Uitslag Voorjaarstoernooi Merksem 2016

Algemeen klassement

# Speler Team R1 1/4 1/2 F Totaal
1 Pieter-Jan De Smet 61-Army 1 49 45 42 24 160
2 Mathias Adriaensen Jins den 41 56 55 42 21 174
3 Ferre Buelens BKMK2016 50 46 45 18 159
4 Senne Cuypers MC De Brodders 62 55 46 15 178
5 Toon Van Looy MC De Brodders 61 50 56 12 179
6 Domien Vleugels KMKC Lint 54 43 40 9 146
7 Brian Peeters KMKC Lint 56 40 52 6 154
8 Robbe Van Dyck 61-Army 3 69 63 48 3 183
9 Mathias Vertessen 61-Army 3 62 48 39 - 149
10 Bart Faes BKMK2016 65 46 33 - 144
11 Maarten Meys 61-Army 2 55 45 35 - 135
12 Dries Van Looy MC De Brodders 52 49 31 - 132
13 Joeri Heggerick Helemaaljulliewetenzelluf 56 47 26 - 129
14 Wannes Phillips 26 Lads 53 46 28 - 127
15 Jorn Michielsen Team 95 53 43 30 - 126
16 Jelle Gommers MC De Brodders 45 37 35 - 117
17 Matthias De Beukelaer 61-Army 2 67 36 - - 103
18 Mike Van der Auwera Helemaaljulliewetenzelluf 57 40 - - 97
19 Pieter-Jan Caals 61-Army 2 60 36 - - 96
20 Michiel Van Aert VCK 59 35 - - 94
21 Frederik Niemans 61-Army 3 47 39 - - 86
22 Ward Van Hassel 26 Lads 51 33 - - 84
23 Ben Vercammen BKMK2016 55 28 - - 83
24 Wouter Gysemans 26 Lads 53 26 - - 79
25 Dries Leys Helemaaljulliewetenzelluf 45 33 - - 78
26 Robbe Devos 61-Army 1 52 26 - - 78
27 Jasper Van Geel Team 95 48 29 - - 77
28 Kristof Cuyvers KMKC Lint 55 21 - - 76
29 Carlien Ameloot Casual Dinner 46 29 - - 75
30 Simon Vleugels KMKC Lint 47 27 - - 74
31 Daphné De Weirt Never Give Up! 40 34 - - 74
32 Sofie Van Dyck Jins den 41 39 21 - - 60
33 Miguel Frey Alvarez 61-Army 2 44 - - - 44
34 Lander Meys 61-Army 1 42 - - - 42
35 Eva Meeus Never Give Up! 41 - - - 41
36 Yasmine Truyens Team 95 40 - - - 40
37 Gertjan Kranen Jins den 41 39 - - - 39
38 Anneke Verheyen Casual Dinner 38 - - - 38
39 Stef Goedemé 61-Army 1 38 - - - 38
40 Jill De Langh Casual Dinner 37 - - - 37
41 Yaro Meeusen 61-Army 3 36 - - - 36
42 Nick Prosec Helemaaljulliewetenzelluf 36 - - - 36
43 Pieter Goovaerts 26 Lads 36 - - - 36
44 Maura Verdoliva Never Give Up! 35 - - - 35
45 Katrien Franquet Never Give Up! 34 - - - 34
46 Valerie Herbosch Casual Dinner 33 - - - 33
47 Charlotte Pieters Jins den 41 32 - - - 32

Vrouwenklassement

# Speler Geraakt tot Totaal
1 Carlien Ameloot Kwartfinale 75
2 Daphné De Weirt Kwartfinale 74
3 Sofie Van Dyck Kwartfinale 60
4 Eva Meeus Ronde 1 41
5 Yasmine Truyens Ronde 1 40
6 Anneke Verheyen Ronde 1 38
7 Jill De Langh Ronde 1 37
8 Maura Verdoliva Ronde 1 35
9 Katrien Franquet Ronde 1 34
10 Valerie Herbosch Ronde 1 33
11 Charlotte Pieters Ronde 1 32

Ploegenklassement

# Team Afkomstig van Totaal
1 MC De Brodders Grobbendonk 606
2 61-Army 3 Merksem 454
3 KMKC Lint Lint 450
4 BKMK2016 Nijlen 386
5 61-Army 2 Merksem 378
6 Helemaaljulliewetenzelluf - 340
7 26 Lads Merksem 326
8 61-Army 1 Merksem 318
9 Jins den 41 - 305
10 Team 95 - 243
11 Never Give Up! Merksem 184
12 Casual Dinner Merksem 183
13 VCK - 94

