfinale 126
7 Simen Thys Nijlen Kwartfinale 123
8 Witze Tops Bevel Kwartfinale 123
9 Jonas Verwimp Bevel Kwartfinale 122
10 Mauro Schelles Bevel Kwartfinale 95
11 Ward Hoefkens Nijlen Kwartfinale 114
12 Birthe Verrelst Nijlen Vrouwenfinale 161
13 Arno Horemans Bevel Kwartfinale 104
14 Lars Van Regenmortel Kessel Kwartfinale 89
15 Liese Cautreels Nijlen Halve Finale Vrouwen 124
16 Niels Van Regenmortel Kessel Ronde 2 80
17 Mil Aerts Bevel Ronde 2 60
18 Lode van Wesemael Bevel Ronde 2 63
19 Robbe Dillen Bevel Ronde 2 74
20 Jules Breugelmans Nijlen Ronde 2 45
21 Liesbeth De Winter Nijlen Vrouwenfinale 123
22 Flore Cautreels Nijlen Kwartfinale Vrouwen 58
23 Wies Geerts Bevel Ronde 2 74
24 Roefie Van Dyck Nijlen Ronde 2 63
25 Yanne Dela Ruelle Bevel Halve Finale Vrouwen 93
26 Lore Van Hool Bevel Vrouwenfinale 101
27 Stijn Claes Bevel Ronde 2 69
28 Emily Horemans Bevel Halve Finale Vrouwen 80
29 Jaan Goyvaerts Kessel Ronde 2 61
30 Youri Van Chiro Bevel Bevel Ronde 2 60
31 Lore Gyzels Nijlen Kwartfinale Vrouwen 51
32 Annelies Lenaerts Nijlen Halve Finale Vrouwen 69
33 Josefien Mertens Nijlen Halve Finale Vrouwen 66
34 Fenne Wagemans Kessel Herkansing 29
35 Axelle Bax Nijlen Halve Finale Vrouwen 67
36 Rik Celis Kessel Herkansing 41
37 Felia Thys Nijlen Kwartfinale Vrouwen 27
38 Merel Van Puyvelde Nijlen Kwartfinale Vrouwen 22
39 Liene Peeters Nijlen Halve Finale Vrouwen 75
40 Charlotte Lenaerts Nijlen Vrouwenfinale 80
41 Marijn Roothooft Nijlen Ronde 1 8
42 Lorraine Umans Nijlen Ronde 1 8

Ronde 1 -

Ronde 1 | Groep 1 | Muur A | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 114 Sander Van Dijck supper 4 7 1 7 9 7 7 5 47
2 47 Arno Horemans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 7 9 5 2 7 2 3 9 44
3 167 Greg De Reys KMKC Lint D(ames) 9 4 2 9 4 3 5 4 40
4 170 Lars Van Regenmortel Aspi's Chiro Gust 5 3 9 5 2 1 9 3 37
5 88 Jef Van den Branden Three's a crowd 3 5 7 1 5 9 4 1 35
6 76 Alexandre Van de Vel de Sousa Forza Iberia! 1 1 4 4 3 5 1 7 26
7 105 Jarne Fokker Si Segnor Capitano 2 2 3 3 1 4 2 2 19
Ronde 1 | Groep 2 | Muur B | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 164 Jarne Wouters KMKC Lint C 9 9 9 5 2 9 7 9 59
2 193 Dennis Coomans Team Tank 7 4 2 9 7 5 4 4 42
3 10 Gert Boonen Pompoenkloppers 1 1 2 7 7 9 7 5 3 41
4 7 Liesbeth De Winter Achilles en Moustafa 5 7 5 2 1 3 9 1 33
5 178 Wouter Janssen de losers 3 5 4 1 5 4 2 2 26
6 125 Tuur Christiaens De goeie zondag 2 3 3 4 3 1 1 7 24
7 43 Annelies Lenaerts Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 4 1 1 3 4 2 3 5 23
Ronde 1 | Groep 3 | Muur C | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 6 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 9 9 9 9 4 9 9 7 65
2 162 Willem Sunaert KMKC Lint C 4 7 4 5 7 4 3 9 43
3 127 Ruben Hoskens De goeie zondag 7 3 7 4 5 7 5 5 43
4 39 Rik Celis d'Heiremenie 3 5 5 3 9 5 7 4 41
5 72 Lode van Wesemael Chiro Bevel B 5 4 3 7 3 3 4 3 32
- 184 Bart Jansen Jansenbruurs 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- 189 Ellen Van Poecke Poeckie 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 4 | Muur D | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 102 Pieter De Klerk 4 man en ne peirdek(l)op 9 7 9 9 4 9 5 9 61
2 66 Robin Dhanis Parijs 2024 4 5 3 7 7 5 9 3 43
3 157 Dario Jeurissen KMKC Lint B 2 3 4 3 9 4 7 7 39
4 123 Roefie Van Dyck De geui vant Sonneheem 7 9 7 2 3 2 2 5 37
5 70 Yanne Dela Ruelle Chiro Bevel B 5 4 2 4 5 7 4 2 33
6 4 Maxima Aerts WinnerOfTheWinners 3 2 5 5 2 3 3 4 27
- 29 Thomas De Bie Team Boost 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 5 | Muur E | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 1 Jens Bastiaens WinnerOfTheWinners 9 9 9 9 9 9 3 9 66
2 155 Quinten Van Meerbeeck KMKC Lint A 4 5 5 5 7 7 7 5 45
3 25 Dieter Verthongen Antwerpse handjes 7 7 2 4 3 4 5 7 39
4 180 Ziggy De Block Overblijvers 5 2 7 7 2 3 9 4 39
5 194 Mil Aerts Chiro Bevel A+ 3 3 4 2 5 5 4 2 28
6 129 Zeta Bombeke Team Bannan 2 4 3 3 4 2 2 3 23
- 147 Dominika Kruszewska De buitenlanders en Joris 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 6 | Muur F | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 20 Matthias Verschueren Malse mannnen 9 9 5 7 9 3 3 7 52
2 36 Jonas Verwimp Chiro Bevel A 3 7 4 9 5 9 7 5 49
3 113 Hendrik Diels supper 5 5 2 3 4 5 9 9 42
4 117 Timo Diels Joeng Leive 4 3 9 4 3 7 4 4 38
5 95 Jeroen Van Aalst WarandeParkBoys 7 2 7 2 7 4 5 2 36
6 130 Ward Bosman Team Bannan 2 4 3 5 2 2 2 3 23
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 7 | Muur G | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 109 Jens Augustynen De Schtieren 9 5 9 5 5 4 5 7 49
2 119 Simen Thys Joeng Leive 5 9 7 9 3 7 4 4 48
