Uitslag Belgisch Kampioenschap 2014

Algemeen klassement

# Speler Team R1 R2 1/4 1/2 F Totaal
1 Willem Van Dyck Team Van Dyck 67 58 29 24 18 196
2 Daan Christiaens The Ambassadors of Pain 67 40 22 20 15 164
3 Toon Huls Arlopito 45 45 29 27 12 158
4 Wout Mannaerts Fox Ultimate 55 48 22 20 9 154
5 Stef Matthysen Polder All Stars 2 55 37 21 27 6 146
6 Ferre Buelens Fox Ultimate 41 49 20 25 3 138
7 Robbe Van Dyck No Ballz, No Glory 52 61 23 11 - 147
8 Gert Van Dyck Team Van Dyck 66 40 19 18 - 143
9 Wim Van Loock De Murphys 54 46 23 15 - 138
10 Maarten Fransen MKKK 1 58 41 18 17 - 134
11 Silas Jaspers Polder All Stars 2 54 47 20 11 - 132
12 Wouter Min Achilles en Moustafa 44 52 22 13 - 131
13 Jeffrey Van de Velde Polder All Stars 52 41 21 10 - 124
14 Tom De Meyer Polder All Stars 54 38 21 10 - 123
15 Ties Van Dyck Team Van Dyck 63 50 8 - - 121
16 Pieter-Jan De Smet Team Plekkes Kut Put 50 48 17 - - 115
17 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 50 50 15 - - 115
18 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 44 49 18 - - 111
19 Pieter Van Dyck Team Van Dyck 41 54 15 - - 110
20 Arne Valaert The Ambassadors of Pain 50 45 14 - - 109
21 Domien Vleugels Scouts Lint 50 41 17 - - 108
22 Dries Vergauwen Kluurke Mop 56 38 12 - - 106
23 Toon Valaert The Ambassadors of Pain 41 49 14 - - 104
24 Pieter Smet The Ambassadors of Pain 53 43 8 - - 104
25 Pieter-Jan Caals No Ballz, No Glory 50 36 14 - - 100
26 Mathias Vertessen Team Plekkes Kut Put 44 39 16 - - 99
27 Senne Anthonis +16 1 42 48 8 - - 98
28 Yaro Meeusen Team Degoutantie 43 42 10 - - 95
29 Tom De Peuter De Murphys 56 36 - - - 92
30 Dieter De Wilde De Wildemannen 47 40 - - - 87
31 Ben Vercammen MKKK 1 48 35 - - - 83
32 Pieter Rombouts Arlopito 52 30 - - - 82
33 Arne Roels Arlopito 48 33 - - - 81
34 Matthias De Bie Polder All Stars 46 35 - - - 81
35 Bram De Peuter De Murphys 42 36 - - - 78
36 Lynn Hendrickx Terdonck 49 28 - - - 77
37 Lander Meys No Ballz, No Glory 44 32 - - - 76
38 Kristof Vercammen De Harmonie 44 32 - - - 76
39 Afrim Zenelaj Viersel+ 38 35 - - - 73
40 Carl Beks De Grellige Bosbeire 43 29 - - - 72
41 Steven Peeters Terdonck 43 28 - - - 71
42 Jeroen Hanot Viersel+ 42 27 - - - 69
43 Evert Kenens MKKK 1 39 29 - - - 68
44 Kristof Cuyvers Scouts Lint 43 24 - - - 67
45 Vincent Vandewoude Fox Ultimate 39 26 - - - 65
