Uitslag Belgisch Kampioenschap 2017

Algemeen klassement

# Speler Team R1 H R2 1/4 1/2 F Totaal
1 Gilles Bittoun Team Mals 35 33 42 32 34 18 161
2 Wouter Min Achilles en Moustafa 49 - 37 38 35 15 174
3 Matthias De Beukelaer 61-Army 1 35 - 30 31 35 12 143
4 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 56 - 37 43 32 9 177
5 Nick Daelemans The Deadsmashers 61 38 25 30 39 30 6 143
6 Arvid Rogiers d'Heiremenie 36 36 35 43 37 3 154
7 Enio Jeurissen KMKC Lint Heren A 43 - 39 44 25 - 151
8 Pieter-Jan De Smet 61-Army 1 51 - 32 41 27 - 151
9 Pieter Rombouts Team Leuven 49 - 36 35 29 - 149
10 Toon Huls Team Leuven 50 - 39 32 26 - 147
11 Emiel Lagrillière Joeng Leive 47 - 42 31 26 - 146
12 Domien Vleugels KMKC Lint Heren A 43 - 33 38 31 - 145
13 Matthias Martens TC Savanti 52 - 29 32 25 - 138
14 Matthias Verschueren Team Mals 45 - 31 35 25 - 136
15 Maarten Van Dessel The Good, The Bad & Den Davy 35 35 29 48 21 - 133
16 Arnout De Wilde TC Savanti 41 38 34 33 24 - 132
17 Simon Vleugels KMKC Lint Heren C 37 - 34 37 23 - 131
18 Lander Meys 61-Army 2 34 36 33 31 19 - 117
19 Olivier Herbosch Apéro! 60 - 33 28 - - 121
20 Mathias Vertessen The Deadsmashers 61 52 - 38 31 - - 121
21 Quinten Vanderheyden 61-Army 2 56 - 36 28 - - 120
22 Robbe Van Dyck The Deadsmashers 61 45 - 40 31 - - 116
23 Toon Daems De Danny's 49 - 45 16 - - 110
24 Gert Boonen Team Tank 41 - 39 28 - - 108
25 Michaël Vanthillo KMKC Lint Heren A 43 - 33 30 - - 106
26 Frederic Verstraeten Harlem Globeshotters 2 51 - 48 7 - - 106
27 Sam Verbist 61-Army 2 36 32 39 29 - - 104
28 Lennert Bogaerts Team Rocket 47 - 30 27 - - 104
29 Quinten De Pourq 61-Army 3 40 37 39 24 - - 103
30 Daan Christiaens Harlem Globeshotters 1 42 - 30 28 - - 100
31 Simen Thys Joeng Leive 46 - 32 21 - - 99
32 Foeke Apers Acht Vingers 44 - 33 22 - - 99
33 Tim De Boom De Palliatiefkes 38 - 32 28 - - 98
34 Robbe Devos 61-Army 1 30 30 38 29 - - 97
35 Viktor De Nys Apéro! 35 30 31 30 - - 96
36 Jimmy - Blauwput A 47 - 26 23 - - 96
37 Willem Keppens Blauwput A 43 - 33 19 - - 95
38 Sam De Pauw Acht Vingers 39 - 34 22 - - 95
39 Kristof Cuyvers KMKC Lint Heren B 46 - 38 10 - - 94
40 Olivier Verdonck Team Mals 37 - 29 26 - - 92
41 Christophe Conrad KMKC Lint Heren C 38 31 33 20 - - 91
42 Nicolas Tavernier Team Rocket 30 31 36 24 - - 90
43 Shenzi Boom TC Savanti 28 36 32 28 - - 88
44 Wouter Gijsmans No Walls, No Glory 42 - 27 18 - - 87
45 Alwyn Wymeersch Acht Vingers 29 28 28 29 - - 86
46 Robbe Desmarets Apéro! 33 34 36 16 - - 85
47 Jan De Cauter Chiro Bevel 29 31 27 28 - - 84
48 Gijs Van den Broeck Team Gijs 29 26 30 24 - - 83
49 Yannick Lepage Celta de Amigos 27 38 33 22 - - 82
50 Nick Hermans Team Tank 28 37 39 15 - - 82
51 Robbe Dillen Chiro Bevel 2.0 21 32 32 26 - - 79
52 Isa Van Leemput 61-Army 3 28 29 26 15 - - 72
53 Michiel Kempeneers Balls to the Wall 16 30 33 23 - - 72
54 Frederique Millau Harlem Globeshotters 2 8 31 39 24 - - 71
55 Jeroen De Tollenaere TC Savanti 51 - 29 - - - 80
56 Dieter Lenaerts Chiro Joengerlyc 54 - 25 - - - 79
57 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 54 - 22 - - - 76
58 Quinten Van Meerbeeck KMKC Lint Heren A 49 - 26 - - - 75
59 Brian Peeters KMKC Lint Heren B 45 - 29 - - - 74
60 Robin Gyzels The Good, The Bad & Den Davy 46 - 28 - - - 74
61 Jens Verlinden Jens' Angels 43 38 31 - - - 74
62 Jared Ruymaeckers Harlem Globeshotters 2 51 - 23 - - - 74
63 Mitchy - Blauwput A 49 - 25 - - - 74
64 Toon Valaert Harlem Globeshotters 1 47 - 26 - - - 73
65 Dennis Coomans Chiro Kastel 48 - 23 - - - 71
66 Tine Van Assche Jens' Angels 27 29 30 - - - 69
67 Melanie Mertens d'Heiremenie 39 33 24 - - - 69
68 Daphné De Weirt Never Give Up! 46 - 19 - - - 74
69 Ellen Verschueren Chiro Pako 36 32 17 - - - 71
70 Jan Van Wolvelaer Harlem Globeshotters 1 37 33 32 - - - 69
71 Yaro Meeusen 61-Army 3 40 - 28 - - - 68
72 Senne Verwimp Chiro Bevel 44 - 24 - - - 68
73 Jan-Maarten Descamps Blauwput A 42 - 25 - - - 67
74 Jochem Lembregts Chiro Bevel 38 - 29 - - - 67
75 Gilles Lagrillière Team Mals 42 - 25 - - - 67
76 Jarne Wouters KMKC Lint Heren C 45 - 21 - - - 66
77 Wout Mannaerts De Palliatiefkes 41 - 24 - - - 65
78 Claes Marynen Kentine Leuven 39 - 25 - - - 64
79 Alexander Croes The Good, The Bad & Den Davy 38 - 25 - - - 63
80 Willem Sunaert KMKC Lint Heren C 38 - 25 - - - 63
81 Glenn Sebregts Balls to the Wall 44 - 19 - - - 63
82 Maarten Wuyts Chiro Bevel 37 - 26 - - - 63
83 Philippe Witvrouwen Chiro Kastel 40 36 22 - - - 62
84 Dieter Cloet De Nobele Kloppers 40 - 22 - - - 62
85 Michiel Orleans Kentine Leuven 33 32 29 - - - 62
86 Robin Vermeulen Team Leuven 41 33 20 - - - 61
87 Pieter Mollemans De Nobele Kloppers 42 - 19 - - - 61
88 Bram De Peuter De Danny's 36 34 24 - - - 60
89 Denis Verstraeten Harlem Globeshotters 2 34 - 26 - - - 60
90 Mitchel Vandenhoeck KMKC Lint Heren B 35 31 25 - - - 60
91 Jelle Mampaey Team Leuven 38 31 22 - - - 60
92 Kylian Van Eecke 61-Army 1 34 27 23 - - - 57
93 Kristof Vercammen d'Heiremenie 33 36 24 - - - 57
94 Merijn Driesen Chiro Bevel 2.0 48 - 7 - - - 55
95 Arno Horemans Joeng Leive 34 38 21 - - - 55
96 Rik Vanheuckelom Chiro Kastel 31 31 22 - - - 53
97 Greg De Groot De Danny's 30 29 22 - - - 52
98 Glenn Peeters Chiro Bevel 2.0 45 - 7 - - - 52
99 Ferre Deblock 61-Army 3 25 30 23 - - - 48
100 Anthony Lambotte Harlem Globeshotters 1 32 30 16 - - - 48
101 Thaikis De Bruyne Kentine Leuven 30 30 16 - - - 46
102 Siebe De Belie Apéro! 24 36 18 - - - 42
103 Laura Vercammen Chiro Pako 34 - 7 - - - 41
104 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 25 31 11 - - - 36
105 Noa Bortolin KMKC Lint Dames 26 30 10 - - - 36
106 Ellen Denis No Walls, No Glory 21 30 13 - - - 34
107 Inara Benali Voor ons nog ne wijn! 18 27 14 - - - 32
108 Frederik Gielis Harlem Globeshotters 3 16 27 7 - - - 23
109 Eva Meeus Never Give Up! 39 25 - - - - 54
110 Ferre Obbels Chiro Bevel 2.0 43 20 - - - - 43
111 Jorne Burkhard KMKC Lint Heren B 42 29 - - - - 42
112 Stijn Verellen Team Tank 39 20 - - - - 39
113 Arnout Jordens Acht Vingers 38 27 - - - - 38
114 Ellen D'Hooghe No Walls, No Glory 36 21 - - - - 36
115 Maura Verdoliva Never Give Up! 35 28 - - - - 35
116 Dries Boonen Team Tank 35 25 - - - - 35
117 Anaïs Maricaux KMKC Lint Dames 34 22 - - - - 34
118 Pieter-Jan Caals 61-Army 2 34 20 - - - - 34
119 Ruben Van Assche Celta de Amigos 34 29 - - - - 34
120 Kevin Nelissen The Good, The Bad & Den Davy 34 22 - - - - 34
121 Emma Hofman Jens' Angels 34 27 - - - - 34
122 Dennis De Doncker Chiro Joengerlyc 33 18 - - - - 33
123 Julien Mathieu Celta de Amigos 32 22 - - - - 32
124 Sverre Peeters Kentine Leuven 31 25 - - - - 31
125 Jorik Baeyens Chiro Kastel 31 25 - - - - 31
126 Katrien Franquet Never Give Up! 30 18 - - - - 30
127 Margaux Vandenhoeck KMKC Lint Dames 29 20 - - - - 29
128 Lena Fokker Kneus en gezelligheid 29 21 - - - - 29
129 Jana Ruymaekers Het Eiland 28 27 - - - - 28
130 Stefan Van de Leur Joeng Leive 28 22 - - - - 28
131 Cassandra Jeurissen KMKC Lint Dames 28 26 - - - - 28
132 Hanne Fonteyne 4wijve 28 21 - - - - 28
133 Hannes Bocklandt De Palliatiefkes 27 26 - - - - 27
134 Luna Van Wallendael 4wijve 27 27 - - - - 27
135 Roel Van Dyck Chiro Joengerlyc 26 28 - - - - 26
136 Amber Dekeyser De Nobele Kloppers 26 25 - - - - 26
137 Frederik Niemans The Deadsmashers 61 26 26 - - - - 26
138 Timothy De Ryck De Palliatiefkes 26 28 - - - - 26
139 Iza Mostien 4wijve 26 25 - - - - 26
140 Marjolein Lyssens No Walls, No Glory 25 25 - - - - 25
141 Lynn Crauwels Jens' Angels 25 25 - - - - 25
142 Josefien Mertens d'Heiremenie 25 22 - - - - 25
143 Jasper Heymans Team Rocket 24 12 - - - - 24
144 Laura Ruymaekers Het Eiland 24 29 - - - - 24
145 Eva Brijs Het Eiland 24 21 - - - - 24
146 Enea Verdoliva Kneus en gezelligheid 24 23 - - - - 24
147 Emma Verwimp Kneus en gezelligheid 24 20 - - - - 24
148 Sofie Van Dyck Voor ons nog ne wijn! 22 14 - - - - 22
149 Vincent Hauqier De Danny's 22 13 - - - - 22
150 Sarah Volders Chiro Pako 21 26 - - - - 21
151 Matilde Verwimp 4wijve 20 22 - - - - 20
152 Sebastiaan Vernimmen De Nobele Kloppers 19 23 - - - - 19
153 Lienke Peeters Voor ons nog ne wijn! 19 23 - - - - 19
154 Nicolas Jaeken Team Rocket 19 12 - - - - 19
155 Haike Verbeeck Chiro Pako 19 17 - - - - 19
156 Lore Gyzels Chiro Joengerlyc 17 26 - - - - 17
157 Charlotte Jansen Voor ons nog ne wijn! 17 22 - - - - 17
158 Jens Marquenie Kneus en gezelligheid 16 25 - - - - 16
159 Anne Sluijs Het Eiland 14 21 - - - - 14
160 Thomas Dupont StraightOuttaLier 8 18 - - - - 8
161 Henri Staf Riefers 8 12 - - - - 8
162 Wout Van Hoof StraightOuttaLier 8 - - - - - 8
163 Charles Bonné StraightOuttaLier 8 - - - - - 8
164 Kai Bergen StraightOuttaLier 8 - - - - - 8
165 Joren Claessens Riefers 8 - - - - - 8
166 Thijs Renson Riefers 8 - - - - - 8
167 Lucas Devos Riefers 8 - - - - - 8
168 Jasper Spruyt Celta de Amigos 8 - - - - - 8
169 Lennaert Wouters Balls to the Wall 8 - - - - - 8
170 Gianni Schellens Balls to the Wall 8 - - - - - 8