3 61 Tim De Boom Toen we nog mochten punken 4 3 5 7 9 9 7 3 47
4 18 Gilles Lagrillière Malse mannnen 3 7 4 4 7 3 9 9 46
5 37 Josefien Mertens d'Heiremenie 7 4 3 3 4 5 3 5 34
- 52 Matthias Martens TC Savanti 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 8 | Muur H | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 60 Toon Van Looy Captain Beastly 9 9 9 5 9 3 9 9 62
2 84 Gerrit Willems Laat de zon in je hart 5 4 5 9 7 9 5 4 48
3 23 Sarah Buytaert Danger Zone 7 3 7 7 4 4 3 5 40
4 183 Nicolas Verhulst JAWEL! 4 5 3 4 3 7 4 7 37
5 97 Cédric Chanet Titsbeirensquad 3 7 4 3 5 5 7 3 37
- 92 Dante Simoens Smalldicks 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 9 | Muur I | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 13 Thomas Boonen Blauwput A 4 5 2 9 4 9 9 9 51
2 53 Jef Cox Helemaal van slag 2 7 9 3 2 7 7 5 42
3 78 Hannes Dams Sin City Never Sleeps 9 3 3 5 7 5 2 7 41
4 82 Pieter Rombouts Laat de zon in je hart 7 4 7 4 9 2 5 3 41
5 133 Flore Cautreels Chiro Pako ME 3 2 4 7 5 4 4 2 31
6 100 Jules Sybertz Titsbeirensquad 5 9 5 2 3 3 3 4 34
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 10 | Muur J | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 150 Michiel Orleans Kantine Leuven en Dimmy 7 9 2 9 5 2 5 9 48
2 55 Alexander Eeraerts Helemaal van slag 4 5 7 5 4 7 9 7 48
3 175 Eric Morrison Njuguna Balls to the Wall 9 2 9 7 7 3 4 5 46
4 136 Birthe Verrelst Chiro Pako ME 5 7 3 4 9 9 3 2 42
5 80 Beau Vingerhoets Sin City Never Sleeps 3 3 5 3 2 5 7 4 32
6 142 Marjolein Van Berendoncks Tibbe & The Backbreakers 2 4 4 2 3 4 2 3 24
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 11 | Muur A | 11:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 149 Cedric Lenders Kantine Leuven en Dimmy 9 7 9 5 4 7 7 7 55
2 143 Pim van Onsem Tibbe & The Backbreakers 4 2 7 4 9 9 9 9 53
3 173 Pieter Geutjens Balls to the Wall 7 9 3 2 7 4 5 4 41
4 107 Pieter Gysemans Si Segnor Capitano 5 4 4 9 3 5 2 5 37
5 115 Lode Vloemans supper 3 5 5 7 5 2 4 2 33
6 74 Julie Luypaert Forza Iberia! 2 3 2 3 2 3 3 3 21
- 48 Marijn Roothooft Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 12 | Muur B | 11:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 45 Cel Breugelmans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 7 7 5 7 9 9 4 9 57
2 85 Joren Holmstock Three's a crowd 4 5 4 9 7 5 7 7 48
3 171 Niels Van Regenmortel Aspi's Chiro Gust 9 9 3 5 4 3 9 5 47
4 168 Margaux Vandenhoeck KMKC Lint D(ames) 5 3 7 3 5 7 3 4 37
5 73 Valérie Codesido Lopéz Forza Iberia! 3 4 9 4 3 4 5 3 35
- 106 Pieter Goovaerts Si Segnor Capitano 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- 188 Maarten Vervoort De Skippy's 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 13 | Muur C | 11:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 161 Jeroen Cobbaut KMKC Lint C 9 9 9 7 9 7 5 4 59
2 177 Ward Hoefkens de losers 7 5 3 3 5 9 9 7 48
3 128 Kwinten Raman De goeie zondag 5 7 7 5 3 5 4 5 41
4 5 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 3 4 4 9 7 4 7 3 41
5 42 Emily Horemans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 4 3 5 4 4 3 3 9 35
- 185 Joris Jansen Jansenbruurs 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- 140 Matthias Wymeersch Team Suikerdip 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 14 | Muur D | 11:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 65 Joren Canter Parijs 2024 5 7 5 4 7 9 7 9 53
2 103 Tom Goovaerts 4 man en ne peirdek(l)op 4 9 9 9 4 5 9 4 53
3 159 Lennert Van der Wee KMKC Lint B 7 2 4 7 9 7 4 3 43
4 69 Youri Van Chiro Bevel Chiro Bevel B 9 5 7 2 5 2 3 7 40
5 137 Jerko De Rycke Team Suikerdip 3 3 3 3 3 4 5 5 29
6 124 Merel Van Puyvelde De geui vant Sonneheem 2 4 2 5 2 3 2 2 22
- 57 Pieter De Krock Captain Beastly 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 15 | Muur E | 11:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 67 Lander Peinen Parijs 2024 7 4 5 7 3 9 9 9 53
2 158 Nick Van den Berg KMKC Lint B 9 9 9 5 7 7 4 3 53
3 101 Jeroen Beyers 4 man en ne peirdek(l)op 4 5 7 9 9 3 7 4 48
4 122 Charlotte Lenaerts De geui vant Sonneheem 3 7 4 4 4 5 5 5 37
5 197 Lore Van Hool Chiro Bevel A+ 5 3 3 3 5 4 3 7 33
- 3 Loorin Bastiaens WinnerOfTheWinners 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- 30 Jasper Mertens Team Boost 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 16 | Muur F | 11:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 156 Domien Vleugels KMKC Lint A 4 9 9 5 9 9 7 9 61
2 195 Stijn Claes Chiro Bevel A+ 7 5 7 7 4 7 4 7 48
3 26 Joeri Janssens Antwerpse handjes 9 4 4 9 5 4 9 4 48
4 179 Juannie - Overblijvers 5 7 3 4 3 5 5 3 35
5 132 Tibo Dierickx Team Bannan 3 3 5 3 7 3 3 5 32