46 Jelle Mampaey De Wildemannen 40 24 - - - 64
47 Loes Lambeets Arlopito 39 20 - - - 59
48 Stef Goedemé No Ballz, No Glory 41 18 - - - 59
49 Willem Put Terdonck 45 - - - - 45
50 Joppe Vermeulen +16 3 44 - - - - 44
51 Arvid Rogiers De Harmonie 42 - - - - 42
52 Elias Mennen +16 2 41 - - - - 41
53 Glen Van Mechelen Viersel+ 40 - - - - 40
54 Matthijs Van Meerssche Fox Ultimate 39 - - - - 39
55 Nick Daelemans Team Plekkes Kut Put 38 - - - - 38
56 Arne Vertessen +16 4 38 - - - - 38
57 Maarten Meys Team Degoutantie 38 - - - - 38
58 Sam Pless De Wildemannen 37 - - - - 37
59 Florian Vandamme Kluurke Mop 36 - - - - 36
60 Lode Verheyen +16 4 35 - - - - 35
61 Tom De Bruyn De Harmonie 35 - - - - 35
62 Jonas Doevenspeck +16 3 34 - - - - 34
63 Seppe Lietaer Polder All Stars 2 34 - - - - 34
64 Gertjan Kranen CSKA De Schoitkitpit 34 - - - - 34
65 Matthias De Beukelaer Team Degoutantie 34 - - - - 34
66 Arne Corthals Kluurke Mop 33 - - - - 33
67 Justin Nelissen Kluurke Mop 33 - - - - 33
68 Lars Eilers +16 2 33 - - - - 33
69 Anthony Verschuren +16 1 32 - - - - 32
70 Christopher Scheirs De Harmonie 31 - - - - 31
71 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 30 - - - - 30
72 Frederik Niemans Team Degoutantie 30 - - - - 30
73 Ben Vanderhoudelingen Polder All Stars 29 - - - - 29
74 Daan Kennes +16 2 28 - - - - 28
75 Larissa Van Santvoort +16 2 28 - - - - 28
76 Philippe Fissers De Grellige Bosbeire 28 - - - - 28
77 Miguel Frey Alvarez Team Plekkes Kut Put 27 - - - - 27
78 Roel Palmaerts De Wildemannen 27 - - - - 27
79 Axl Verheyen De Grellige Bosbeire 27 - - - - 27
80 Stefaan Valkenborgh Polder All Stars 2 27 - - - - 27
81 Ewout Riemis +16 3 26 - - - - 26
82 Emilie Neutjens +16 5 26 - - - - 26
83 Joost Crauwels Scouts Lint 25 - - - - 25
84 Emma Keymeulen +16 1 24 - - - - 24
85 Bart Faes MKKK 1 24 - - - - 24
86 Channa Ravays De Grellige Bosbeire 24 - - - - 24
87 Raf Wollaert +16 5 23 - - - - 23
88 Eline Michielsen +16 4 21 - - - - 21
89 Ward Keysers +16 3 21 - - - - 21
90 Dieter Crauwels Scouts Lint 20 - - - - 20
91 Warre Fossez Viersel+ 20 - - - - 20
92 Lotte Kerkhofs +16 1 20 - - - - 20
93 Marie Denissen Terdonck 19 - - - - 19
94 Eva Van de Loo +16 5 17 - - - - 17
95 Rienke Van Den Eynde +16 4 15 - - - - 15
96 Ruben D'Haese CSKA De Schoitkitpit 8 - - - - 8