Vrouwenklassement

# Speler Geraakt tot F ♀ Totaal
1 Ellen Verschueren Vrouwenfinale 18 71
2 Eva Meeus Vrouwenfinale 15 54
3 Tine Van Assche Vrouwenfinale 12 69
4 Daphné De Weirt Vrouwenfinale 9 74
5 Melanie Mertens Vrouwenfinale 6 69
6 Isa Van Leemput Vrouwenfinale 3 72
7 Laura Vercammen Ronde 2 - 41
8 Ellen Claeskens Ronde 2 - 36
9 Noa Bortolin Ronde 2 - 36
10 Ellen D'Hooghe Herkansing - 36
11 Maura Verdoliva Herkansing - 35
12 Emma Hofman Herkansing - 34
13 Ellen Denis Ronde 2 - 34
14 Anaïs Maricaux Herkansing - 34
15 Inara Benali Ronde 2 - 32
16 Katrien Franquet Herkansing - 30
17 Margaux Vandenhoeck Herkansing - 29
18 Lena Fokker Herkansing - 29
19 Hanne Fonteyne Herkansing - 28
20 Cassandra Jeurissen Herkansing - 28
21 Jana Ruymaekers Herkansing - 28
22 Luna Van Wallendael Herkansing - 27
23 Amber Dekeyser Herkansing - 26
24 Iza Mostien Herkansing - 26
25 Marjolein Lyssens Herkansing - 25
26 Lynn Crauwels Herkansing - 25
27 Josefien Mertens Herkansing - 25
28 Emma Verwimp Herkansing - 24
29 Enea Verdoliva Herkansing - 24
30 Eva Brijs Herkansing - 24
31 Laura Ruymaekers Herkansing - 24
32 Sofie Van Dyck Herkansing - 22
33 Sarah Volders Herkansing - 21
34 Lienke Peeters Herkansing - 19
35 Haike Verbeeck Herkansing - 19
36 Lore Gyzels Herkansing - 17
37 Charlotte Jansen Herkansing - 17
38 Anne Sluijs Herkansing - 14