- 146 Sami Hallak De buitenlanders en Joris 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- 94 Nico Dries WarandeParkBoys 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 17 | Muur G | 11:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 34 Glenn Peeters Chiro Bevel A 4 9 9 5 9 9 9 9 63
2 96 Vertessen Nils WarandeParkBoys 9 5 7 3 5 5 4 7 45
3 19 Laurent Moyersoen Malse mannnen 7 7 4 7 7 4 5 3 44
4 112 Tim Corten De Schtieren 5 3 3 9 3 7 3 5 38
5 118 Nick Van den Eynde Joeng Leive 3 4 5 4 4 3 7 4 34
- 51 Wouter Geerinck TC Savanti 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 18 | Muur H | 11:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 58 Sebastian Schillebeeckx Captain Beastly 9 9 4 9 9 4 7 5 56
2 63 Wout Mannaerts Toen we nog mochten punken 7 3 9 7 4 9 4 7 50
3 110 Michael Vanneste De Schtieren 5 4 3 4 7 7 9 9 48
4 187 Robbert Verreth MFS 4 7 5 5 5 5 5 3 39
5 138 Karel Felix Team Suikerdip 3 5 7 3 3 3 3 4 31
- 50 Arnout De Wilde TC Savanti 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 19 | Muur I | 11:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 182 Sander Smet JAWEL! 7 9 9 7 5 9 9 5 60
2 83 Kwinten Rummens Laat de zon in je hart 4 7 5 4 9 7 3 9 48
3 14 Jan-Maarten Descamps Blauwput A 5 3 3 9 7 3 5 3 38
4 22 Jolien Kempeneers Danger Zone 3 5 4 5 3 4 4 4 32
5 99 Sander Geerkens Titsbeirensquad 9 4 7 3 4 5 7 7 46
- 91 Stan Medaer Smalldicks 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 20 | Muur J | 11:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 16 Michiel Roebben Blauwput A 5 5 7 4 9 7 7 9 53
2 77 Tom Colman Sin City Never Sleeps 7 7 9 9 3 9 4 5 53
3 144 Thibaut Vangeel Tibbe & The Backbreakers 9 4 5 5 4 5 3 7 42
4 135 Liene Peeters Chiro Pako ME 4 9 3 3 5 4 9 4 41
5 152 Dinneke Vissers Kantine Leuven en Dimmy 3 3 4 7 7 3 5 3 35
- 56 Arne Roels Helemaal van slag 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 21 | Muur A | 12:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 166 Bert Van Ammel KMKC Lint D(ames) 9 7 7 3 9 9 3 1 48
2 108 Ward Van Hassel Si Segnor Capitano 5 5 9 9 1 7 4 4 44
3 75 Joost Moyaert Forza Iberia! 4 9 2 5 7 2 1 7 37
4 116 Wannes Vloemans supper 3 4 5 7 4 5 7 2 37
5 87 Gianni Noulez de Miguel Three's a crowd 2 3 4 2 3 4 9 9 36
6 172 Fenne Wagemans Aspi's Chiro Gust 7 2 3 1 5 1 5 5 29
7 46 Jules Breugelmans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 1 1 1 4 2 3 2 3 17
Ronde 1 | Groep 22 | Muur B | 12:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 11 Rik Vanheuckelom Pompoenkloppers 1 9 9 3 9 3 7 9 9 58
2 176 Jens Gysels de losers 5 4 5 5 5 9 2 7 42
3 191 Nelsen Steve De rest mocht ni van hun madam 7 7 4 4 7 3 4 5 41
4 169 Jaan Goyvaerts Aspi's Chiro Gust 4 5 2 7 9 4 7 2 40
5 86 Frederike Liebregts Three's a crowd 3 2 7 2 4 5 5 4 32
6 44 Felia Thys Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 2 3 9 3 2 2 3 3 27
- 90 Vic Kentane Smalldicks 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 23 | Muur C | 12:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 40 Kristof Vercammen d'Heiremenie 4 7 9 9 4 7 7 5 52
2 8 Wouter Min Achilles en Moustafa 5 9 7 2 9 9 4 4 49
3 139 Thorbe Van Brande Team Suikerdip 3 3 5 4 3 5 2 9 34
4 163 Mitchel Vandenhoeck KMKC Lint C 9 5 3 1 2 2 3 7 32
5 41 Lore Gyzels Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 2 2 2 7 5 1 9 3 31
6 9 Jorik Baeyens Pompoenkloppers 1 1 4 1 3 7 4 5 1 26
7 126 Casper De Weirdt De goeie zondag 7 1 4 5 1 3 1 2 24
Ronde 1 | Groep 24 | Muur D | 12:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 68 Yentl Van Bael Parijs 2024 7 2 3 4 4 9 7 9 45
2 71 Robbe Dillen Chiro Bevel B 3 9 9 7 5 4 5 2 44
3 104 Yannick Lejeune 4 man en ne peirdek(l)op 2 5 4 2 9 7 2 7 38
4 160 Bjorn Verhaert KMKC Lint B 5 7 2 5 3 3 4 5 34
5 121 Axelle Bax De geui vant Sonneheem 4 4 7 3 2 5 3 4 32
6 38 Melanie Mertens d'Heiremenie 9 3 5 9 7 2 9 3 47
- 31 Mathieu Tilmont Team Boost 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 25 | Muur E | 12:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 28 Koen Vervliet Antwerpse handjes 9 5 9 9 7 9 3 4 55
2 153 Kristof Cuyvers KMKC Lint A 7 9 5 2 4 5 9 9 50
3 145 Xuyên Boddou De buitenlanders en Joris 2 7 2 5 9 7 5 2 39
4 181 Mathias Staes Overblijvers 5 4 4 7 5 2 7 3 37
5 196 Mauro Schelles Chiro Bevel A+ 4 2 7 3 2 4 4 7 33
6 2 Lotte Van der Veken WinnerOfTheWinners 3 3 3 4 3 3 2 5 26
- 32 Lorraine Umans Team Boost 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 26 | Muur F | 12:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 154 Enio Jeurissen KMKC Lint A 9 9 4 9 9 4 3 9 56
2 35 Witze Tops Chiro Bevel A 7 4 9 3 5 9 7 4 48
3 190 Jan Dupon ONEMANTEAM 3 5 7 7 7 5 2 7 43