Lokaal klassement

# Speler Woonplaats Geraakt tot Totaal
1 Mathias Adriaensen Merksem Finale 174
2 Mathias Vertessen Merksem Halve Finale 149
3 Maarten Meys Merksem Halve Finale 135
4 Pieter-Jan Caals Merksem Kwartfinale 96
5 Michiel Van Aert Merksem Kwartfinale 94
6 Ward Van Hassel Merksem Kwartfinale 84
7 Wouter Gysemans Merksem Kwartfinale 79
8 Robbe Devos Merksem Kwartfinale 78
9 Carlien Ameloot Merksem Kwartfinale 75
10 Daphné De Weirt Merksem Kwartfinale 74
11 Sofie Van Dyck Merksem Kwartfinale 60
12 Miguel Frey Alvarez Merksem Ronde 1 44
13 Lander Meys Merksem Ronde 1 42
14 Gertjan Kranen Merksem Ronde 1 39
15 Anneke Verheyen Merksem Ronde 1 38
16 Stef Goedemé Merksem Ronde 1 38
17 Yaro Meeusen Merksem Ronde 1 36
18 Pieter Goovaerts Merksem Ronde 1 36
19 Katrien Franquet Merksem Ronde 1 34
20 Charlotte Pieters Merksem Ronde 1 32

Ronde 1 -

Ronde 1 | Groep 1 | Muur A | 11:00
# Nr Speler Team S1 Totaal
1 10 Senne Cuypers MC De Brodders 62 62
2 15 Brian Peeters KMKC Lint 56 56
3 18 Mathias Adriaensen Jins den 41 56 56
4 8 Daphné De Weirt Never Give Up! 40 40
5 40 Stef Goedemé 61-Army 1 38 38
6 47 Pieter Goovaerts 26 Lads 36 36
Ronde 1 | Groep 2 | Muur B | 11:00
# Nr Speler Team S1 Totaal
1 1 Michiel Van Aert VCK 59 59
2 22 Mike Van der Auwera Helemaaljulliewetenzelluf 57 57
3 4 Jasper Van Geel Team 95 48 48
4 13 Simon Vleugels KMKC Lint 47 47
5 7 Eva Meeus Never Give Up! 41 41
6 32 Yaro Meeusen 61-Army 3 36 36
Ronde 1 | Groep 3 | Muur A | 11:10
# Nr Speler Team S1 Totaal
1 9 Toon Van Looy MC De Brodders 61 61
2 46 Wannes Phillips 26 Lads 53 53
3 29 Ferre Buelens BKMK2016 50 50
4 35 Frederik Niemans 61-Army 3 47 47
5 37 Miguel Frey Alvarez 61-Army 2 44 44
6 25 Valerie Herbosch Casual Dinner 33 33
Ronde 1 | Groep 4 | Muur B | 11:10
# Nr Speler Team S1 Totaal
1 38 Matthias De Beukelaer 61-Army 2 67 67
2 23 Joeri Heggerick Helemaaljulliewetenzelluf 56 56
3 14 Domien Vleugels KMKC Lint 54 54
4 17 Sofie Van Dyck Jins den 41 39 39
5 28 Anneke Verheyen Casual Dinner 38 38
6 6 Katrien Franquet Never Give Up! 34 34
Ronde 1 | Groep 5 | Muur A | 11:20
# Nr Speler Team S1 Totaal
1 36 Pieter-Jan Caals 61-Army 2 60 60
2 16 Kristof Cuyvers KMKC Lint 55 55
3 45 Ward Van Hassel 26 Lads 51 51
4 11 Jelle Gommers MC De Brodders 45 45
5 43 Lander Meys 61-Army 1 42 42
6 5 Maura Verdoliva Never Give Up! 35 35
Ronde 1 | Groep 6 | Muur B | 11:20
# Nr Speler Team S1 Totaal
1 33 Robbe Van Dyck 61-Army 3 69 69
2 3 Jorn Michielsen Team 95 53 53
3 12 Dries Van Looy MC De Brodders 52 52
4 24 Dries Leys Helemaaljulliewetenzelluf 45 45
5 26 Jill De Langh Casual Dinner 37 37
6 20 Charlotte Pieters Jins den 41 32 32
Ronde 1 | Groep 7 | Muur A | 11:30
# Nr Speler Team S1 Totaal
1 34 Mathias Vertessen 61-Army 3 62 62
2 30 Ben Vercammen BKMK2016 55 55
3 42 Pieter-Jan De Smet 61-Army 1 49 49
4 27 Carlien Ameloot Casual Dinner 46 46
5 2 Yasmine Truyens Team 95 40 40
6 21 Nick Prosec Helemaaljulliewetenzelluf 36 36
Ronde 1 | Groep 8 | Muur B | 11:30
# Nr Speler Team S1 Totaal
1 31 Bart Faes BKMK2016 65 65
2 39 Maarten Meys 61-Army 2 55 55
3 44 Wouter Gysemans 26 Lads 53 53
4 41 Robbe Devos 61-Army 1 52 52
5 19 Gertjan Kranen Jins den 41 39 39
- - - - - -