Ploegenklassement

# Team Afkomstig van Totaal
1 KMKC Lint Heren A Lint 477
2 Achilles en Moustafa Nijlen 463
3 Team Mals Nijlen 456
4 61-Army 1 Merksem 448
5 TC Savanti Sint-Amands 438
6 Team Leuven Leuven 417
7 The Deadsmashers 61 Merksem 406
8 61-Army 2 Merksem 375
9 KMKC Lint Heren C Lint 351
10 Apéro! Merksem 344
11 Blauwput A Kessel-Lo 332
12 Joeng Leive Nijlen 328
13 Acht Vingers Sint-Niklaas 318
14 Harlem Globeshotters 2 Sint-Niklaas 311
15 d'Heiremenie Nijlen 305
16 The Good, The Bad & Den Davy Nijlen 304
17 61-Army 3 Merksem 291
18 Harlem Globeshotters 1 Sint-Niklaas 290
19 Chiro Bevel Bevel 282
20 KMKC Lint Heren B Lint 270
21 Team Tank Kasterlee 264
22 De Danny's Nijlen 244
23 Team Rocket Putte 237
24 Chiro Bevel 2.0 Bevel 229
25 Chiro Kastel Kasterlee 217
26 De Palliatiefkes Sint-Niklaas 216
27 Kentine Leuven Merksem 203
28 Jens' Angels Nijlen 202
29 Never Give Up! Merksem 193
30 No Walls, No Glory Antwerpen 182
31 De Nobele Kloppers Mechelen 168
32 Celta de Amigos Mechelen 156
33 Chiro Joengerlyc Nijlen 155
34 Chiro Pako Nijlen 152
35 Balls to the Wall Mechelen-Leuven 151
36 KMKC Lint Dames Lint 127
37 4wijve Merksem 101
38 Kneus en gezelligheid Merksem 93
39 Voor ons nog ne wijn! Merksem 90
40 Het Eiland Antwerpen 90
41 Team Gijs Leuven 83
42 Riefers Leuven 32
43 StraightOuttaLier Lier 32
44 Harlem Globeshotters 3 Sint-Niklaas 23

Lokaal klassement

# Speler Woonplaats Geraakt tot Totaal
1 Glenn Daneels Kessel Finale 177
2 Emiel Lagrillière Nijlen Halve Finale 146
3 Matthias Verschueren Nijlen Halve Finale 136
4 Maarten Van Dessel Nijlen Halve Finale 133
5 Toon Daems Nijlen Kwartfinale 110
6 Simen Thys Nijlen Kwartfinale 99
7 Olivier Verdonck Nijlen Kwartfinale 92
8 Wouter Gijsmans Nijlen Kwartfinale 87
9 Jan De Cauter Bevel Kwartfinale 84
10 Robbe Dillen Bevel Kwartfinale 79
11 Dieter Lenaerts Nijlen Ronde 2 79
12 Robin Gyzels Nijlen Ronde 2 74
13 Tine Van Assche Nijlen Vrouwenfinale 69
14 Ellen Verschueren Nijlen Vrouwenfinale 71
15 Senne Verwimp Bevel Ronde 2 68
16 Jochem Lembregts Bevel Ronde 2 67
17 Gilles Lagrillière Nijlen Ronde 2 67
18 Glenn Sebregts Nijlen Ronde 2 63
19 Maarten Wuyts Nijlen Ronde 2 63
20 Bram De Peuter Nijlen Ronde 2 60
21 Kristof Vercammen Nijlen Ronde 2 57
22 Merijn Driesen Nijlen Ronde 2 55
23 Arno Horemans Bevel Ronde 2 55
24 Greg De Groot Nijlen Ronde 2 52
25 Glenn Peeters Bevel Ronde 2 52
26 Laura Vercammen Nijlen Ronde 2 41
27 Ferre Obbels Bevel Herkansing 43
28 Kevin Nelissen Nijlen Herkansing 34
29 Emma Hofman Nijlen Herkansing 34
30 Dennis De Doncker Nijlen Herkansing 33
31 Roel Van Dyck Nijlen Herkansing 26
32 Lynn Crauwels Nijlen Herkansing 25
33 Josefien Mertens Nijlen Herkansing 25
34 Sarah Volders Nijlen Herkansing 21
35 Haike Verbeeck Nijlen Herkansing 19
36 Lore Gyzels Nijlen Herkansing 17