Vrouwenklassement

# Speler Geraakt tot Totaal
1 Lynn Hendrickx Ronde 2 77
2 Loes Lambeets Ronde 2 59
3 Ellen Claeskens Ronde 1 30
4 Larissa Van Santvoort Ronde 1 28
5 Philippe Fissers Ronde 1 28
6 Emilie Neutjens Ronde 1 26
7 Emma Keymeulen Ronde 1 24
8 Channa Ravays Ronde 1 24
9 Eline Michielsen Ronde 1 21
10 Lotte Kerkhofs Ronde 1 20
11 Marie Denissen Ronde 1 19
12 Eva Van de Loo Ronde 1 17
13 Rienke Van Den Eynde Ronde 1 15

Ploegenklassement

# Team Afkomstig van Totaal
1 Team Van Dyck Viersel 570
2 The Ambassadors of Pain Sint-Niklaas 481
3 Fox Ultimate Sint-Niklaas 396
4 Achilles en Moustafa Nijlen 387
5 No Ballz, No Glory Merksem 382
6 Arlopito Leuven 380
7 Polder All Stars Stabroek 357
8 Polder All Stars 2 Berendrecht 339
9 MKKK 1 Nijlen 309
10 De Murphys Nijlen 308
11 Team Plekkes Kut Put Merksem 279
12 Scouts Lint Lint 220
13 De Wildemannen Leuven 215
14 Terdonck Schoten 212
15 Kluurke Mop Nijlen 208
16 Viersel+ Viersel 202
17 Team Degoutantie Merksem 197
18 De Harmonie Nijlen 184
19 +16 1 Malle 174
20 De Grellige Bosbeire Stabroek 151
21 +16 2 Malle 130
22 +16 3 Malle 125
23 +16 4 Malle 109
24 +16 5 Malle 66
25 CSKA De Schoitkitpit Aalst 42

Lokaal klassement

# Speler Woonplaats Geraakt tot Totaal
1 Wim Van Loock Nijlen Halve Finale 138
2 Maarten Fransen Nijlen Halve Finale 134
3 Glenn Daneels Kessel Kwartfinale 115
4 Tom De Peuter Nijlen Ronde 2 92
5 Ben Vercammen Nijlen Ronde 2 83
6 Bram De Peuter Nijlen Ronde 2 78
7 Kristof Vercammen Nijlen Ronde 2 76
8 Evert Kenens Nijlen Ronde 2 68
9 Bart Faes Nijlen Ronde 1 24