Kwartfinale -

Kwartfinale | Groep 1 | Muur A | 11:50
# Nr Speler Team S1 Totaal
1 10 Senne Cuypers MC De Brodders 55 55
2 29 Ferre Buelens BKMK2016 46 46
3 42 Pieter-Jan De Smet 61-Army 1 45 45
4 3 Jorn Michielsen Team 95 43 43
5 22 Mike Van der Auwera Helemaaljulliewetenzelluf 40 40
6 36 Pieter-Jan Caals 61-Army 2 36 36
7 44 Wouter Gysemans 26 Lads 26 26
8 17 Sofie Van Dyck Jins den 41 21 21
Kwartfinale | Groep 2 | Muur B | 11:50
# Nr Speler Team S1 Totaal
1 33 Robbe Van Dyck 61-Army 3 63 63
2 46 Wannes Phillips 26 Lads 46 46
3 14 Domien Vleugels KMKC Lint 43 43
4 11 Jelle Gommers MC De Brodders 37 37
5 1 Michiel Van Aert VCK 35 35
6 8 Daphné De Weirt Never Give Up! 34 34
7 30 Ben Vercammen BKMK2016 28 28
8 41 Robbe Devos 61-Army 1 26 26
Kwartfinale | Groep 3 | Muur A | 12:00
# Nr Speler Team S1 Totaal
1 18 Mathias Adriaensen Jins den 41 55 55
2 9 Toon Van Looy MC De Brodders 50 50
3 34 Mathias Vertessen 61-Army 3 48 48
4 39 Maarten Meys 61-Army 2 45 45
5 45 Ward Van Hassel 26 Lads 33 33
6 24 Dries Leys Helemaaljulliewetenzelluf 33 33
7 13 Simon Vleugels KMKC Lint 27 27
8 16 Kristof Cuyvers KMKC Lint 21 21
Kwartfinale | Groep 4 | Muur B | 12:00
# Nr Speler Team S1 Totaal
1 12 Dries Van Looy MC De Brodders 49 49
2 23 Joeri Heggerick Helemaaljulliewetenzelluf 47 47
3 31 Bart Faes BKMK2016 46 46
4 15 Brian Peeters KMKC Lint 40 40
5 35 Frederik Niemans 61-Army 3 39 39
6 38 Matthias De Beukelaer 61-Army 2 36 36
7 27 Carlien Ameloot Casual Dinner 29 29
8 4 Jasper Van Geel Team 95 29 29

Halve Finale -

Halve Finale | Groep 1 | Muur A | 12:20
# Nr Speler Team S1 Totaal
1 15 Brian Peeters KMKC Lint 52 52
2 10 Senne Cuypers MC De Brodders 46 46
3 29 Ferre Buelens BKMK2016 45 45
4 14 Domien Vleugels KMKC Lint 40 40
5 34 Mathias Vertessen 61-Army 3 39 39
6 39 Maarten Meys 61-Army 2 35 35
7 12 Dries Van Looy MC De Brodders 31 31
8 46 Wannes Phillips 26 Lads 28 28
Halve Finale | Groep 2 | Muur B | 12:20
# Nr Speler Team S1 Totaal
1 9 Toon Van Looy MC De Brodders 56 56
2 33 Robbe Van Dyck 61-Army 3 48 48
3 42 Pieter-Jan De Smet 61-Army 1 42 42
4 18 Mathias Adriaensen Jins den 41 42 42
5 11 Jelle Gommers MC De Brodders 35 35
6 31 Bart Faes BKMK2016 33 33
7 3 Jorn Michielsen Team 95 30 30
8 23 Joeri Heggerick Helemaaljulliewetenzelluf 26 26

Finale -

Powered by scorekeeper.io