Ronde 1 -

Ronde 1 | Groep 1 | Muur A | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 55 Michaël Vanthillo KMKC Lint Heren A 1 8 3 1 8 8 8 6 43
2 124 Olivier Verdonck Team Mals 8 1 1 6 4 6 3 8 37
3 7 Kevin Nelissen The Good, The Bad & Den Davy 4 6 8 3 3 2 6 2 34
4 20 Kristof Vercammen d'Heiremenie 6 3 6 8 6 1 2 1 33
5 10 Frederik Niemans The Deadsmashers 61 2 4 4 4 2 3 4 3 26
6 99 Lienke Peeters Voor ons nog ne wijn! 3 2 2 2 1 4 1 4 19
Ronde 1 | Groep 2 | Muur B | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 27 Matthias Martens TC Savanti 6 6 8 4 8 6 6 8 52
2 127 Pieter Rombouts Team Leuven 8 8 4 3 6 8 8 4 49
3 24 Maura Verdoliva Never Give Up! 3 3 6 8 3 3 3 6 35
4 38 Anthony Lambotte Harlem Globeshotters 1 4 4 3 6 4 4 4 3 32
5 118 Jens Marquenie Kneus en gezelligheid 2 2 2 2 2 2 2 2 16
6 155 Thomas Dupont StraightOuttaLier 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 3 | Muur C | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 13 Lennert Bogaerts Team Rocket 6 4 4 8 6 3 8 8 47
2 111 Simen Thys Joeng Leive 8 6 2 6 8 4 6 6 46
3 60 Mitchel Vandenhoeck KMKC Lint Heren B 4 2 8 3 4 8 2 4 35
4 101 Thaikis De Bruyne Kentine Leuven 2 8 6 4 3 2 3 2 30
5 65 Noa Bortolin KMKC Lint Dames 3 3 3 2 2 6 4 3 26
- 50 Gianni Schellens Balls to the Wall 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 4 | Muur D | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 162 Pieter Mollemans De Nobele Kloppers 4 4 4 8 8 6 2 6 42
2 48 Wout Mannaerts De Palliatiefkes 2 3 8 4 2 8 6 8 41
3 36 Philippe Witvrouwen Chiro Kastel 6 6 3 6 4 3 8 4 40
4 175 Ellen Verschueren Chiro Pako 8 8 2 2 6 4 4 2 36
5 108 Marjolein Lyssens No Walls, No Glory 3 2 6 3 3 2 3 3 25
6 41 Frederique Millau Harlem Globeshotters 2 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 5 | Muur E | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 165 Jimmy - Blauwput A 4 8 8 8 3 6 6 4 47
2 51 Glenn Sebregts Balls to the Wall 2 3 3 6 6 8 8 8 44
3 87 Ferre Obbels Chiro Bevel 2.0 8 6 6 2 8 3 4 6 43
4 140 Roel Van Dyck Chiro Joengerlyc 3 4 4 3 4 4 2 2 26
5 171 Laura Ruymaekers Het Eiland 6 2 2 4 2 2 3 3 24
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 6 | Muur F | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 2 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 8 2 8 8 6 8 8 8 56
2 84 Maarten Wuyts Chiro Bevel 2 8 2 4 8 4 3 6 37
3 144 Robbe Desmarets Apéro! 4 4 6 6 2 3 4 4 33
4 71 Robbe Devos 61-Army 1 3 6 4 3 4 6 2 2 30
5 25 Shenzi Boom TC Savanti 6 3 3 2 3 2 6 3 28
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 7 | Muur A | 11:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 123 Matthias Verschueren Team Mals 2 6 8 8 3 4 8 6 45
2 62 Willem Sunaert KMKC Lint Heren C 4 2 2 4 6 8 4 8 38
3 40 Jan Van Wolvelaer Harlem Globeshotters 1 8 4 3 6 8 2 3 3 37
4 8 Maarten Van Dessel The Good, The Bad & Den Davy 6 3 4 2 4 6 6 4 35
5 14 Nicolas Jaeken Team Rocket 1 8 1 3 2 1 2 1 19
6 97 Inara Benali Voor ons nog ne wijn! 3 1 6 1 1 3 1 2 18
Ronde 1 | Groep 8 | Muur B | 11:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 21 Daphné De Weirt Never Give Up! 6 8 8 3 6 3 8 4 46
2 105 Wouter Gijsmans No Walls, No Glory 3 6 4 8 4 8 3 6 42
3 126 Jelle Mampaey Team Leuven 4 3 3 6 2 6 6 8 38
4 74 Lander Meys 61-Army 2 8 4 2 4 8 4 2 2 34
5 120 Emma Verwimp Kneus en gezelligheid 2 2 6 2 3 2 4 3 24
6 148 Henri Staf Riefers 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 9 | Muur C | 11:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 58 Kristof Cuyvers KMKC Lint Heren B 3 6 4 8 6 8 8 3 46
2 79 Yaro Meeusen 61-Army 3 1 8 8 4 3 6 2 8 40
3 92 Stijn Verellen Team Tank 6 4 6 6 4 1 6 6 39
4 66 Cassandra Jeurissen KMKC Lint Dames 4 3 1 3 8 3 4 2 28
5 133 Lynn Crauwels Jens' Angels 8 2 3 1 2 2 3 4 25
6 172 Anne Sluijs Het Eiland 2 1 2 2 1 4 1 1 14
Ronde 1 | Groep 10 | Muur D | 11:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 42 Jared Ruymaeckers Harlem Globeshotters 2 8 8 1 8 4 8 8 6 51
2 56 Domien Vleugels KMKC Lint Heren A 4 1 8 6 8 4 4 8 43
3 35 Rik Vanheuckelom Chiro Kastel 1 6 3 4 6 3 6 2 31
4 45 Hannes Bocklandt De Palliatiefkes 2 3 6 3 1 6 3 3 27
5 88 Robbe Dillen Chiro Bevel 2.0 3 2 4 1 3 2 2 4 21
6 173 Haike Verbeeck Chiro Pako 6 4 2 2 2 1 1 1 19
Ronde 1 | Groep 11 | Muur E | 11:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 139 Dieter Lenaerts Chiro Joengerlyc 8 6 8 6 6 8 6 6 54
2 167 Jan-Maarten Descamps Blauwput A 4 8 6 4 3 6 8 3 42
3 77 Quinten De Pourq 61-Army 3 6 4 3 8 4 3 4 8 40
4 114 Julien Mathieu Celta de Amigos 3 3 4 3 8 4 3 4 32
5 49 Michiel Kempeneers Balls to the Wall 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 12 | Muur F | 11:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 75 Quinten Vanderheyden 61-Army 2 8 8 8 4 4 8 8 8 56
2 83 Jochem Lembregts Chiro Bevel 2 6 2 8 6 2 6 6 38
3 131 Arnout Jordens Acht Vingers 4 2 6 6 8 6 2 4 38
4 95 Luna Van Wallendael 4wijve 6 3 4 3 3 3 3 2 27
5 1 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 3 4 3 2 2 4 4 3 25
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 13 | Muur A | 11:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 122 Gilles Lagrillière Team Mals 4 3 6 8 4 1 8 8 42
2 90 Gert Boonen Team Tank 8 2 3 6 8 8 2 4 41
3 9 Nick Daelemans The Deadsmashers 61 2 8 8 3 6 4 1 6 38
4 17 Josefien Mertens d'Heiremenie 6 6 2 2 1 2 4 2 25
5 15 Jasper Heymans Team Rocket 1 1 4 4 2 6 3 3 24
6 100 Sofie Van Dyck Voor ons nog ne wijn! 3 4 1 1 3 3 6 1 22
Ronde 1 | Groep 14 | Muur B | 11:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 59 Brian Peeters KMKC Lint Heren B 8 8 2 4 6 8 8 1 45
2 43 Denis Verstraeten Harlem Globeshotters 2 1 6 8 1 8 4 4 2 34
3 102 Michiel Orleans Kentine Leuven 4 1 4 8 3 3 2 8 33
4 22 Katrien Franquet Never Give Up! 6 2 6 6 4 2 1 3 30
5 178 Gijs Van den Broeck Team Gijs 2 4 1 3 1 6 6 6 29
6 107 Ellen Denis No Walls, No Glory 3 3 3 2 2 1 3 4 21
Ronde 1 | Groep 15 | Muur C | 11:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 70 Pieter-Jan De Smet 61-Army 1 8 8 3 6 8 4 8 6 51
2 53 Enio Jeurissen KMKC Lint Heren A 3 4 8 8 6 2 4 8 43
3 134 Emma Hofman Jens' Angels 6 2 6 2 3 6 6 3 34
4 170 Jana Ruymaekers Het Eiland 4 6 2 3 4 3 2 4 28
5 112 Stefan Van de Leur Joeng Leive 2 3 4 4 2 8 3 2 28