Ronde 1 -

Ronde 1 | Groep 1 | Muur A | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 40 Maarten Fransen MKKK 1 10 10 5 4 10 5 4 10 58
2 3 Robbe Van Dyck No Ballz, No Glory 8 5 8 5 2 8 8 8 52
3 56 Ferre Buelens Fox Ultimate 5 6 1 6 6 10 5 2 41
4 47 Pieter Van Dyck Team Van Dyck 2 8 3 8 5 4 10 1 41
5 15 Gertjan Kranen CSKA De Schoitkitpit 3 2 4 10 3 6 2 4 34
6 21 Arne Corthals Kluurke Mop 4 1 10 2 4 3 6 3 33
7 68 Roel Palmaerts De Wildemannen 6 3 2 1 8 1 1 5 27
8 89 Ewout Riemis +16 3 1 4 6 3 1 2 3 6 26
Ronde 1 | Groep 2 | Muur B | 11:00
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 72 Tom De Peuter De Murphys 10 10 5 3 4 10 8 6 56
2 13 Lynn Hendrickx Terdonck 2 8 6 1 8 8 6 10 49
3 11 Stef Goedemé No Ballz, No Glory 5 5 10 8 5 2 4 2 41
4 76 Jelle Mampaey De Wildemannen 4 1 1 10 10 4 2 8 40
5 14 Glen Van Mechelen Viersel+ 8 6 4 5 1 5 10 1 40
6 2 Lode Verheyen +16 4 1 2 8 6 6 6 1 5 35
7 7 Christopher Scheirs De Harmonie 6 4 3 4 2 3 5 4 31
8 1 Lotte Kerkhofs +16 1 3 3 2 2 3 1 3 3 20
Ronde 1 | Groep 3 | Muur A | 11:35
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 64 Ties Van Dyck Team Van Dyck 8 10 10 8 4 8 5 10 63
2 19 Lander Meys No Ballz, No Glory 6 6 6 3 3 4 8 8 44
3 24 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 10 8 5 2 8 6 2 3 44
4 32 Steven Peeters Terdonck 4 1 8 10 5 1 10 4 43
5 84 Sam Pless De Wildemannen 5 2 4 6 6 10 3 1 37
6 37 Florian Vandamme Kluurke Mop 1 4 3 4 10 5 4 5 36
7 9 Emma Keymeulen +16 1 3 3 1 5 1 3 6 2 24
8 10 Eline Michielsen +16 4 2 5 2 1 2 2 1 6 21
Ronde 1 | Groep 4 | Muur B | 11:35
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 27 Pieter-Jan Caals No Ballz, No Glory 8 3 10 6 2 10 6 5 50
2 92 Dieter De Wilde De Wildemannen 4 10 4 8 10 4 3 4 47
3 39 Kristof Cuyvers Scouts Lint 2 6 6 5 3 6 5 10 43
4 17 Senne Anthonis +16 1 6 1 8 1 8 2 10 6 42
5 22 Arvid Rogiers De Harmonie 5 8 5 4 5 5 8 2 42
6 18 Arne Vertessen +16 4 10 5 3 2 6 3 1 8 38
7 29 Ellen Claeskens Achilles en Moustafa 3 4 1 3 4 8 4 3 30
8 31 Warre Fossez Viersel+ 1 2 2 10 1 1 2 1 20
Ronde 1 | Groep 5 | Muur A | 12:10
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 79 Willem Van Dyck Team Van Dyck 8 8 8 3 10 10 10 10 67
2 67 Jeffrey Van de Velde Polder All Stars 10 2 10 8 6 6 6 4 52
3 35 Yaro Meeusen Team Degoutantie 1 10 6 6 3 8 4 5 43
4 88 Bram De Peuter De Murphys 4 5 5 10 4 3 3 8 42
5 53 Justin Nelissen Kluurke Mop 3 4 1 4 8 5 2 6 33
6 25 Anthony Verschuren +16 1 6 3 2 5 1 4 8 3 32
7 30 Philippe Fissers De Grellige Bosbeire 5 6 4 2 2 2 5 2 28
8 26 Rienke Van Den Eynde +16 4 2 1 3 1 5 1 1 1 15
Ronde 1 | Groep 6 | Muur B | 12:10
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 61 Daan Christiaens The Ambassadors of Pain 10 10 8 3 10 8 8 10 67
2 75 Tom De Meyer Polder All Stars 8 4 10 6 8 5 10 3 54
3 45 Wouter Min Achilles en Moustafa 5 8 6 5 1 10 3 6 44
4 48 Afrim Zenelaj Viersel+ 2 6 4 10 3 1 4 8 38
5 43 Matthias De Beukelaer Team Degoutantie 3 5 3 4 6 2 6 5 34
6 33 Lars Eilers +16 2 4 1 5 8 5 3 5 2 33
7 54 Joost Crauwels Scouts Lint 6 2 2 2 4 4 1 4 25
8 34 Eva Van de Loo +16 5 1 3 1 1 2 6 2 1 17