4 27 Tim Jurgens Antwerpse handjes 4 2 3 5 3 2 9 5 33
5 131 Lisse De Bock Team Bannan 2 7 5 4 2 3 4 2 29
- 148 Joris van Looy De buitenlanders en Joris 1 1 1 1 1 1 1 1 8
6 93 Michiel Delsemme WarandeParkBoys 5 3 2 2 4 7 5 3 31
Ronde 1 | Groep 27 | Muur G | 12:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 17 Gilles Bittoun Malse mannnen 3 9 9 9 9 9 5 7 60
2 64 Vincent Vandewoude Toen we nog mochten punken 5 4 5 5 7 3 9 9 47
3 33 Wies Geerts Chiro Bevel A 9 5 7 7 5 5 4 5 47
4 134 Liese Cautreels Chiro Pako ME 7 3 3 4 4 4 7 4 36
5 120 Stefan Van de Leur Joeng Leive 4 7 4 3 3 7 3 3 34
- 111 Joppe Vermeulen De Schtieren 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 28 | Muur H | 12:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 12 Stijn Verellen Pompoenkloppers 1 9 7 4 9 3 9 7 4 52
2 165 Cassandra Jeurissen KMKC Lint D(ames) 5 3 7 2 7 2 5 7 38
3 21 Max Caers Danger Zone 2 2 9 5 2 3 9 5 37
4 186 Sarah Andries MFS 4 5 2 4 5 7 2 2 31
5 62 Timothy De Ryck Toen we nog mochten punken 3 4 3 3 4 5 3 3 28
6 59 Senne Van Houdt Captain Beastly 7 9 5 7 9 4 4 9 54
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 29 | Muur I | 12:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 15 Willem Keppens Blauwput A 4 5 7 4 7 5 9 9 50
2 192 Michaël Lintermans Het Spoor 5 4 9 7 5 7 5 7 49
3 24 Sam Vergauwen Danger Zone 9 7 4 9 9 4 4 3 49
4 81 Toon Huls Laat de zon in je hart 7 9 5 3 3 9 3 4 43
5 98 Thomas Decoster Titsbeirensquad 3 3 3 5 4 3 7 5 33
- 89 Howard De Vriendt Smalldicks 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 30 | Muur J | 12:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 151 Sep Sels Kantine Leuven en Dimmy 7 5 9 4 9 7 9 4 54
2 141 Benjamin Hetzheim Tibbe & The Backbreakers 9 3 7 5 5 4 7 9 49
3 174 Preetam Kumar Maheshwari Balls to the Wall 5 9 5 7 7 5 5 3 46
4 54 Dieter De Wilde Helemaal van slag 4 4 3 9 4 9 4 7 44
5 79 Marie Torrelle Sin City Never Sleeps 3 7 4 3 3 3 3 5 31
- 49 Shenzi Boom TC Savanti 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -

Herkansing -

Herkansing | Groep 1 | Muur A | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 112 Tim Corten De Schtieren 6 6 3 8 8 2 6 4 43
2 14 Jan-Maarten Descamps Blauwput A 4 2 8 6 4 3 4 8 39
3 116 Wannes Vloemans supper 8 3 6 3 3 8 2 6 39
4 137 Jerko De Rycke Team Suikerdip 2 4 4 2 6 6 8 3 35
5 152 Dinneke Vissers Kantine Leuven en Dimmy 3 8 2 4 2 4 3 2 28
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 2 | Muur B | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 9 Jorik Baeyens Pompoenkloppers 1 8 6 3 4 4 8 8 8 49
2 62 Timothy De Ryck Toen we nog mochten punken 6 8 8 6 6 4 3 6 47
3 43 Annelies Lenaerts Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 3 4 4 8 8 6 4 4 41
4 74 Julie Luypaert Forza Iberia! 4 3 6 3 3 3 6 3 31
- - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 3 | Muur C | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 115 Lode Vloemans supper 6 6 6 4 8 8 2 6 46
2 129 Zeta Bombeke Team Bannan 8 4 8 6 4 4 3 3 40
3 21 Max Caers Danger Zone 2 3 2 8 6 6 8 2 37
4 172 Fenne Wagemans Aspi's Chiro Gust 4 8 3 3 2 2 4 8 34
5 168 Margaux Vandenhoeck KMKC Lint D(ames) 3 2 4 2 3 3 6 4 27
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 4 | Muur D | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 97 Cédric Chanet Titsbeirensquad 8 8 4 6 8 6 8 3 51
2 76 Alexandre Van de Vel de Sousa Forza Iberia! 6 3 6 8 6 4 6 4 43
3 42 Emily Horemans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 3 4 8 4 4 3 4 8 38
4 181 Mathias Staes Overblijvers 4 6 3 3 3 8 3 6 36
- - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 5 | Muur E | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 178 Wouter Janssen de losers 4 8 8 3 8 4 4 6 45
2 163 Mitchel Vandenhoeck KMKC Lint C 6 6 3 8 3 8 6 4 44
3 170 Lars Van Regenmortel Aspi's Chiro Gust 8 2 2 6 4 2 8 2 34
4 132 Tibo Dierickx Team Bannan 3 3 4 2 6 3 2 8 31
5 22 Jolien Kempeneers Danger Zone 2 4 6 4 2 6 3 3 30
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 6 | Muur F | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 180 Ziggy De Block Overblijvers 3 6 8 4 8 8 3 6 46
2 41 Lore Gyzels Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 4 8 6 6 6 3 4 8 45
3 98 Thomas Decoster Titsbeirensquad 6 4 3 8 4 4 6 4 39
4 73 Valérie Codesido Lopéz Forza Iberia! 8 3 4 3 3 6 8 3 38
- - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 7 | Muur G | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 160 Bjorn Verhaert KMKC Lint B 8 3 6 8 8 4 3 4 44
2 133 Flore Cautreels Chiro Pako ME 4 8 8 3 3 3 8 3 40
3 169 Jaan Goyvaerts Aspi's Chiro Gust 6 4 4 2 2 8 6 6 38
4 39 Rik Celis d'Heiremenie 2 2 3 6 6 2 2 8 31