- 146 Lucas Devos Riefers 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 16 | Muur D | 11:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 29 Toon Daems De Danny's 8 4 8 4 3 8 6 8 49
2 37 Daan Christiaens Harlem Globeshotters 1 4 6 4 2 8 6 8 4 42
3 26 Arnout De Wilde TC Savanti 6 8 6 6 6 2 4 3 41
4 33 Jorik Baeyens Chiro Kastel 3 2 2 8 4 4 2 6 31
5 176 Sarah Volders Chiro Pako 2 3 3 3 2 3 3 2 21
- 153 Kai Bergen StraightOuttaLier 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 17 | Muur E | 11:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 81 Merijn Driesen Chiro Bevel 2.0 8 8 4 4 6 8 2 8 48
2 168 Willem Keppens Blauwput A 4 6 8 8 4 4 6 3 43
3 57 Jorne Burkhard KMKC Lint Heren B 2 4 6 6 8 6 8 2 42
4 113 Yannick Lepage Celta de Amigos 3 3 2 3 3 3 4 6 27
5 141 Siebe De Belie Apéro! 6 2 3 2 2 2 3 4 24
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 18 | Muur F | 11:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 4 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 6 8 8 8 8 8 2 6 54
2 130 Sam De Pauw Acht Vingers 3 6 6 4 3 6 3 8 39
3 61 Christophe Conrad KMKC Lint Heren C 8 3 4 6 4 4 6 3 38
4 94 Hanne Fonteyne 4wijve 4 4 2 2 6 2 4 4 28
5 78 Ferre Deblock 61-Army 3 2 2 3 3 2 3 8 2 25
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 19 | Muur A | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 12 Mathias Vertessen The Deadsmashers 61 2 8 8 4 8 8 6 8 52
2 5 Alexander Croes The Good, The Bad & Den Davy 8 4 6 2 4 6 4 4 38
3 19 Arvid Rogiers d'Heiremenie 6 6 2 8 3 3 2 6 36
4 16 Nicolas Tavernier Team Rocket 3 3 3 3 6 2 8 2 30
5 91 Nick Hermans Team Tank 4 2 4 6 2 4 3 3 28
- 145 Joren Claessens Riefers 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 20 | Muur B | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 28 Jeroen De Tollenaere TC Savanti 8 4 8 6 6 3 8 8 51
2 104 Claes Marynen Kentine Leuven 6 3 4 4 8 6 2 6 39
3 106 Ellen D'Hooghe No Walls, No Glory 2 8 2 8 2 4 6 4 36
4 67 Anaïs Maricaux KMKC Lint Dames 3 6 6 2 3 8 4 2 34
5 119 Enea Verdoliva Kneus en gezelligheid 4 2 3 3 4 2 3 3 24
- 154 Charles Bonné StraightOuttaLier 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 21 | Muur C | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 64 Jarne Wouters KMKC Lint Heren C 8 8 8 4 3 8 2 4 45
2 82 Senne Verwimp Chiro Bevel 2 6 2 8 6 6 6 8 44
3 72 Kylian Van Eecke 61-Army 1 6 2 6 6 2 3 3 6 34
4 109 Arno Horemans Joeng Leive 3 4 3 2 8 4 8 2 34
5 135 Tine Van Assche Jens' Angels 4 3 4 3 4 2 4 3 27
- 147 Thijs Renson Riefers 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 22 | Muur D | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 174 Laura Vercammen Chiro Pako 4 6 3 6 6 1 4 4 34
2 137 Dennis De Doncker Chiro Joengerlyc 6 1 6 8 2 2 2 6 33
3 164 Amber Dekeyser De Nobele Kloppers 1 3 2 3 8 4 3 2 26
4 47 Timothy De Ryck De Palliatiefkes 3 2 4 2 3 3 8 1 26
6 44 Frederic Verstraeten Harlem Globeshotters 2 8 8 8 1 4 8 6 8 51
5 31 Vincent Hauqier De Danny's 2 4 1 4 1 6 1 3 22
Ronde 1 | Groep 23 | Muur E | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 143 Olivier Herbosch Apéro! 8 6 8 8 8 8 8 6 60
2 63 Simon Vleugels KMKC Lint Heren C 6 4 2 4 4 6 3 8 37
3 116 Ruben Van Assche Celta de Amigos 3 8 3 6 2 4 6 2 34
4 85 Jan De Cauter Chiro Bevel 2 2 6 2 6 3 4 4 29
5 169 Eva Brijs Het Eiland 4 3 4 3 3 2 2 3 24
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 24 | Muur F | 12:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 125 Toon Huls Team Leuven 8 8 4 6 8 6 4 6 50
2 3 Wouter Min Achilles en Moustafa 6 4 6 8 6 3 8 8 49
3 76 Sam Verbist 61-Army 2 3 6 8 4 3 8 2 2 36
4 132 Alwyn Wymeersch Acht Vingers 4 3 3 2 4 4 6 3 29
5 96 Matilde Verwimp 4wijve 2 2 2 3 2 2 3 4 20
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 25 | Muur A | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 6 Robin Gyzels The Good, The Bad & Den Davy 3 8 8 4 3 6 6 8 46
2 11 Robbe Van Dyck The Deadsmashers 61 4 3 2 8 6 8 8 6 45
3 128 Robin Vermeulen Team Leuven 8 4 4 6 8 4 4 3 41
4 89 Dries Boonen Team Tank 6 6 6 3 4 3 3 4 35
5 98 Charlotte Jansen Voor ons nog ne wijn! 2 2 3 2 2 2 2 2 17
- 52 Lennaert Wouters Balls to the Wall 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 26 | Muur B | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 86 Glenn Peeters Chiro Bevel 2.0 6 4 6 8 3 8 2 8 45
2 161 Dieter Cloet De Nobele Kloppers 8 8 4 4 4 3 3 6 40
3 23 Eva Meeus Never Give Up! 2 6 8 6 6 2 6 3 39
4 103 Sverre Peeters Kentine Leuven 4 3 2 2 8 4 4 4 31
5 117 Lena Fokker Kneus en gezelligheid 3 2 3 3 2 6 8 2 29
- 156 Wout Van Hoof StraightOuttaLier 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 27 | Muur C | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 54 Quinten Van Meerbeeck KMKC Lint Heren A 8 8 6 4 3 8 4 8 49
2 110 Emiel Lagrillière Joeng Leive 6 6 8 8 6 4 3 6 47
3 136 Jens Verlinden Jens' Angels 3 4 4 6 8 6 8 4 43
4 68 Margaux Vandenhoeck KMKC Lint Dames 4 3 3 3 4 3 6 3 29
5 177 Frederik Gielis Harlem Globeshotters 3 2 2 2 2 2 2 2 2 16
- 115 Jasper Spruyt Celta de Amigos 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 28 | Muur D | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 34 Dennis Coomans Chiro Kastel 2 4 6 8 8 4 8 8 48
2 46 Tim De Boom De Palliatiefkes 8 8 3 4 2 6 4 3 38
3 30 Bram De Peuter De Danny's 6 6 2 3 3 8 2 6 36
4 73 Pieter-Jan Caals 61-Army 2 4 2 8 6 6 1 6 1 34
5 163 Sebastiaan Vernimmen De Nobele Kloppers 3 1 4 2 1 3 1 4 19
6 138 Lore Gyzels Chiro Joengerlyc 1 3 1 1 4 2 3 2 17
Ronde 1 | Groep 29 | Muur E | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 166 Mitchy - Blauwput A 2 6 6 8 8 8 8 3 49
2 69 Matthias De Beukelaer 61-Army 1 3 2 4 6 4 6 2 8 35
3 142 Viktor De Nys Apéro! 6 4 8 2 6 2 3 4 35
4 121 Gilles Bittoun Team Mals 8 8 3 3 3 4 4 2 35
5 32 Greg De Groot De Danny's 4 3 2 4 2 3 6 6 30
- - - - - - - - - - - - -
Ronde 1 | Groep 30 | Muur F | 12:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 39 Toon Valaert Harlem Globeshotters 1 2 6 8 8 8 8 4 3 47
2 129 Foeke Apers Acht Vingers 6 8 6 6 4 4 8 2 44
3 18 Melanie Mertens d'Heiremenie 8 2 3 4 6 2 6 8 39
4 80 Isa Van Leemput 61-Army 3 4 4 2 3 2 6 3 4 28
5 93 Iza Mostien 4wijve 3 3 4 2 3 3 2 6 26
- - - - - - - - - - - - -