Ronde 1 | Groep 7 | Muur A | 12:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 94 Gert Van Dyck Team Van Dyck 10 2 8 10 10 10 10 6 66
2 58 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 1 10 3 8 8 5 5 10 50
3 83 Matthias De Bie Polder All Stars 8 6 2 3 5 8 6 8 46
4 86 Vincent Vandewoude Fox Ultimate 2 4 10 4 3 4 8 4 39
5 51 Frederik Niemans Team Degoutantie 5 8 1 5 1 6 3 1 30
6 41 Daan Kennes +16 2 6 1 4 2 6 3 1 5 28
7 46 Axl Verheyen De Grellige Bosbeire 4 3 5 6 2 1 4 2 27
8 42 Emilie Neutjens +16 5 3 5 6 1 4 2 2 3 26
Ronde 1 | Groep 8 | Muur B | 12:45
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 71 Domien Vleugels Scouts Lint 4 4 10 3 4 5 10 10 50
2 38 Ben Vercammen MKKK 1 10 10 4 1 10 6 6 1 48
3 70 Jeroen Hanot Viersel+ 8 2 5 10 2 2 8 5 42
4 77 Toon Valaert The Ambassadors of Pain 6 3 1 6 5 8 4 8 41
5 49 Elias Mennen +16 2 3 8 2 4 6 10 5 3 41
6 59 Maarten Meys Team Degoutantie 5 5 8 2 8 3 1 6 38
7 91 Ben Vanderhoudelingen Polder All Stars 2 1 6 8 3 4 3 2 29
8 50 Raf Wollaert +16 5 1 6 3 5 1 1 2 4 23
Ronde 1 | Groep 9 | Muur A | 13:20
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 8 Wout Mannaerts Fox Ultimate 8 8 6 3 10 10 6 4 55
2 4 Silas Jaspers Polder All Stars 2 6 6 5 5 8 8 10 6 54
3 66 Pieter-Jan De Smet Team Plekkes Kut Put 4 3 10 8 6 4 5 10 50
4 36 Arne Roels Arlopito 10 5 8 2 5 5 8 5 48
5 80 Willem Put Terdonck 5 10 4 6 4 6 2 8 45
6 57 Larissa Van Santvoort +16 2 3 2 2 10 2 2 4 3 28
7 63 Channa Ravays De Grellige Bosbeire 2 4 3 4 3 3 3 2 24
- 62 Ruben D'Haese CSKA De Schoitkitpit 1 1 1 1 1 1 1 1 8
Ronde 1 | Groep 10 | Muur B | 13:20
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 44 Pieter Rombouts Arlopito 8 10 6 10 10 2 2 4 52
2 93 Arne Valaert The Ambassadors of Pain 6 3 10 4 1 10 10 6 50
3 74 Mathias Vertessen Team Plekkes Kut Put 3 1 8 3 8 6 5 10 44
4 69 Kristof Vercammen De Harmonie 5 8 5 2 2 8 6 8 44
5 65 Joppe Vermeulen +16 3 10 6 2 8 3 5 8 2 44
6 12 Seppe Lietaer Polder All Stars 2 4 5 4 6 5 4 1 5 34
7 96 Bart Faes MKKK 1 1 4 1 5 4 3 3 3 24
8 87 Dieter Crauwels Scouts Lint 2 2 3 1 6 1 4 1 20
Ronde 1 | Groep 11 | Muur A | 13:55
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 5 Dries Vergauwen Kluurke Mop 6 10 8 10 3 10 8 1 56
2 20 Stef Matthysen Polder All Stars 2 5 8 6 8 10 3 10 5 55
3 78 Carl Beks De Grellige Bosbeire 10 5 3 5 8 6 4 2 43
4 52 Loes Lambeets Arlopito 8 3 4 6 1 4 5 8 39
5 23 Matthijs Van Meerssche Fox Ultimate 3 6 10 3 5 2 6 4 39
6 73 Jonas Doevenspeck +16 3 2 4 1 4 2 8 3 10 34
7 82 Miguel Frey Alvarez Team Plekkes Kut Put 4 1 2 2 6 5 1 6 27
8 95 Marie Denissen Terdonck 1 2 5 1 4 1 2 3 19
Ronde 1 | Groep 12 | Muur B | 13:55
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 55 Wim Van Loock De Murphys 3 5 6 8 10 6 6 10 54
2 6 Pieter Smet The Ambassadors of Pain 4 3 10 6 4 10 10 6 53
3 60 Toon Huls Arlopito 6 10 1 4 6 8 5 5 45
4 16 Evert Kenens MKKK 1 10 4 8 5 2 4 2 4 39
5 90 Nick Daelemans Team Plekkes Kut Put 5 8 2 10 3 1 8 1 38
6 85 Tom De Bruyn De Harmonie 8 6 4 3 8 2 1 3 35
7 28 Stefaan Valkenborgh Polder All Stars 2 1 2 5 1 1 5 4 8 27
8 81 Ward Keysers +16 3 2 1 3 2 5 3 3 2 21