5 130 Ward Bosman Team Bannan 3 6 2 4 4 6 4 2 31
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 8 | Muur H | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 72 Lode van Wesemael Chiro Bevel B 3 4 6 6 8 4 6 4 41
2 125 Tuur Christiaens De goeie zondag 8 6 3 4 6 6 4 3 40
3 179 Juannie - Overblijvers 4 3 4 3 4 3 3 6 30
4 100 Jules Sybertz Titsbeirensquad 6 8 8 8 3 8 8 8 57
- - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 9 | Muur I | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 117 Timo Diels Joeng Leive 6 4 8 3 8 8 8 6 51
2 131 Lisse De Bock Team Bannan 8 2 6 8 4 4 2 4 38
3 7 Liesbeth De Winter Achilles en Moustafa 4 8 4 4 2 3 3 8 36
4 37 Josefien Mertens d'Heiremenie 3 6 3 6 3 6 4 3 34
5 135 Liene Peeters Chiro Pako ME 2 3 2 2 6 2 6 2 25
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 10 | Muur J | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 18 Gilles Lagrillière Malse mannnen 8 8 6 8 8 8 6 8 60
2 69 Youri Van Chiro Bevel Chiro Bevel B 6 6 8 6 6 6 3 4 45
3 79 Marie Torrelle Sin City Never Sleeps 4 3 4 4 3 4 8 6 36
4 142 Marjolein Van Berendoncks Tibbe & The Backbreakers 3 4 3 3 4 3 4 3 27
- - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 11 | Muur A | 13:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 5 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 4 4 3 8 6 8 4 6 43
2 134 Liese Cautreels Chiro Pako ME 8 8 4 3 3 6 6 4 42
3 126 Casper De Weirdt De goeie zondag 6 2 6 4 2 2 8 8 38
4 118 Nick Van den Eynde Joeng Leive 3 6 8 6 8 3 2 2 38
5 4 Maxima Aerts WinnerOfTheWinners 2 3 2 2 4 4 3 3 23
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 12 | Muur B | 13:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 87 Gianni Noulez de Miguel Three's a crowd 6 8 8 8 8 4 4 8 54
2 187 Robbert Verreth MFS 4 3 4 4 6 8 8 6 43
3 70 Yanne Dela Ruelle Chiro Bevel B 8 6 3 6 4 6 6 3 42
4 124 Merel Van Puyvelde De geui vant Sonneheem 3 4 6 3 3 3 3 4 29
- - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 13 | Muur C | 13:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 104 Yannick Lejeune 4 man en ne peirdek(l)op 4 8 4 3 8 8 6 8 49
2 136 Birthe Verrelst Chiro Pako ME 8 4 8 2 4 4 8 6 44
3 120 Stefan Van de Leur Joeng Leive 6 2 3 8 2 6 4 4 35
4 2 Lotte Van der Veken WinnerOfTheWinners 3 6 6 6 3 2 3 3 32
5 122 Charlotte Lenaerts De geui vant Sonneheem 2 3 2 4 6 3 2 2 24
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 14 | Muur D | 13:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 88 Jef Van den Branden Three's a crowd 8 3 8 8 6 4 8 8 53
2 186 Sarah Andries MFS 6 8 3 6 8 8 6 3 48
3 197 Lore Van Hool Chiro Bevel A+ 4 4 6 4 4 3 3 6 34
4 121 Axelle Bax De geui vant Sonneheem 3 6 4 3 3 6 4 4 33
- - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 15 | Muur E | 13:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 27 Tim Jurgens Antwerpse handjes 4 3 8 4 6 3 8 8 44
2 107 Pieter Gysemans Si Segnor Capitano 8 2 4 8 3 6 2 6 39
3 46 Jules Breugelmans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 6 8 3 2 8 2 6 3 38
4 95 Jeroen Van Aalst WarandeParkBoys 2 4 6 6 2 8 4 2 34
5 183 Nicolas Verhulst JAWEL! 3 6 2 3 4 4 3 4 29
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 16 | Muur F | 13:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 81 Toon Huls Laat de zon in je hart 8 8 6 4 8 8 4 8 54
2 196 Mauro Schelles Chiro Bevel A+ 6 3 8 8 6 3 8 6 48
3 123 Roefie Van Dyck De geui vant Sonneheem 4 6 3 6 4 6 6 4 39
4 86 Frederike Liebregts Three's a crowd 3 4 4 3 3 4 3 3 27
- - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 17 | Muur G | 13:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 54 Dieter De Wilde Helemaal van slag 4 8 6 8 8 8 8 6 56
2 105 Jarne Fokker Si Segnor Capitano 6 6 4 3 4 6 4 4 37
3 44 Felia Thys Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 3 3 3 4 3 3 3 8 30
4 93 Michiel Delsemme WarandeParkBoys 8 4 8 6 6 4 6 3 45
- - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 18 | Muur H | 13:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 82 Pieter Rombouts Laat de zon in je hart 8 8 8 8 6 8 4 8 58
2 138 Karel Felix Team Suikerdip 4 4 4 6 4 6 8 3 39
3 194 Mil Aerts Chiro Bevel A+ 3 6 3 4 8 4 6 4 38
4 80 Beau Vingerhoets Sin City Never Sleeps 6 3 6 3 3 3 3 6 33
- - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - -

Ronde 2 -

Ronde 2 | Groep 1 | Muur A | 13:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 88 Jef Van den Branden Three's a crowd 8 6 6 1 8 3 8 8 48
2 53 Jef Cox Helemaal van slag 6 3 8 8 1 8 4 6 44
3 19 Laurent Moyersoen Malse mannnen 1 8 3 6 4 2 3 2 29
4 115 Lode Vloemans supper 4 2 2 4 2 6 1 4 25
5 155 Quinten Van Meerbeeck KMKC Lint A 3 1 1 3 6 1 6 3 24