Herkansing -

Herkansing | Groep 1 | Muur A | 13:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 91 Nick Hermans Team Tank 5 7 4 7 7 7 37
2 65 Noa Bortolin KMKC Lint Dames 7 5 5 5 3 5 30
3 118 Jens Marquenie Kneus en gezelligheid 3 4 7 4 4 3 25
4 17 Josefien Mertens d'Heiremenie 4 3 3 3 5 4 22
5 14 Nicolas Jaeken Team Rocket 2 2 2 2 2 2 12
Herkansing | Groep 2 | Muur B | 13:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 126 Jelle Mampaey Team Leuven 5 5 4 5 7 5 31
2 97 Inara Benali Voor ons nog ne wijn! 7 3 3 4 3 7 27
3 108 Marjolein Lyssens No Walls, No Glory 3 2 5 7 4 4 25
4 103 Sverre Peeters Kentine Leuven 4 4 7 3 5 2 25
5 155 Thomas Dupont StraightOuttaLier 2 7 2 2 2 3 18
Herkansing | Groep 3 | Muur C | 13:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 8 Maarten Van Dessel The Good, The Bad & Den Davy 7 5 7 4 7 5 35
2 60 Mitchel Vandenhoeck KMKC Lint Heren B 4 7 3 5 5 7 31
3 134 Emma Hofman Jens' Angels 5 4 4 7 4 3 27
4 172 Anne Sluijs Het Eiland 3 3 5 3 3 4 21
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 4 | Muur D | 13:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 72 Kylian Van Eecke 61-Army 1 4 5 4 5 4 5 27
2 177 Frederik Gielis Harlem Globeshotters 3 5 4 5 4 5 4 27
- 173 Haike Verbeeck Chiro Pako 2 3 3 3 3 3 17
- 31 Vincent Hauqier De Danny's 3 2 2 2 2 2 13
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 5 | Muur E | 13:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 144 Robbe Desmarets Apéro! 5 7 4 4 7 7 34
2 35 Rik Vanheuckelom Chiro Kastel 7 5 7 5 4 3 31
3 116 Ruben Van Assche Celta de Amigos 4 4 5 7 5 4 29
4 87 Ferre Obbels Chiro Bevel 2.0 3 3 3 3 3 5 20
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 6 | Muur F | 13:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 74 Lander Meys 61-Army 2 7 7 7 5 7 3 36
2 1 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 3 4 5 7 5 7 31
3 45 Hannes Bocklandt De Palliatiefkes 5 5 3 4 4 5 26
4 94 Hanne Fonteyne 4wijve 4 3 4 3 3 4 21
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 7 | Muur A | 13:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 18 Melanie Mertens d'Heiremenie 7 5 7 7 3 4 33
2 16 Nicolas Tavernier Team Rocket 2 7 3 5 7 7 31
3 7 Kevin Nelissen The Good, The Bad & Den Davy 5 4 5 2 4 2 22
4 92 Stijn Verellen Team Tank 4 2 4 3 2 5 20
5 73 Pieter-Jan Caals 61-Army 2 3 3 2 4 5 3 20
Herkansing | Groep 8 | Muur B | 13:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 178 Gijs Van den Broeck Team Gijs 5 3 4 5 5 4 26
2 9 Nick Daelemans The Deadsmashers 61 3 5 5 4 3 5 25
3 117 Lena Fokker Kneus en gezelligheid 4 4 3 3 4 3 21
- 148 Henri Staf Riefers 2 2 2 2 2 2 12
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 9 | Muur C | 13:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 101 Thaikis De Bruyne Kentine Leuven 4 5 7 7 3 4 30
2 135 Tine Van Assche Jens' Angels 5 4 3 5 5 7 29
3 57 Jorne Burkhard KMKC Lint Heren B 7 7 4 4 4 3 29
4 66 Cassandra Jeurissen KMKC Lint Dames 3 3 5 3 7 5 26
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 10 | Muur D | 13:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 30 Bram De Peuter De Danny's 7 5 3 5 7 7 34
2 41 Frederique Millau Harlem Globeshotters 2 5 7 7 4 5 3 31
3 47 Timothy De Ryck De Palliatiefkes 3 4 5 7 4 5 28
4 169 Eva Brijs Het Eiland 4 3 4 3 3 4 21
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 11 | Muur E | 13:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 113 Yannick Lepage Celta de Amigos 7 7 5 5 7 7 38
2 88 Robbe Dillen Chiro Bevel 2.0 5 4 7 7 4 5 32
3 176 Sarah Volders Chiro Pako 4 5 4 4 5 4 26
4 137 Dennis De Doncker Chiro Joengerlyc 3 3 3 3 3 3 18
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 12 | Muur F | 13:30
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 141 Siebe De Belie Apéro! 7 7 4 7 4 7 36
2 78 Ferre Deblock 61-Army 3 3 4 7 5 7 4 30
3 93 Iza Mostien 4wijve 4 5 5 3 5 3 25
4 99 Lienke Peeters Voor ons nog ne wijn! 5 3 3 4 3 5 23
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 13 | Muur A | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 19 Arvid Rogiers d'Heiremenie 7 5 7 5 7 5 36
2 121 Gilles Bittoun Team Mals 5 7 3 7 4 7 33
3 89 Dries Boonen Team Tank 4 3 5 4 5 4 25
4 22 Katrien Franquet Never Give Up! 3 4 4 3 2 2 18
5 100 Sofie Van Dyck Voor ons nog ne wijn! 2 2 2 2 3 3 14
Herkansing | Groep 14 | Muur B | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 26 Arnout De Wilde TC Savanti 5 5 7 7 7 7 38
2 71 Robbe Devos 61-Army 1 7 7 5 3 3 5 30
3 23 Eva Meeus Never Give Up! 4 4 3 5 5 4 25
4 106 Ellen D'Hooghe No Walls, No Glory 3 3 4 4 4 3 21
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 15 | Muur C | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 136 Jens Verlinden Jens' Angels 5 7 7 7 5 7 38
2 102 Michiel Orleans Kentine Leuven 7 5 4 4 7 5 32
3 67 Anaïs Maricaux KMKC Lint Dames 4 3 3 5 3 4 22
4 112 Stefan Van de Leur Joeng Leive 3 4 5 3 4 3 22
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 16 | Muur D | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 40 Jan Van Wolvelaer Harlem Globeshotters 1 7 3 5 7 4 7 33
2 32 Greg De Groot De Danny's 5 5 4 3 7 5 29
3 170 Jana Ruymaekers Het Eiland 4 7 3 4 5 4 27
4 164 Amber Dekeyser De Nobele Kloppers 3 4 7 5 3 3 25
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 17 | Muur E | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 85 Jan De Cauter Chiro Bevel 5 7 7 3 5 4 31
2 49 Michiel Kempeneers Balls to the Wall 7 4 4 5 7 3 30
3 140 Roel Van Dyck Chiro Joengerlyc 4 5 3 7 4 5 28
4 33 Jorik Baeyens Chiro Kastel 3 3 5 4 3 7 25
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 18 | Muur F | 13:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 77 Quinten De Pourq 61-Army 3 7 7 4 5 7 7 37
2 132 Alwyn Wymeersch Acht Vingers 4 5 7 4 3 5 28
3 95 Luna Van Wallendael 4wijve 5 4 3 7 5 3 27
4 98 Charlotte Jansen Voor ons nog ne wijn! 3 3 5 3 4 4 22
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 19 | Muur A | 14:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 128 Robin Vermeulen Team Leuven 7 5 5 7 5 4 33
2 76 Sam Verbist 61-Army 2 3 3 7 5 7 7 32
3 10 Frederik Niemans The Deadsmashers 61 4 7 3 3 4 5 26
4 119 Enea Verdoliva Kneus en gezelligheid 5 4 4 4 3 3 23
5 15 Jasper Heymans Team Rocket 2 2 2 2 2 2 12
Herkansing | Groep 20 | Muur B | 14:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 25 Shenzi Boom TC Savanti 4 7 7 7 7 4 36
2 107 Ellen Denis No Walls, No Glory 5 5 3 5 5 7 30
3 24 Maura Verdoliva Never Give Up! 7 4 5 4 3 5 28
4 120 Emma Verwimp Kneus en gezelligheid 3 3 4 3 4 3 20
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 21 | Muur C | 14:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 109 Arno Horemans Joeng Leive 5 5 7 7 7 7 38
2 61 Christophe Conrad KMKC Lint Heren C 7 7 4 3 5 5 31
3 133 Lynn Crauwels Jens' Angels 4 4 5 5 3 4 25
4 68 Margaux Vandenhoeck KMKC Lint Dames 3 3 3 4 4 3 20
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 22 | Muur D | 14:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 175 Ellen Verschueren Chiro Pako 7 4 7 4 5 5 32
2 38 Anthony Lambotte Harlem Globeshotters 1 5 5 3 3 7 7 30
3 171 Laura Ruymaekers Het Eiland 4 7 4 7 4 3 29
4 163 Sebastiaan Vernimmen De Nobele Kloppers 3 3 5 5 3 4 23
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 23 | Muur E | 14:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 36 Philippe Witvrouwen Chiro Kastel 3 7 7 5 7 7 36
2 142 Viktor De Nys Apéro! 5 5 5 7 5 3 30
3 138 Lore Gyzels Chiro Joengerlyc 7 4 3 4 4 4 26
4 114 Julien Mathieu Celta de Amigos 4 3 4 3 3 5 22
- - - - - - - - - - -
Herkansing | Groep 24 | Muur F | 14:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 Totaal
1 20 Kristof Vercammen d'Heiremenie 5 7 5 7 5 7 36
2 80 Isa Van Leemput 61-Army 3 4 3 7 3 7 5 29
3 131 Arnout Jordens Acht Vingers 7 5 3 4 4 4 27
4 96 Matilde Verwimp 4wijve 3 4 4 5 3 3 22
- - - - - - - - - - -