Ronde 2 -

Ronde 2 | Groep 1 | Muur A | 14:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 56 Ferre Buelens Fox Ultimate 3 5 6 8 6 6 5 10 49
2 77 Toon Valaert The Ambassadors of Pain 10 2 1 10 8 5 10 3 49
3 4 Silas Jaspers Polder All Stars 2 5 8 2 5 4 10 8 5 47
4 35 Yaro Meeusen Team Degoutantie 4 10 8 3 3 3 3 8 42
5 94 Gert Van Dyck Team Van Dyck 8 4 5 2 5 8 6 2 40
6 88 Bram De Peuter De Murphys 6 6 10 6 2 1 1 4 36
7 78 Carl Beks De Grellige Bosbeire 1 3 4 4 10 2 4 1 29
8 52 Loes Lambeets Arlopito 2 1 3 1 1 4 2 6 20
Ronde 2 | Groep 2 | Muur B | 14:40
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 66 Pieter-Jan De Smet Team Plekkes Kut Put 3 10 6 10 5 2 2 10 48
2 17 Senne Anthonis +16 1 8 5 2 8 3 6 8 8 48
3 93 Arne Valaert The Ambassadors of Pain 4 8 8 5 6 8 3 3 45
4 60 Toon Huls Arlopito 10 3 3 6 10 10 1 2 45
5 20 Stef Matthysen Polder All Stars 2 5 4 10 3 4 1 5 5 37
6 48 Afrim Zenelaj Viersel+ 2 6 4 1 8 4 4 6 35
7 13 Lynn Hendrickx Terdonck 1 1 5 4 2 5 6 4 28
8 86 Vincent Vandewoude Fox Ultimate 6 2 1 2 1 3 10 1 26
Ronde 2 | Groep 3 | Muur A | 15:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 3 Robbe Van Dyck No Ballz, No Glory 10 2 5 10 6 10 8 10 61
2 8 Wout Mannaerts Fox Ultimate 6 10 8 5 8 8 2 1 48
3 55 Wim Van Loock De Murphys 8 5 10 8 5 4 4 2 46
4 6 Pieter Smet The Ambassadors of Pain 1 8 2 4 10 5 5 8 43
5 74 Mathias Vertessen Team Plekkes Kut Put 5 1 4 6 1 6 10 6 39
6 70 Jeroen Hanot Viersel+ 3 6 3 3 2 2 3 5 27
7 76 Jelle Mampaey De Wildemannen 4 3 1 1 4 1 6 4 24
8 39 Kristof Cuyvers Scouts Lint 2 4 6 2 3 3 1 3 24
Ronde 2 | Groep 4 | Muur B | 15:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 47 Pieter Van Dyck Team Van Dyck 8 1 10 10 4 8 8 5 54
2 24 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 4 8 2 8 10 10 6 1 49
3 67 Jeffrey Van de Velde Polder All Stars 2 2 6 5 6 6 4 10 41
4 40 Maarten Fransen MKKK 1 3 5 8 2 8 2 10 3 41
5 71 Domien Vleugels Scouts Lint 5 10 5 6 3 5 5 2 41
6 92 Dieter De Wilde De Wildemannen 10 6 4 4 5 1 2 8 40
7 32 Steven Peeters Terdonck 6 4 3 1 2 3 3 6 28
8 11 Stef Goedemé No Ballz, No Glory 1 3 1 3 1 4 1 4 18
Ronde 2 | Groep 5 | Muur A | 15:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 64 Ties Van Dyck Team Van Dyck 10 5 5 8 1 6 5 10 50
2 58 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 5 10 10 2 4 1 10 8 50
3 75 Tom De Meyer Polder All Stars 1 6 6 5 8 4 3 5 38
4 5 Dries Vergauwen Kluurke Mop 6 1 3 10 6 3 6 3 38
5 72 Tom De Peuter De Murphys 3 4 2 6 10 2 8 1 36
6 38 Ben Vercammen MKKK 1 2 2 8 4 5 10 2 2 35
7 36 Arne Roels Arlopito 4 3 4 3 3 8 4 4 33
8 19 Lander Meys No Ballz, No Glory 8 8 1 1 2 5 1 6 32
Ronde 2 | Groep 6 | Muur B | 15:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Totaal
1 79 Willem Van Dyck Team Van Dyck 6 8 8 10 3 3 10 10 58
2 45 Wouter Min Achilles en Moustafa 1 6 10 6 10 10 4 5 52
3 61 Daan Christiaens The Ambassadors of Pain 3 5 4 8 2 8 6 4 40
4 27 Pieter-Jan Caals No Ballz, No Glory 10 10 3 2 1 2 2 6 36
5 83 Matthias De Bie Polder All Stars 8 1 6 5 6 1 5 3 35
6 69 Kristof Vercammen De Harmonie 4 3 2 4 5 5 1 8 32
7 44 Pieter Rombouts Arlopito 2 2 5 3 8 6 3 1 30
8 16 Evert Kenens MKKK 1 5 4 1 1 4 4 8 2 29