6 23 Sarah Buytaert Danger Zone 2 4 4 2 3 4 2 1 22
Ronde 2 | Groep 2 | Muur B | 13:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 173 Pieter Geutjens Balls to the Wall 6 3 4 2 6 1 8 4 34
2 82 Pieter Rombouts Laat de zon in je hart 2 6 2 4 2 8 4 3 31
3 77 Tom Colman Sin City Never Sleeps 3 1 1 3 3 3 3 6 23
4 9 Jorik Baeyens Pompoenkloppers 1 1 2 3 1 4 2 1 1 15
6 59 Senne Van Houdt Captain Beastly 4 4 6 8 8 4 6 2 42
5 38 Melanie Mertens d'Heiremenie 8 8 8 6 1 6 2 8 47
Ronde 2 | Groep 3 | Muur C | 13:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 103 Tom Goovaerts 4 man en ne peirdek(l)op 8 8 1 4 8 8 2 8 47
2 196 Mauro Schelles Chiro Bevel A+ 4 3 8 1 6 3 8 2 35
3 161 Jeroen Cobbaut KMKC Lint C 6 2 2 6 2 6 3 6 33
4 97 Cédric Chanet Titsbeirensquad 1 6 4 8 4 1 4 3 31
5 126 Casper De Weirdt De goeie zondag 3 1 6 2 1 4 6 4 27
6 43 Annelies Lenaerts Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 2 4 3 3 3 2 1 1 19
Ronde 2 | Groep 4 | Muur D | 13:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 156 Domien Vleugels KMKC Lint A 2 8 6 6 6 8 3 6 45
2 60 Toon Van Looy Captain Beastly 8 4 8 2 8 2 6 4 42
3 17 Gilles Bittoun Malse mannnen 3 1 3 8 2 6 8 1 32
4 24 Sam Vergauwen Danger Zone 6 6 4 4 4 3 1 3 31
5 116 Wannes Vloemans supper 4 2 2 1 3 1 4 8 25
6 85 Joren Holmstock Three's a crowd 1 3 1 3 1 4 2 2 17
Ronde 2 | Groep 5 | Muur E | 13:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 1 Jens Bastiaens WinnerOfTheWinners 8 8 8 8 8 8 2 8 58
2 170 Lars Van Regenmortel Aspi's Chiro Gust 6 1 6 3 4 4 3 4 31
3 7 Liesbeth De Winter Achilles en Moustafa 3 4 4 4 1 2 8 2 28
4 79 Marie Torrelle Sin City Never Sleeps 1 6 2 1 6 1 4 3 24
5 42 Emily Horemans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 4 3 1 2 3 6 1 1 21
6 93 Michiel Delsemme WarandeParkBoys 2 2 3 6 2 3 6 6 30
Ronde 2 | Groep 6 | Muur F | 13:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 65 Joren Canter Parijs 2024 4 1 6 8 2 8 8 8 45
2 104 Yannick Lejeune 4 man en ne peirdek(l)op 8 2 2 4 6 4 6 3 35
3 194 Mil Aerts Chiro Bevel A+ 1 8 8 1 8 3 1 2 32
4 163 Mitchel Vandenhoeck KMKC Lint C 2 4 4 6 3 2 2 6 29
5 127 Ruben Hoskens De goeie zondag 3 3 1 3 1 1 4 1 17
6 99 Sander Geerkens Titsbeirensquad 6 6 3 2 4 6 3 4 34
Ronde 2 | Groep 7 | Muur G | 13:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 154 Enio Jeurissen KMKC Lint A 8 6 8 6 3 2 8 8 49
2 18 Gilles Lagrillière Malse mannnen 3 1 6 8 8 8 4 1 39
3 14 Jan-Maarten Descamps Blauwput A 6 3 3 2 6 1 6 4 31
4 133 Flore Cautreels Chiro Pako ME 1 8 2 4 1 4 1 6 27
5 193 Dennis Coomans Team Tank 4 2 4 1 4 3 2 3 23
6 114 Sander Van Dijck supper 2 4 1 3 2 6 3 2 23
Ronde 2 | Groep 8 | Muur H | 13:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 83 Kwinten Rummens Laat de zon in je hart 6 2 8 3 6 6 8 4 43
2 55 Alexander Eeraerts Helemaal van slag 8 3 4 6 8 8 1 2 40
3 107 Pieter Gysemans Si Segnor Capitano 3 8 2 8 4 2 6 6 39
4 171 Niels Van Regenmortel Aspi's Chiro Gust 2 6 6 2 2 3 4 8 33
5 41 Lore Gyzels Chiro Elckerlyc & Jong Leven 1 1 1 3 4 3 4 3 1 20
6 25 Dieter Verthongen Antwerpse handjes 4 4 1 1 1 1 2 3 17
Ronde 2 | Groep 9 | Muur D | 14:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 162 Willem Sunaert KMKC Lint C 8 8 8 8 6 8 8 6 60
2 68 Yentl Van Bael Parijs 2024 3 4 4 4 3 6 3 8 35
3 120 Stefan Van de Leur Joeng Leive 6 6 2 6 4 1 1 2 28
4 123 Roefie Van Dyck De geui vant Sonneheem 4 3 1 2 8 3 2 3 26
5 98 Thomas Decoster Titsbeirensquad 2 1 6 1 1 4 6 1 22
6 195 Stijn Claes Chiro Bevel A+ 1 2 3 3 2 2 4 4 21
Ronde 2 | Groep 10 | Muur J | 13:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 15 Willem Keppens Blauwput A 8 8 8 8 6 8 8 3 57
2 134 Liese Cautreels Chiro Pako ME 6 3 3 2 8 4 1 6 33
3 187 Robbert Verreth MFS 4 4 4 6 4 3 4 2 31
4 151 Sep Sels Kantine Leuven en Dimmy 1 2 1 4 3 6 3 8 28
5 113 Hendrik Diels supper 2 6 6 3 1 2 6 1 27
6 139 Thorbe Van Brande Team Suikerdip 3 1 2 1 2 1 2 4 16
Ronde 2 | Groep 11 | Muur A | 14:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 149 Cedric Lenders Kantine Leuven en Dimmy 2 8 8 8 8 1 8 2 45
2 96 Vertessen Nils WarandeParkBoys 4 3 4 6 6 4 4 6 37
3 66 Robin Dhanis Parijs 2024 8 6 2 4 1 6 1 4 32
4 72 Lode van Wesemael Chiro Bevel B 1 2 6 3 2 8 6 3 31
5 108 Ward Van Hassel Si Segnor Capitano 6 1 1 1 3 3 3 8 26
6 169 Jaan Goyvaerts Aspi's Chiro Gust 3 4 3 2 4 2 2 1 21
Ronde 2 | Groep 12 | Muur B | 14:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 35 Witze Tops Chiro Bevel A 3 6 8 6 4 6 2 8 43
2 159 Lennert Van der Wee KMKC Lint B 4 4 6 8 2 3 3 6 36
3 75 Joost Moyaert Forza Iberia! 6 8 1 3 3 2 1 3 27
4 145 Xuyên Boddou De buitenlanders en Joris 2 3 2 4 6 1 6 1 25