Ronde 2 -

Ronde 2 | Groep 1 | Muur A | 14:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 127 Pieter Rombouts Team Leuven 6 4 4 6 4 4 8 36
2 132 Alwyn Wymeersch Acht Vingers 8 3 2 3 3 6 3 28
3 62 Willem Sunaert KMKC Lint Heren C 2 8 3 4 2 2 4 25
4 18 Melanie Mertens d'Heiremenie 3 2 6 2 6 3 2 24
5 81 Merijn Driesen Chiro Bevel 2.0 1 1 1 1 1 1 1 7
6 44 Frederic Verstraeten Harlem Globeshotters 2 4 6 8 8 8 8 6 48
Ronde 2 | Groep 2 | Muur B | 14:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 129 Foeke Apers Acht Vingers 4 4 2 8 6 6 3 33
2 88 Robbe Dillen Chiro Bevel 2.0 6 6 3 1 8 2 6 32
3 37 Daan Christiaens Harlem Globeshotters 1 8 1 8 4 4 3 2 30
4 59 Brian Peeters KMKC Lint Heren B 2 8 6 2 2 8 1 29
5 20 Kristof Vercammen d'Heiremenie 3 2 1 6 3 1 8 24
6 128 Robin Vermeulen Team Leuven 1 3 4 3 1 4 4 20
Ronde 2 | Groep 3 | Muur C | 14:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 58 Kristof Cuyvers KMKC Lint Heren B 3 6 8 8 4 6 3 38
2 19 Arvid Rogiers d'Heiremenie 6 3 6 4 6 8 2 35
3 130 Sam De Pauw Acht Vingers 2 4 3 6 8 3 8 34
4 40 Jan Van Wolvelaer Harlem Globeshotters 1 8 8 4 2 2 2 6 32
5 126 Jelle Mampaey Team Leuven 4 2 2 3 3 4 4 22
6 86 Glenn Peeters Chiro Bevel 2.0 1 1 1 1 1 1 1 7
Ronde 2 | Groep 4 | Muur D | 14:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 125 Toon Huls Team Leuven 8 8 4 3 4 4 8 39
2 2 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 6 6 8 6 3 6 2 37
3 85 Jan De Cauter Chiro Bevel 3 3 3 8 2 2 6 27
4 39 Toon Valaert Harlem Globeshotters 1 4 2 6 2 8 3 1 26
5 60 Mitchel Vandenhoeck KMKC Lint Heren B 1 4 1 1 6 8 4 25
6 97 Inara Benali Voor ons nog ne wijn! 2 1 2 4 1 1 3 14
Ronde 2 | Groep 5 | Muur E | 14:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 3 Wouter Min Achilles en Moustafa 2 6 6 1 6 8 8 37
2 55 Michaël Vanthillo KMKC Lint Heren A 8 8 8 3 1 3 2 33
3 178 Gijs Van den Broeck Team Gijs 4 4 4 6 2 6 4 30
4 6 Robin Gyzels The Good, The Bad & Den Davy 3 2 1 4 8 4 6 28
5 82 Senne Verwimp Chiro Bevel 1 3 3 8 4 2 3 24
6 38 Anthony Lambotte Harlem Globeshotters 1 6 1 2 2 3 1 1 16
Ronde 2 | Groep 6 | Muur F | 14:25
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 53 Enio Jeurissen KMKC Lint Heren A 8 6 4 6 4 3 8 39
2 25 Shenzi Boom TC Savanti 1 3 3 8 3 8 6 32
3 46 Tim De Boom De Palliatiefkes 4 4 8 4 6 4 2 32
4 83 Jochem Lembregts Chiro Bevel 3 2 6 3 8 6 1 29
5 5 Alexander Croes The Good, The Bad & Den Davy 6 8 1 2 2 2 4 25
6 1 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 2 1 2 1 1 1 3 11
Ronde 2 | Groep 7 | Muur A | 14:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 26 Arnout De Wilde TC Savanti 8 8 6 3 1 4 4 34
2 56 Domien Vleugels KMKC Lint Heren A 4 3 1 8 3 8 6 33
3 8 Maarten Van Dessel The Good, The Bad & Den Davy 1 6 2 4 6 2 8 29
4 84 Maarten Wuyts Chiro Bevel 3 1 4 6 4 6 2 26
5 48 Wout Mannaerts De Palliatiefkes 6 2 8 2 2 1 3 24
6 4 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 2 4 3 1 8 3 1 22
Ronde 2 | Groep 8 | Muur B | 14:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 113 Yannick Lepage Celta de Amigos 8 3 4 6 1 3 8 33
2 9 Nick Daelemans The Deadsmashers 61 6 8 1 8 4 2 1 30
3 27 Matthias Martens TC Savanti 2 2 8 2 6 6 3 29
4 79 Yaro Meeusen 61-Army 3 4 6 2 4 2 4 6 28
5 54 Quinten Van Meerbeeck KMKC Lint Heren A 3 1 6 3 3 8 2 26
6 161 Dieter Cloet De Nobele Kloppers 1 4 3 1 8 1 4 22
Ronde 2 | Groep 9 | Muur C | 14:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 77 Quinten De Pourq 61-Army 3 8 3 6 8 4 6 4 39
2 12 Mathias Vertessen The Deadsmashers 61 3 6 2 3 8 8 8 38
3 168 Willem Keppens Blauwput A 4 4 8 4 6 1 6 33
4 28 Jeroen De Tollenaere TC Savanti 2 8 4 6 3 3 3 29
5 162 Pieter Mollemans De Nobele Kloppers 6 2 1 2 2 4 2 19
6 65 Noa Bortolin KMKC Lint Dames 1 1 3 1 1 2 1 10
Ronde 2 | Groep 10 | Muur D | 14:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 110 Emiel Lagrillière Joeng Leive 6 8 4 2 8 8 6 42
2 11 Robbe Van Dyck The Deadsmashers 61 8 4 6 4 4 6 8 40
3 80 Isa Van Leemput 61-Army 3 4 6 8 3 1 2 2 26
4 166 Mitchy - Blauwput A 1 2 3 8 6 1 4 25
5 32 Greg De Groot De Danny's 3 3 1 6 3 3 3 22
6 107 Ellen Denis No Walls, No Glory 2 1 2 1 2 4 1 13
Ronde 2 | Groep 11 | Muur E | 14:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 29 Toon Daems De Danny's 8 8 4 3 8 8 6 45
2 111 Simen Thys Joeng Leive 4 1 8 8 6 4 1 32
3 105 Wouter Gijsmans No Walls, No Glory 6 4 2 4 1 2 8 27
4 167 Jan-Maarten Descamps Blauwput A 3 2 1 6 4 6 3 25
5 78 Ferre Deblock 61-Army 3 1 6 6 2 3 1 4 23
6 101 Thaikis De Bruyne Kentine Leuven 2 3 3 1 2 3 2 16
Ronde 2 | Groep 12 | Muur F | 14:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 76 Sam Verbist 61-Army 2 8 6 6 1 4 6 8 39
2 90 Gert Boonen Team Tank 6 8 8 3 3 8 3 39
3 165 Jimmy - Blauwput A 2 3 2 8 2 3 6 26
4 30 Bram De Peuter De Danny's 1 4 1 2 8 4 4 24
5 109 Arno Horemans Joeng Leive 3 2 3 4 6 2 1 21
6 21 Daphné De Weirt Never Give Up! 4 1 4 6 1 1 2 19
Ronde 2 | Groep 13 | Muur A | 15:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 75 Quinten Vanderheyden 61-Army 2 3 3 8 6 8 4 4 36
2 16 Nicolas Tavernier Team Rocket 8 2 6 8 6 3 3 36
3 49 Michiel Kempeneers Balls to the Wall 2 6 4 2 3 8 8 33
4 136 Jens Verlinden Jens' Angels 6 8 2 3 4 2 6 31
5 104 Claes Marynen Kentine Leuven 4 4 3 4 2 6 2 25
6 174 Laura Vercammen Chiro Pako 1 1 1 1 1 1 1 7
Ronde 2 | Groep 14 | Muur B | 15:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 91 Nick Hermans Team Tank 6 8 2 6 3 6 8 39
2 74 Lander Meys 61-Army 2 3 3 3 8 8 2 6 33
3 13 Lennert Bogaerts Team Rocket 4 2 8 2 2 8 4 30
4 135 Tine Van Assche Jens' Angels 8 1 6 3 6 4 2 30
5 51 Glenn Sebregts Balls to the Wall 2 4 4 1 4 1 3 19
6 175 Ellen Verschueren Chiro Pako 1 6 1 4 1 3 1 17
Ronde 2 | Groep 15 | Muur C | 15:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 121 Gilles Bittoun Team Mals 6 8 8 6 4 2 8 42
2 144 Robbe Desmarets Apéro! 8 6 2 8 3 6 3 36
3 70 Pieter-Jan De Smet 61-Army 1 4 4 4 2 6 8 4 32
4 102 Michiel Orleans Kentine Leuven 2 3 3 4 8 3 6 29
5 36 Philippe Witvrouwen Chiro Kastel 3 2 6 3 2 4 2 22
6 177 Frederik Gielis Harlem Globeshotters 3 1 1 1 1 1 1 1 7
Ronde 2 | Groep 16 | Muur D | 15:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 63 Simon Vleugels KMKC Lint Heren C 8 1 6 3 6 2 8 34
2 143 Olivier Herbosch Apéro! 6 3 3 8 3 6 4 33
3 69 Matthias De Beukelaer 61-Army 1 1 4 8 1 2 8 6 30
4 122 Gilles Lagrillière Team Mals 3 6 1 2 8 3 2 25
5 42 Jared Ruymaeckers Harlem Globeshotters 2 4 2 2 4 4 4 3 23
6 34 Dennis Coomans Chiro Kastel 2 8 4 6 1 1 1 23
Ronde 2 | Groep 17 | Muur C | 15:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 71 Robbe Devos 61-Army 1 8 8 4 4 6 4 4 38
2 61 Christophe Conrad KMKC Lint Heren C 1 4 3 8 8 3 6 33
3 123 Matthias Verschueren Team Mals 6 6 1 6 1 8 3 31
4 43 Denis Verstraeten Harlem Globeshotters 2 2 3 8 1 3 1 8 26
5 35 Rik Vanheuckelom Chiro Kastel 4 1 6 3 4 2 2 22
6 141 Siebe De Belie Apéro! 3 2 2 2 2 6 1 18
Ronde 2 | Groep 18 | Muur F | 15:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 41 Frederique Millau Harlem Globeshotters 2 8 2 8 4 1 8 8 39
2 142 Viktor De Nys Apéro! 6 4 1 6 8 3 3 31
3 124 Olivier Verdonck Team Mals 4 1 6 8 2 6 2 29
4 139 Dieter Lenaerts Chiro Joengerlyc 3 8 3 1 3 1 6 25
5 72 Kylian Van Eecke 61-Army 1 2 3 4 2 6 2 4 23
6 64 Jarne Wouters KMKC Lint Heren C 1 6 2 3 4 4 1 21

