VZW Muurke Klop

De eerste jaren organiseerden we de BK's als een feitelijke vereniging, maar in juni 2016 maakten we de overstap naar een VZW. Dit stelt ons in staat om eenvoudiger samen te werken met verschillende instanties en partners, en biedt onze medewerkers ook meteen enige gerechtelijke bescherming.

Sinds 2020 is er ook een commerciële aftakking, baldadig genaamd. We kregen regelmatig de vraag om activiteiten en evenementen op te komen luisteren met een spelletje muurke klop, maar hadden er vaak de tijd niet voor. Nu ja, tijd moet je maken, dachten Bart en Maarten, en dat hebben zij dan ook gedaan! Klik hier voor meer info omtrent "Muurke Klop for hire"!

Algemeen

KBO nummer 0656.504.512
Hoofdzetel Molenstraat 49
2560 Nijlen
Sinds 8 juni 2016
Rechtsvorm Vereniging zonder winstoogmerk

Raad van bestuur

Buelens, Ferre ferre@muurkeklop.be
Faes, Bart bart@muurkeklop.be
Fransen, Maarten maarten@muurkeklop.be
Gouweloose, Wietse wietse@muurkeklop.be
Kenens, Evert evert@muurkeklop.be
Vercammen, Ben ben@muurkeklop.be