5 101 Jeroen Beyers 4 man en ne peirdek(l)op 1 2 3 1 1 4 8 4 24
6 100 Jules Sybertz Titsbeirensquad 8 1 4 2 8 8 4 2 37
Ronde 2 | Groep 13 | Muur C | 14:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 13 Thomas Boonen Blauwput A 8 8 2 4 1 8 1 8 40
2 178 Wouter Janssen de losers 4 4 4 6 8 1 4 4 35
3 136 Birthe Verrelst Chiro Pako ME 6 3 6 3 6 2 2 3 31
4 138 Karel Felix Team Suikerdip 3 1 3 8 3 4 6 2 30
5 102 Pieter De Klerk 4 man en ne peirdek(l)op 2 2 8 2 4 3 8 1 30
6 186 Sarah Andries MFS 1 6 1 1 2 6 3 6 26
Ronde 2 | Groep 14 | Muur D | 14:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 166 Bert Van Ammel KMKC Lint D(ames) 8 8 6 1 2 3 8 8 44
2 54 Dieter De Wilde Helemaal van slag 1 3 8 8 6 8 1 1 36
3 76 Alexandre Van de Vel de Sousa Forza Iberia! 3 4 1 6 3 2 6 6 31
4 117 Timo Diels Joeng Leive 4 2 3 2 8 6 2 4 31
5 64 Vincent Vandewoude Toen we nog mochten punken 6 6 4 3 4 1 3 3 30
6 69 Youri Van Chiro Bevel Chiro Bevel B 2 1 2 4 1 4 4 2 20
Ronde 2 | Groep 15 | Muur E | 14:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 36 Jonas Verwimp Chiro Bevel A 8 6 8 3 2 1 6 8 42
2 112 Tim Corten De Schtieren 2 8 6 4 4 6 8 4 42
3 28 Koen Vervliet Antwerpse handjes 4 3 2 6 6 8 1 6 36
4 160 Bjorn Verhaert KMKC Lint B 6 4 3 1 3 3 3 3 26
5 144 Thibaut Vangeel Tibbe & The Backbreakers 3 1 4 2 8 4 2 2 26
6 67 Lander Peinen Parijs 2024 1 2 1 8 1 2 4 1 20
Ronde 2 | Groep 16 | Muur F | 14:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 119 Simen Thys Joeng Leive 4 2 4 8 6 8 6 4 42
2 84 Gerrit Willems Laat de zon in je hart 8 6 1 6 4 4 8 1 38
3 16 Michiel Roebben Blauwput A 6 1 8 2 8 6 3 3 37
4 176 Jens Gysels de losers 3 8 2 3 1 3 4 6 30
5 46 Jules Breugelmans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 1 4 6 4 2 2 1 8 28
6 129 Zeta Bombeke Team Bannan 2 3 3 1 3 1 2 2 17
Ronde 2 | Groep 17 | Muur G | 14:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 61 Tim De Boom Toen we nog mochten punken 3 4 8 2 8 6 2 8 41
2 12 Stijn Verellen Pompoenkloppers 1 8 8 4 8 3 4 1 3 39
3 5 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 6 3 1 6 6 1 6 6 35
4 71 Robbe Dillen Chiro Bevel B 1 6 6 1 2 8 4 2 30
5 167 Greg De Reys KMKC Lint D(ames) 4 2 3 3 4 3 3 4 26
6 191 Nelsen Steve De rest mocht ni van hun madam 2 1 2 4 1 2 8 1 21
Ronde 2 | Groep 18 | Muur H | 14:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 34 Glenn Peeters Chiro Bevel A 8 8 8 4 8 6 8 8 58
2 150 Michiel Orleans Kantine Leuven en Dimmy 3 6 1 8 6 4 1 6 35
3 109 Jens Augustynen De Schtieren 1 4 3 3 2 8 6 1 28
4 157 Dario Jeurissen KMKC Lint B 4 2 6 1 4 3 2 4 26
5 141 Benjamin Hetzheim Tibbe & The Backbreakers 2 3 2 6 3 2 3 2 23
6 180 Ziggy De Block Overblijvers 6 1 4 2 1 1 4 3 22
Ronde 2 | Groep 19 | Muur I | 13:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 182 Sander Smet JAWEL! 8 8 3 3 8 2 8 6 46
2 177 Ward Hoefkens de losers 6 6 1 8 6 4 6 4 41
3 45 Cel Breugelmans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 4 4 6 4 3 8 4 3 36
4 131 Lisse De Bock Team Bannan 1 1 4 6 1 6 2 8 29
5 105 Jarne Fokker Si Segnor Capitano 3 3 8 2 4 3 3 2 28
6 174 Preetam Kumar Maheshwari Balls to the Wall 2 2 2 1 2 1 1 1 12
Ronde 2 | Groep 20 | Muur J | 14:05
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 8 Wouter Min Achilles en Moustafa 6 2 8 8 6 6 4 2 42
2 81 Toon Huls Laat de zon in je hart 1 3 4 6 4 4 8 8 38
3 63 Wout Mannaerts Toen we nog mochten punken 3 6 6 2 8 1 3 6 35
4 10 Gert Boonen Pompoenkloppers 1 8 8 1 1 2 8 6 1 35
5 70 Yanne Dela Ruelle Chiro Bevel B 4 4 2 3 3 3 1 4 24
6 165 Cassandra Jeurissen KMKC Lint D(ames) 2 1 3 4 1 2 2 3 18
Ronde 2 | Groep 21 | Muur A | 14:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 190 Jan Dupon ONEMANTEAM 6 8 8 8 8 8 4 8 58
2 110 Michael Vanneste De Schtieren 8 2 3 6 1 6 3 6 35
3 26 Joeri Janssens Antwerpse handjes 1 1 6 1 6 1 8 3 27
4 33 Wies Geerts Chiro Bevel A 3 4 4 4 2 3 6 1 27
5 158 Nick Van den Berg KMKC Lint B 4 6 1 2 3 2 1 4 23
6 143 Pim van Onsem Tibbe & The Backbreakers 2 3 2 3 4 4 2 2 22
Ronde 2 | Groep 22 | Muur B | 14:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 40 Kristof Vercammen d'Heiremenie 4 1 8 2 8 6 8 3 40
2 78 Hannes Dams Sin City Never Sleeps 8 3 2 1 2 8 6 8 38
3 47 Arno Horemans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 6 8 3 8 6 3 3 1 38
4 192 Michaël Lintermans Het Spoor 3 2 6 6 4 2 4 2 29
5 125 Tuur Christiaens De goeie zondag 1 6 1 4 3 4 1 4 24
6 175 Eric Morrison Njuguna Balls to the Wall 2 4 4 3 1 1 2 6 23
Ronde 2 | Groep 23 | Muur C | 14:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 6 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 8 8 6 6 8 8 6 8 58
2 164 Jarne Wouters KMKC Lint C 6 1 8 8 6 2 4 4 39