Kwartfinale -

Kwartfinale | Groep 1 | Muur A | 15:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 19 Arvid Rogiers d'Heiremenie 6 8 3 6 6 8 6 43
2 3 Wouter Min Achilles en Moustafa 8 1 8 3 8 6 4 38
3 124 Olivier Verdonck Team Mals 3 6 1 8 4 2 2 26
4 165 Jimmy - Blauwput A 1 3 4 1 3 3 8 23
5 61 Christophe Conrad KMKC Lint Heren C 2 2 6 2 1 4 3 20
6 105 Wouter Gijsmans No Walls, No Glory 4 4 2 4 2 1 1 18
Kwartfinale | Groep 2 | Muur B | 15:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 8 Maarten Van Dessel The Good, The Bad & Den Davy 6 8 6 6 6 8 8 48
2 123 Matthias Verschueren Team Mals 8 3 4 8 3 3 6 35
3 11 Robbe Van Dyck The Deadsmashers 61 2 4 8 4 4 6 3 31
4 77 Quinten De Pourq 61-Army 3 3 2 3 2 8 2 4 24
5 49 Michiel Kempeneers Balls to the Wall 4 6 2 3 2 4 2 23
- 44 Frederic Verstraeten Harlem Globeshotters 2 1 1 1 1 1 1 1 7
Kwartfinale | Groep 3 | Muur C | 15:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 63 Simon Vleugels KMKC Lint Heren C 1 8 8 4 2 8 6 37
2 121 Gilles Bittoun Team Mals 3 1 2 8 8 6 4 32
3 142 Viktor De Nys Apéro! 8 6 3 6 3 1 3 30
4 37 Daan Christiaens Harlem Globeshotters 1 4 3 4 1 4 4 8 28
5 88 Robbe Dillen Chiro Bevel 2.0 6 2 6 2 6 2 2 26
6 80 Isa Van Leemput 61-Army 3 2 4 1 3 1 3 1 15
Kwartfinale | Groep 4 | Muur D | 15:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 9 Nick Daelemans The Deadsmashers 61 8 8 3 8 6 2 4 39
2 127 Pieter Rombouts Team Leuven 3 2 6 6 8 8 2 35
3 46 Tim De Boom De Palliatiefkes 2 6 2 3 1 6 8 28
4 75 Quinten Vanderheyden 61-Army 2 4 4 4 2 4 4 6 28
5 143 Olivier Herbosch Apéro! 6 3 8 4 3 1 3 28
6 58 Kristof Cuyvers KMKC Lint Heren B 1 1 1 1 2 3 1 10
Kwartfinale | Groep 5 | Muur E | 15:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 53 Enio Jeurissen KMKC Lint Heren A 4 8 8 8 4 6 6 44
2 125 Toon Huls Team Leuven 8 4 1 2 1 8 8 32
3 12 Mathias Vertessen The Deadsmashers 61 2 6 4 6 8 2 3 31
4 76 Sam Verbist 61-Army 2 6 3 6 3 6 3 2 29
5 29 Toon Daems De Danny's 3 2 2 1 3 1 4 16
6 144 Robbe Desmarets Apéro! 1 1 3 4 2 4 1 16
Kwartfinale | Groep 6 | Muur F | 15:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 26 Arnout De Wilde TC Savanti 8 2 8 6 1 2 6 33
2 74 Lander Meys 61-Army 2 6 3 3 1 4 6 8 31
3 55 Michaël Vanthillo KMKC Lint Heren A 1 8 4 4 8 1 4 30
4 90 Gert Boonen Team Tank 2 1 1 8 6 8 2 28
5 41 Frederique Millau Harlem Globeshotters 2 3 6 2 3 3 4 3 24
6 129 Foeke Apers Acht Vingers 4 4 6 2 2 3 1 22
Kwartfinale | Groep 7 | Muur A | 16:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 70 Pieter-Jan De Smet 61-Army 1 6 1 8 6 8 8 4 41
2 56 Domien Vleugels KMKC Lint Heren A 3 8 3 4 6 6 8 38
3 85 Jan De Cauter Chiro Bevel 4 6 1 8 2 4 3 28
4 178 Gijs Van den Broeck Team Gijs 1 4 4 3 3 3 6 24
5 130 Sam De Pauw Acht Vingers 8 3 6 2 1 1 1 22
6 91 Nick Hermans Team Tank 2 2 2 1 4 2 2 15
Kwartfinale | Groep 8 | Muur B | 16:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 110 Emiel Lagrillière Joeng Leive 6 2 3 4 4 8 4 31
2 69 Matthias De Beukelaer 61-Army 1 2 8 4 6 8 1 2 31
3 132 Alwyn Wymeersch Acht Vingers 3 6 2 2 6 4 6 29
4 25 Shenzi Boom TC Savanti 8 4 8 1 3 3 1 28
5 13 Lennert Bogaerts Team Rocket 1 1 1 8 2 6 8 27
6 113 Yannick Lepage Celta de Amigos 4 3 6 3 1 2 3 22
Kwartfinale | Groep 9 | Muur C | 16:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 2 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 8 8 8 8 8 2 1 43
2 27 Matthias Martens TC Savanti 6 2 2 4 4 8 6 32
3 71 Robbe Devos 61-Army 1 4 1 6 6 3 6 3 29
4 16 Nicolas Tavernier Team Rocket 3 3 4 1 6 3 4 24
5 111 Simen Thys Joeng Leive 2 4 1 3 2 1 8 21
6 168 Willem Keppens Blauwput A 1 6 3 2 1 4 2 19

Halve Finale -

Halve Finale | Groep 1 | Muur A | 16:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 19 Arvid Rogiers d'Heiremenie 4 1 2 8 6 8 8 37
2 121 Gilles Bittoun Team Mals 1 6 8 2 8 3 6 34
3 127 Pieter Rombouts Team Leuven 8 8 6 1 2 2 2 29
4 110 Emiel Lagrillière Joeng Leive 3 3 3 6 4 6 1 26
5 63 Simon Vleugels KMKC Lint Heren C 2 4 4 4 1 4 4 23
6 74 Lander Meys 61-Army 2 6 2 1 3 3 1 3 19
Halve Finale | Groep 2 | Muur B | 16:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 69 Matthias De Beukelaer 61-Army 1 8 3 8 8 1 6 1 35
2 2 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 6 1 3 4 8 4 6 32
3 56 Domien Vleugels KMKC Lint Heren A 1 6 4 6 3 8 3 31
4 123 Matthias Verschueren Team Mals 3 2 2 3 4 3 8 25
5 26 Arnout De Wilde TC Savanti 2 8 1 2 6 1 4 24
6 8 Maarten Van Dessel The Good, The Bad & Den Davy 4 4 6 1 2 2 2 21
Halve Finale | Groep 3 | Muur C | 16:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Totaal
1 3 Wouter Min Achilles en Moustafa 4 8 6 2 6 6 3 35
2 9 Nick Daelemans The Deadsmashers 61 1 4 8 3 4 8 2 30
3 70 Pieter-Jan De Smet 61-Army 1 6 6 2 1 8 3 1 27
4 125 Toon Huls Team Leuven 8 2 3 6 2 1 4 26
5 27 Matthias Martens TC Savanti 2 3 1 4 3 4 8 25
6 53 Enio Jeurissen KMKC Lint Heren A 3 1 4 8 1 2 6 25

Vrouwenfinale -

Finale -

Powered by scorekeeper.io