Kwartfinale -

Kwartfinale | Groep 1 | Muur A | 16:35
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 Totaal
1 3 Robbe Van Dyck No Ballz, No Glory 5 5 9 4 23
2 61 Daan Christiaens The Ambassadors of Pain 7 9 3 3 22
3 67 Jeffrey Van de Velde Polder All Stars 9 2 5 5 21
4 56 Ferre Buelens Fox Ultimate 4 7 2 7 20
5 24 Toon Van Craenendonck Achilles en Moustafa 1 4 4 9 18
6 5 Dries Vergauwen Kluurke Mop 3 1 7 1 12
7 64 Ties Van Dyck Team Van Dyck 2 3 1 2 8
Kwartfinale | Groep 2 | Muur B | 16:35
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 Totaal
1 79 Willem Van Dyck Team Van Dyck 9 9 9 2 29
2 55 Wim Van Loock De Murphys 7 3 4 9 23
3 75 Tom De Meyer Polder All Stars 5 7 2 7 21
4 58 Glenn Daneels Achilles en Moustafa 4 5 1 5 15
5 77 Toon Valaert The Ambassadors of Pain 1 4 5 4 14
6 27 Pieter-Jan Caals No Ballz, No Glory 3 1 7 3 14
7 17 Senne Anthonis +16 1 2 2 3 1 8
Kwartfinale | Groep 3 | Muur A | 16:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 Totaal
1 8 Wout Mannaerts Fox Ultimate 3 3 7 9 22
2 45 Wouter Min Achilles en Moustafa 5 4 9 4 22
3 20 Stef Matthysen Polder All Stars 2 9 7 3 2 21
4 94 Gert Van Dyck Team Van Dyck 4 9 5 1 19
5 74 Mathias Vertessen Team Plekkes Kut Put 7 2 2 5 16
6 93 Arne Valaert The Ambassadors of Pain 1 5 1 7 14
7 35 Yaro Meeusen Team Degoutantie 2 1 4 3 10
Kwartfinale | Groep 4 | Muur B | 16:50
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 Totaal
1 60 Toon Huls Arlopito 4 9 9 7 29
2 4 Silas Jaspers Polder All Stars 2 7 5 7 1 20
3 40 Maarten Fransen MKKK 1 3 7 5 3 18
4 66 Pieter-Jan De Smet Team Plekkes Kut Put 5 4 3 5 17
5 71 Domien Vleugels Scouts Lint 9 2 4 2 17
6 47 Pieter Van Dyck Team Van Dyck 1 3 2 9 15
7 6 Pieter Smet The Ambassadors of Pain 2 1 1 4 8

Halve Finale -

Halve Finale | Groep 1 | Muur A | 17:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 Totaal
1 60 Toon Huls Arlopito 5 9 9 4 27
2 56 Ferre Buelens Fox Ultimate 9 5 4 7 25
3 8 Wout Mannaerts Fox Ultimate 3 7 5 5 20
4 94 Gert Van Dyck Team Van Dyck 4 4 1 9 18
5 45 Wouter Min Achilles en Moustafa 7 2 2 2 13
6 4 Silas Jaspers Polder All Stars 2 2 1 7 1 11
7 75 Tom De Meyer Polder All Stars 1 3 3 3 10
Halve Finale | Groep 2 | Muur B | 17:15
# Nr Speler Team S1 S2 S3 S4 Totaal
1 20 Stef Matthysen Polder All Stars 2 9 9 2 7 27
2 79 Willem Van Dyck Team Van Dyck 4 7 9 4 24
3 61 Daan Christiaens The Ambassadors of Pain 7 3 7 3 20
4 40 Maarten Fransen MKKK 1 5 5 5 2 17
5 55 Wim Van Loock De Murphys 1 1 4 9 15
6 3 Robbe Van Dyck No Ballz, No Glory 3 2 1 5 11
7 67 Jeffrey Van de Velde Polder All Stars 2 4 3 1 10

Finale -

Powered by scorekeeper.io