3 11 Rik Vanheuckelom Pompoenkloppers 1 1 6 1 4 3 3 8 6 32
4 62 Timothy De Ryck Toen we nog mochten punken 3 4 2 3 1 6 1 3 23
5 197 Lore Van Hool Chiro Bevel A+ 4 3 3 2 2 4 2 2 22
6 128 Kwinten Raman De goeie zondag 2 2 4 1 4 1 3 1 18
Ronde 2 | Groep 24 | Muur D | 14:55
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 20 Matthias Verschueren Malse mannnen 6 1 8 6 3 3 8 8 43
2 153 Kristof Cuyvers KMKC Lint A 3 6 1 8 8 8 2 4 40
3 27 Tim Jurgens Antwerpse handjes 8 8 3 3 6 1 6 2 37
4 87 Gianni Noulez de Miguel Three's a crowd 2 4 6 1 4 6 1 6 30
5 58 Sebastian Schillebeeckx Captain Beastly 4 2 2 4 1 2 4 3 22
6 21 Max Caers Danger Zone 1 3 4 2 2 4 3 1 20

Kwartfinale -

Kwartfinale | Groep 1 | Muur A | 15:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 34 Glenn Peeters Chiro Bevel A 8 4 8 3 8 8 4 8 51
2 178 Wouter Janssen de losers 4 3 4 6 6 1 8 3 35
3 156 Domien Vleugels KMKC Lint A 6 1 1 8 4 6 2 6 34
4 78 Hannes Dams Sin City Never Sleeps 1 2 6 4 1 4 6 4 28
5 120 Stefan Van de Leur Joeng Leive 2 8 3 1 3 3 3 1 24
6 187 Robbert Verreth MFS 3 6 2 2 2 2 1 2 20
Kwartfinale | Groep 2 | Muur C | 15:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 6 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 8 8 8 4 8 8 1 8 53
2 54 Dieter De Wilde Helemaal van slag 6 4 6 8 4 3 8 1 40
3 36 Jonas Verwimp Chiro Bevel A 2 3 2 6 6 2 6 4 31
4 65 Joren Canter Parijs 2024 4 1 1 2 3 4 2 6 23
5 96 Vertessen Nils WarandeParkBoys 3 2 4 1 2 6 3 2 23
6 47 Arno Horemans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 1 6 3 3 1 1 4 3 22
Kwartfinale | Groep 3 | Muur E | 15:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 84 Gerrit Willems Laat de zon in je hart 3 1 6 6 8 6 8 8 46
2 154 Enio Jeurissen KMKC Lint A 2 8 4 8 3 8 6 3 42
3 107 Pieter Gysemans Si Segnor Capitano 6 4 3 3 6 3 3 4 32
4 136 Birthe Verrelst Chiro Pako ME 1 2 8 4 2 1 1 6 25
5 177 Ward Hoefkens de losers 4 6 1 1 4 4 4 1 25
6 15 Willem Keppens Blauwput A 8 3 2 2 1 2 2 2 22
Kwartfinale | Groep 4 | Muur F | 15:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 190 Jan Dupon ONEMANTEAM 8 4 1 8 8 4 4 6 43
2 164 Jarne Wouters KMKC Lint C 4 8 6 3 6 1 6 8 42
3 103 Tom Goovaerts 4 man en ne peirdek(l)op 3 6 8 6 2 8 1 4 38
4 61 Tim De Boom Toen we nog mochten punken 6 3 3 4 4 2 8 3 33
5 55 Alexander Eeraerts Helemaal van slag 1 1 2 1 3 3 3 1 15
6 38 Melanie Mertens d'Heiremenie 2 2 4 2 1 6 2 2 21
Kwartfinale | Groep 5 | Muur H | 15:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 173 Pieter Geutjens Balls to the Wall 2 2 8 4 6 8 4 6 40
2 40 Kristof Vercammen d'Heiremenie 8 8 4 8 4 1 3 3 39
3 11 Rik Vanheuckelom Pompoenkloppers 1 1 6 3 1 8 2 8 8 37
4 45 Cel Breugelmans Chiro Elckerlyc & Jong Leven 2 4 1 6 6 3 3 6 4 33
5 83 Kwinten Rummens Laat de zon in je hart 6 4 2 3 2 4 2 2 25
6 134 Liese Cautreels Chiro Pako ME 3 3 1 2 1 6 1 1 18
Kwartfinale | Groep 6 | Muur J | 15:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 20 Matthias Verschueren Malse mannnen 6 3 4 6 8 4 8 4 43
2 63 Wout Mannaerts Toen we nog mochten punken 3 4 1 8 2 2 4 8 32
3 104 Yannick Lejeune 4 man en ne peirdek(l)op 2 2 2 3 6 3 3 6 27
4 161 Jeroen Cobbaut KMKC Lint C 4 1 6 1 4 6 2 2 26
5 76 Alexandre Van de Vel de Sousa Forza Iberia! 1 8 3 4 3 1 1 3 24
6 59 Senne Van Houdt Captain Beastly 8 6 8 2 1 8 6 1 40
Kwartfinale | Groep 7 | Muur A | 15:55
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 81 Toon Huls Laat de zon in je hart 8 1 8 6 2 6 8 8 47
2 13 Thomas Boonen Blauwput A 4 4 1 8 8 4 6 4 39
3 119 Simen Thys Joeng Leive 1 6 4 3 4 8 1 6 33
4 166 Bert Van Ammel KMKC Lint D(ames) 2 8 6 1 3 3 2 3 28
5 19 Laurent Moyersoen Malse mannnen 6 3 3 4 1 2 4 1 24
6 170 Lars Van Regenmortel Aspi's Chiro Gust 3 2 2 2 6 1 3 2 21
Kwartfinale | Groep 8 | Muur C | 15:55
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 112 Tim Corten De Schtieren 8 2 3 3 8 6 6 8 44
2 162 Willem Sunaert KMKC Lint C 3 6 2 6 6 8 8 3 42
3 12 Stijn Verellen Pompoenkloppers 1 6 3 6 8 3 2 3 6 37
4 60 Toon Van Looy Captain Beastly 4 8 4 2 4 4 4 4 34
5 196 Mauro Schelles Chiro Bevel A+ 2 4 8 4 2 3 2 2 27
- 99 Sander Geerkens Titsbeirensquad 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Kwartfinale | Groep 9 | Muur E | 15:55
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 1 Jens Bastiaens WinnerOfTheWinners 4 8 8 8 4 4 6 8 50
2 150 Michiel Orleans Kantine Leuven en Dimmy 8 6 3 3 8 6 3 4 41
3 182 Sander Smet JAWEL! 2 1 4 6 3 8 2 6 32
4 27 Tim Jurgens Antwerpse handjes 1 3 6 2 6 3 4 1 26
5 66 Robin Dhanis Parijs 2024 3 4 1 4 1 1 8 3 25
6 5 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 6 2 2 1 2 2 1 2 18
Kwartfinale | Groep 10 | Muur F | 15:55
# Nr Speler Team